HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2022

 
Deelnames in teamtoernooien
   Andrew Tjon A Ong
  
 
 KNDB-rating 1-7-2023: 1304
 Virtuele KNDB-rating: 1310D
 3087 uitslagen in database. 
 2553  -  3194  (Perc. 62.6%)*
 * 534 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 1801 applets in database.
 8 applets in Diversen.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10221
 
01-04-2024: 2179 (296) Lijst: a
Titel: MF

Speler bij:
   Heijmans Excelsior Rosmalen 
   Ons Genoegen Utrecht 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 BaarnOpen Stichting Hersenfitness 2024, Finale
 EK Veteranen Dabki Buitenland 2024
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2024, Halve Finale A
 NK Veteranen Delft KNDB 2024, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse  Utrecht 2024
 BaarnOpen DBS Baarn Soest 2023
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023
 Nijmegen Open Gelderland 2023
 Plusminus 55 Toernooi Lent 2023
 WK Veteranen Blitz Korbach Buitenland 2023
 WK Veteranen Korbach Buitenland 2023
 WK Veteranen Rapid Korbach Buitenland 2023
 WorldCup *** RotterDamsOpen  2023
 Open Kampioenschap DC Hilversum 2023/2024, Hoofdklasse
 Barrage Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep B
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2023
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep B
 NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2023
 Putten Open PDC Putten 2023
 Sneldamkampioenschap van Utrecht 2023, Hoofdklasse
 Combinatie 80 Srefidensi Invitatie Suriname 2022
 EK Blitz Damweek Hijken DTC 2022
 EK Rapid Damweek Hijken DTC 2022
 EK Veteranen Bergamo Buitenland 2022
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2022
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
 Nijmegen Open KNDB 2022
 RotterDamsOpen  2022
 World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022
 BaarnOpen  DBS Baarn Soest 2022
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2022
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2022
 Putten Open PDC Putten 2022
 Damweek Hijken Hijken DTC 2021
 Golden Prague Buitenland 2021
 Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
 Nijmegen Open NK KNDB 2021
 Hoogeveen Open Drenthe 2020
 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2020
 Barrages Halve Finale NK Algemeen KNDB 2020, Barrage
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2020, Groep B
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2020
 Bunschoten Open VPDB 2019
 EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
 MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
 Nijmegen Open Gelderland 2019
 NK Rapid  KNDB 2019
 Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2019
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2019, Groep A
 WK Rapid Beilen Drenthe 2019
 WorldCup *** RotterDamsOpen  2019
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2019
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep A
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2019
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2019
 Heritage Open Zenderstad 2018, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
 Nijmegen Open Gelderland 2018
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2018
 Polska Gra Open Polen 2018
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2018, Groep A
 RotterDamsOpen  2018
 Barrage Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2018
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2018
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep C
 Open Flevoland Friesland 2018
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2018
 Thailand Open Blitz Buitenland 2018
 World Cup Blitz 64 Thailand Open Buitenland 2018
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017
 Nijmegen Open Gelderland 2017
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2017
 Polska Gra Open Polen 2017
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2017
 RotterDamsOpen  2017
 Zomercompetitie Samen Sterk 2017
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep D
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2017
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2017
 Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
 Heritage Open Zenderstad 2016, Groep A
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
 Nijmegen Open NK KNDB 2016
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Ereklasse
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2016
 Polish Open Karpacz Buitenland 2016
 Polska Gra Open Polen 2016
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2016
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep A
 Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep A
 Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2016
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2016
 EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
 MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015
 Nijmegen Open Gelderland 2015
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2015
 Polish Open Karpacz Buitenland 2015
 Polska Gra Open Polen 2015
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2015
 Wereldrecordpoging Kloksimultaan Almere 2015
 Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2015, Groep A
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep A
 Open Aziatisch Blitzkampioenschap Buitenland 2015
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2015, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2015
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2015, Hoofdklasse
 Boboli toernooi VPDB 2014, Groep A
 Brunssum Open Limburg 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 Nijmegen Open Gelderland 2014
 NK Rapid Groep A KNDB 2014
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2014
 Polska Gra Open Polen 2014
 Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2014, Groep A
 Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2014, Groep A
 EK Veteranen Kolobrzeg Buitenland 2014
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep B
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep A
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2014
 Boboli toernooi VPDB 2013
 EK Veteranen Texel KNDB 2013
 Nijmegen Open Gelderland 2013
 NK Rapid Groep A KNDB 2013
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2013
 Polska Gra Open Polen 2013
 Rapid WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A
 Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013
 WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A
 World Cup Wageningen Gelderland 2013
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
 Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
 NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2013
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2013
 Sneldamkampioenschap van Utrecht 2013, Hoofdklasse
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2013
