HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010

 
Deelnames in teamtoernooien
   Iskander Al Sarayfi
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1122
 Virtuele KNDB-rating: 1120D
 846 uitslagen in database. 
 413  -  417  (Perc. 50.5%)*
 * 433 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 246 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 18459
 
01-04-2024: 2017 (1061) Lijst: a

Speler bij:
   Oerterp - Drachten 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 FK Sneldammen Friesland 2024
 Sytze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslan 2024, Groep A
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep B
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
 Sneldammen  DCH Heerenveen - Mildam 2023
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2023/2024, Groep A
 EK Rapid Damweek Hijken DTC 2022
 Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep B
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2022/2023, Groep A
 Fries Kampioenschap Rapiddammen/ Open DCT Twijzelerheide 2022, Finale A
 Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
 Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep D
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2021/2022
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2020/2021, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2020, Groep A
 Onderlinge Competitie Oerterp - Drachten 2019/2020, Groep A
 Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep B
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2016/2017
 Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep B
 Insulinde Invitatie De Oldehove 2015
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Hoofdklasse
 Mello Koolman Het Noorden 2013
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep B
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2013, Groep B
 Zomercompetitie Friesland 2012, Groep A
 FK Sneldammen Friesland 2012, Groep B
 Golden Prague Buitenland 2012
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep B
 Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2011, Junioren
 Rapidtoernooi Wanswerd 2011
 Tavira Open Portugal 2011, Kampioenscompetitie
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2011, Groep D
 Internationaal Jeugddamtoernooi Berlijn Buitenland 2011
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2011, Groep A
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep B
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2011, Junioren
 Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep C
 Open Gorredijk 2010, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Friesland 2010
 Onderlinge Competitie OG Drachten Oerterp - Drachten 2010/2011, Finale A
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2010, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2010, Junioren
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2010, Groep C
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2010, Groep B
 NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Junioren B
 OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep A
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2010, Junioren
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2010
 Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep F
 Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2009, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2009, Junioren
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2009, Groep A
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep B
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2009, Junioren
 Open Gorredijk 2008, Groep B
 Eindeseizoenstoernooi Huizum 2008, Groep B
 FK Sneldammen Friesland 2008, Groep C
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2008, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Aspiranten B
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep C
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2008, Aspiranten
 Open Gorredijk 2007, Groep C
 FK Sneldammen Friesland 2007, Aspiranten
 Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep C
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2007, Aspiranten
 Open Gorredijk 2006, Groep C
 Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2006, Aspiranten
 
Gespeeld bij: