HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Brunssum Open NK PLDB 2010

   Mike Koopmanschap
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1352
 1-7-2018: 1360
 1-7-2017: 1368
 1-7-2016: 1375
 1-7-2015: 1383
  
 
 856 uitslagen in database. 
 235+  115-  254=  (Perc. 59.9%)*
 * 252 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 387 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 13646
 
01-07-2019: 2198 (244) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   SNA Heerhugowaard 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Blitzbarrage extra plek NK Algemeen KNDB 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep A
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2014
 Rapid Barrage Halve Finale NK KNDB 2014
 Rapidbarrage extra plek NK Algemeen KNDB 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2013, Groep B
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep B
 Golden Prague Buitenland 2013
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2013
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
 Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, Ereklasse
 Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Ereklasse
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 24ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
 EK Blitz Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
 EK Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
 NK Kwalificatietoernooi IJmuiden KNDB 2011
 Paassneldamtoernooi Amsterdam PNHDB 2011
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2011
 23ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
 Brunssum Open NK PLDB 2010
 Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
 Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo PODB 2010
 Dammen aan de Waal Lent 2010, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2010, Groep D
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2010
 Brunssum Open PLDB 2009
 Disco Blitz WHDB 2009, Groep B
 Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
 NK Rapid Groep A KNDB 2009
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2009, Studenten
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2009, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2009, Hoofdklasse
 21ste Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
 Brunssum Open PLDB 2008
 DNC Open NK KNDB 2008, Groep B
 NK Rapid Barrages KNDB 2008
 NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep A
 NK Rapid Voorronde A KNDB 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open GDB 2008, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2008
 9e Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep A
 Brunssum Open PLDB 2007
 DNC Open WHDB 2007, Groep B
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2007
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 4
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 2
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage
 NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2007, Barrage
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2007, Hoofdklasse
 Golden Prague Buitenland 2007
 Paastoernooi Amsterdam PNHDB 2007, Algemeen
 DNC Open NK KNDB 2006, Groep C
 Hiltex Zeeland Open PZDB 2006
 Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2006
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2006, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2005
 Halve Finale NK Junioren KNDB 2005, Groep A
 Open West-Friesland Enkhuizer Damclub 2005
 Open West-Friesland Enkhuizer Damclub 2005
 Provinciaal Kampioenschap PNHDB 2004, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2004, Groep C
 Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Jeugdklasse
 Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2003
 WK Cadets Hijken KNDB 2003
 Bijlmer toernooi Gandhi 2002, Jeugdklasse
 Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2002, Groep B
 Bijlmer toernooi Gandhi 2001, Jeugdklasse
 NK Pupillen Algemeen KNDB 2001
 
Gespeeld bij:
   CTT/CJT/CAT/CPT/CMT 
   Nederland