 Boboli toernooi Utrecht 2012
 MTB Open International Tournament  Drenthe 2012
 Nijmegen Open NK KNDB 2012
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
 PC Best Cup Swinoujscie  Polen 2012
 Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2012
 Zuromin Polen 2012
 Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
 Memorial Sranti 2012, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
 Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2012
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2012
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2012, Hoofdklasse
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2012
 Barnsteen toernooi  VPDB 2011
 Nijmegen Open Gelderland 2011
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
 Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
 Zuromin Polen 2011
 Dammen aan de Waal Lent 2011, Groep A
 NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2011
 Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2011, Hoofdklasse
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2011
 Hiltex Zeeland Open Zeeland 2010
 Nijmegen Open Gelderland 2010
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
 Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
 Srefidensi Open Suriname 2010
 Ziemi Zawkrzenskiej Polen 2010
 Barnsteen toernooi VPDB 2010
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2010
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2010
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2010
 Hiltex Zeeland Open Zeeland 2009
 Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
 Srefidensi Open Suriname 2009
 Zuromin Polen 2009
 Barnsteen toernooi VPDB 2009
 IM Anko Baksoellah West-Holland 2009, Groep A
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2009, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2009
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
 Brunssum Open Limburg 2008
 Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
 Srefidensi Open Suriname 2008
 Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen DOS Delft 2008
 Barnsteen toernooi VPDB 2008
 Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2008, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2008
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
 Bovec Open Slovenie 2007
 Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
 Barnsteen toernooi VPDB 2007
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2007, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2007
 Hiltex Zeeland Open Zeeland 2006
 Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
 Barnsteen toernooi VPDB 2006
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2006, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2006
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2006
 Axioma Open West-Holland 2005, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep B
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005
 Barnsteen toernooi VPDB 2005
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Algemeen
 Thailand Open Jomtien Buitenland 2005
 Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
 Nijmegen Open Gelderland 2004
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
 Barnsteen toernooi VPDB 2004
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Algemeen
 Axioma Orap Open West-Holland 2003
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2003
 SNS Zeeland Open Zeeland 2003
 Barnsteen toernooi VPDB 2003
 Golden Prague Buitenland 2003
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Algemeen
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002
 Orap Open West-Holland 2002
 Ordina Open Gelderland 2002
 Barnsteen toernooi VPDB 2002
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2002, Algemeen
 Salou Open Buitenland 2002
 Bijlmer Open Gandhi 2001
 Brunssum Open Limburg 2001
 Nijmegen Open Gelderland 2001
 Orap Open NK KNDB 2001
 Barnsteen toernooi VPDB 2001
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2001, Algemeen
 Salou Open Buitenland 2001
 Nijmegen Open NK KNDB 2000
 Orap Open West-Holland 2000
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2000
 Salou Open Buitenland 2000
 Barnsteen toernooi VPDB 2000
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep C
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2000, Algemeen
 Open Guadeloupe 1999
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1999
 Salou Open Buitenland 1999
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen
 Salou Open Buitenland 1998
 The Hague Open NK KNDB 1998
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep D
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1997, Algemeen
 The Hague Open West-Holland 1997
 Nijmegen Open Gelderland 1996
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1996, Algemeen
 Jordaan Open Noord-Holland 1994
 Nijmegen Open Gelderland 1994
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1994
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1994, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1994, Hoofdklasse
 Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993, Groep B
 Nijmegen Open NK KNDB 1993
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1993
 Nijmegen Open Gelderland 1992
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1992
 Nijmegen Open NK KNDB 1991
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1991
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1991, Algemeen
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1991
 Javaanse Jongens Groningen 1990
 Nijmegen Open Gelderland 1990
 Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1990
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1990
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1990, Hoofdklasse
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1989
 Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1989
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1988
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1988
 Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1988
 MNP toernooi Utrecht 1987, Groep B
 Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1987
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1987
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1987, Groep C
 Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1987
 Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1986
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1985
 MNP toernooi Utrecht 1984
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1984
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1984, Groep C
 Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1983
 Rayonwedstrijden NK KNDB 1983, Groep C
 Halve Finale NK Junioren KNDB 1979, Groep C
 
Gespeeld bij:
   ADG Amersfoort 
   Apeldoorn 
   DC Hilversum 
   Denk en Zet Culemborg 
   DVSB Soest-Baarn 
   LDV-DCH 
   Maarssen 
   Nederland 
   Ons Genoegen Vinkeveen 
   Suriname