HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Waals Kampioenschap (HF voor BK 1984) Belgie 1983

 
Deelnames in teamtoernooien
   Michel Grégoire
  
 1480 uitslagen in database. 
 489+  174-  341=  (Perc. 65.7%)*
 * 476 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 304 applets in database.
 2 applets in Diversen.
 
Geboortedatum: 27-06-1945
Overlijdensdatum: 16-03-2020
Voeg informatie speler toe
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10251
 
01-07-2022: 2162 Lijst: c
   Deceased foreign players 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1994, 1e klasse
 LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1993
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1993, 1e klasse
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1993
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Zomerbeker (blitz) Belgie 1993, Finale B
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Zomerbeker (blitz) Belgie 1993, Finale A
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1993
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1993, 1e klasse
 Correspondentie Kampioenschap van Belgie 1992
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Rapid Belgie 1992
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Trophee Bruxellois Belgie 1992
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1992, Hoofdklasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1992
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1992, 1e klasse
 LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1991
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Trophee Bruxellois Belgie 1991
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1991, Hoofdklasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1991
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1991, 1e klasse
 Brunssum Open NK KNDB 1990
 Correspondentie Kampioenschap van Belgie 1990
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1990, Hoofdklasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1990
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1990, 1e klasse
 Brunssum Open PLDB 1989
 Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1989
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1989
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1989, 1e klasse
 Waals Kampioenschap van Belgie 1989, Hoofdklasse
 Brunssum Open PLDB 1988
 Correspondentie Kampioenschap van Belgie 1988
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1988, Hoofdklasse
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1988, 1e klasse
 Waals Kampioenschap van Belgie 1988, Hoofdklasse
 Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1987
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1987, Barrage
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1987, Hoofdklasse
 Waals Kampioenschap van Belgie 1987
 Blitz kampioenschap van Belgie 1986, 1e klasse
 Correspondentie Kampioenschap van Belgie 1986
 IT Paastoernooi Genk Belgie 1986, Hoofdklasse
 Parijs Open Buitenland 1986
 Waals Kampioenschap van Belgie 1986
 Golden Prague Buitenland 1985
 IT Paastoernooi Genk Belgie 1985, Algemeen
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1986) Belgie 1985
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1985, 1e klasse
 IT Lanklaar Maaslandse dammarathon Belgie 1984, Groep A
 Kampioenschap van Belgie 1984
 Kampioenschap van Brussel (3e toernooi des experts) Belgie 1984
 MNP toernooi UPDB 1984
 Parijs Open Buitenland 1984
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1984
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1985) Belgie 1984
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1984, 1e klasse
 Zonetoernooi Savona Buitenland 1984
 Blindsimultaan Ton Sijbrands te Brussel Belgie 1983
 Blitz kampioenschap van Belgie 1983, 1e klasse
 Correspondentie Kampioenschap (1983-1984) van Belgie 1983
 IT Lanklaar Maaslandse dammarathon Belgie 1983, Groep A
 NT Athus propaganda-damdag Belgie 1983
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1983, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz Belgie 1983
 Simultaan Mosan Luik door Michel Grégoire Belgie 1983
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1984) Belgie 1983
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1983, 1e klasse
 IT Paastoernooi Genk Belgie 1982, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1982, Hoofdklasse
 Westeuropees Zonetoernooi Bordeaux Buitenland 1982
 Blindsimultaan Ton Sijbrands te Brussel Belgie 1981
 Blitz kampioenschap van Belgie 1981, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1981
 Simultaan Damier de Cinquantenaire Brussel door Michel Grégoire Belgie 1981
 Simultaan Le Damier Bruxellois door Michel Grégoire Belgie 1981
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1982) Belgie 1981
 Blitz kampioenschap van Belgie 1980, 1e klasse
 IT SCS Amersfoort KNDB 1980
 Kampioenschap van Belgie 1980
 Simultaan Damier de Cinquantenaire Brussel door Michel Grégoire Belgie 1980
 Waals Kampioenschap (HF voor BK 1981) Belgie 1980
 Waals kampioenschap Blitz Belgie 1980, 1e klasse
 Westeuropees Zonetoernooi Arta Terme Buitenland 1980
 Blitz kampioenschap van Belgie 1979, 1e klasse
 IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg Belgie 1979, Finale
 Kampioenschap van Belgie 1979
 NT Sint-Truiden propaganda-damdag Belgie 1979
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1979, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
 Simultaan Damier Seraing door Arsène Magonette Belgie 1979
 Simultaan Iser Kouperman Bruxelles Belgie 1979
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1979
 Blitz kampioenschap van Belgie 1978, 1e klasse
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1978, Groep B2
 IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg Belgie 1978, Finale
 IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg Belgie 1978, Barrage
 IT Genk Open sneldamkampioenschap van Limburg Belgie 1978, Groep D
 IT Lanklaar Damdag Belgie 1978, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Belgie 1978
 Match Versteegen - Grégoire Belgie 1978
 NT Dison Open Blitz Belgie 1978
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1978, Hoofdklasse
 Simultaan Damier Carolo door Michel Grégoire Belgie 1978
 Simultaan Damier Seraing door Michel Grégoire Belgie 1978
 Simultaan Dison Dames Club door Michel Grégoire Belgie 1978
 Blitz kampioenschap van Belgie 1977, 1e klasse
 Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1977, Halve Finale A
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1977, Groep A2
 IT Woluwe-Saint-Pierre (Brussel) Belgie 1977
 Kampioenschap van Belgie 1977
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1977, Hoofdklasse
 Simultaan Damier Seraing door Michel Grégoire Belgie 1977
 Blitz kampioenschap van Belgie 1976, 1e klasse
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1976, Groep A3
 IT Genk Belgie 1976, Groep A2
 Kampioenschap van Belgie 1976
 Kloksimultaan Mosan Luik door Michel Grégoire Belgie 1976
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1976, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz Belgie 1976
 Blitz kampioenschap van Belgie 1975, 1e klasse
 Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1975, Halve Finale A
 IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven PSV Dammen Eindhoven 1975, Finale A
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1975, Groep A1
 Kampioenschap van Belgie 1975, 1e klasse
 NT Vriendentoernooi Damier Bruxellois Belgie 1975
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1975, Hoofdklasse
 Open kampioenschap Mosan Luik  Belgie 1975
 Suikertoernooi PNHDB 1975, Groep B
 Blitz kampioenschap van Belgie 1974, 1e klasse
 Europees Kampioenschap Arco Buitenland 1974
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1974, Groep A2
 Kampioenschap van Belgie 1974, 1e klasse
 Kloksimultaan meerdaagse Damier Bruxellois Belgie 1974, Finale A
 Kloksimultaan meerdaagse Damier Bruxellois Belgie 1974, Finale
 Kloksimultaan zesdaagse  Belgie 1974
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Blitz Belgie 1974, Blitz
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1974, Halve Finale A
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1974, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz Belgie 1974, Blitz
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz Belgie 1974, Rapid
 Suikertoernooi PNHDB 1974, Hoofdklasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1973, 1e klasse
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1973, Groep A
 Kampioenschap van Belgie 1973, 1e klasse
 KSH-toernooi PGD 1973, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1973, Hoofdklasse
 Simultaan Harm Wiersma Woluwe (Sint-Pierre) Belgie 1973
 Suikertoernooi PNHDB 1973, Groep B
 Blitz kampioenschap van Belgie 1972, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1972, 1e klasse
 Suikertoernooi PNHDB 1972, Hoofdklasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1971, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1971, 1e klasse
 KSH-toernooi PGD 1971, Hoofdklasse
 Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois  Belgie 1971
 Blitz kampioenschap van Belgie 1970, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1970, 1e klasse
 Open NK KNDB 1970
 Blitz kampioenschap van Belgie 1969, 1e klasse
 Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1969, Halve Finale B
 Blitz kampioenschap van Belgie 1968, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1968, 2e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1967, 2e klasse
 Jeugdkampioenschap van Belgie 1967
 Simultaan Mosan Luik door Joseph Demesmaecker Belgie 1967
 
Gespeeld bij:
   Belgie 
   DVS Schaesberg