HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Polish Open Karpacz 2015

   Ainur Shaibakov
 
 KNDB-rating:
 1-7-2019: 1497
 1-7-2018: 1508
 1-7-2017: 1491
 1-7-2016: 1489
 1-7-2015: 1539
  
 
 Virtuele KNDB-rating: 1489D
 1482 uitslagen in database. 
 293+  98-  452=  (Perc. 61.6%)*
 * 639 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 717 applets in database.
 
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 13516
 
01-07-2019: 2348 (22) Lijst: a
Titel: GMI

Speler bij:
   Rusland 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Lishui Open China 2019
 Riga Open Letland 2019
 WK Blitz Riga Buitenland 2019
 Abidjan Open World Cup Ivoorkust 2019
 Open International de Ouagadougou Burkina Faso 2019
 Turkish Open Antalya Buitenland 2019
 EDC Superblitz Cup Moskou Buitenland 2018, Algemeen
 EK Blitz Netanya Buitenland 2018, Algemeen
 Europees Kampioenschap Moskou Buitenland 2018
 Lishui Open China 2018
 Abidjan Open Buitenland 2018
 Open Flevoland PFDB 2018
 Chernyshev Memorial Rusland 2017, Finale A
 EK Rapid Karpacz Buitenland 2017
 Lishui Open China 2017
 Mongolia Open Ulaanbaatar Buitenland 2017
 Polish Open Karpacz Buitenland 2017
 Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
 Open Bashkortostan Rusland 2017
 Superblitz World Cup Ufa Buitenland 2017, Mannen
 Turkish Open Izmir Buitenland 2017
 WK Blitz Izmir Turkije 2017, Algemeen
 WK Rapid Izmir Turkije 2017
 World Cup Finale Ufa Buitenland 2017, Mannen
 EDC Superblitz Cup Izmir Buitenland 2016, Algemeen
 EK Blitz Izmir Buitenland 2016
 Europees Kampioenschap Izmir Buitenland 2016
 Lishui Open China 2016
 IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
 IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
 Roethof Open Suriname 2016
 Salou Blitz Buitenland 2016
 Salou Open Buitenland 2016
 WK Blitz Izmir Turkije 2016, Halve Finale C
 WK Blitz Izmir Turkije 2016, Finale A
 WK Rapid Izmir Turkije 2016
 Barrage Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2015, Groep A
 Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
 EK Rapid Bacoli Buitenland 2015
 International Bacoli Open Italie 2015
 Polish Open Karpacz Buitenland 2015
 Wereldkampioenschap Emmen KNDB 2015
 WK Blitz Izmir Turkije 2015, Finale A
 WK Rapid Izmir Turkije 2015
 Blitz Open Bashkortostan Rusland 2015
 Cannes Open Buitenland 2015
 EK Blitz Play Offs Cannes Buitenland 2015
 EK Blitz Voorronden Cannes Buitenland 2015
 Kampioenschap van Rusland 2015
 Open Bashkortostan Rusland 2015
 Bacoli Blitz Italie 2014
 Blitz Heerhugowaard Open PNHDB 2014, Groep A
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
 Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
 Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
 International Bacoli Open Italie 2014
 WK Blitz Hilversum KNDB 2014
 WK Rapid Izmir Turkije 2014
 EK Rapid Praag Buitenland 2014
 Blitzkampioenschap van Rusland 2013
 Bovec Open Slovenie 2013
 EK Rapid Bovec Buitenland 2013
 GL Barrage World Cup Wageningen GDB 2013
 Kampioenschap van Rusland 2013
 Play Offs Men World Cup Wageningen GDB 2013
 Rapidkampioenschap van Rusland 2013
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Finale
 WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep C
 World Cup Blitzbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Rapidbarrage Wageningen GDB 2013
 World Cup Wageningen GDB 2013
 B-finale Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013
 EK Blitz Boedapest Buitenland 2013
 Finales Kornelius de Vries toernooi PGD 2013, Finale A
 Kornelius de Vries toernooi PGD 2013
 Russian Cup Barrages Ishimbai Rusland 2013
 Russian Cup Mannen Ishimbai Rusland 2013
 Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep D
 EK Blitz Stockholm Buitenland 2012
 EK Rapid Tallinn Buitenland 2012
 Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
 Groningen Seaports Masters PGD 2012
 Open Scandinavian Cup Aland Buitenland 2012
 WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
 WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
 WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
 Kampioenschap van Rusland 2012
 EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
 EK Boys Juniors Tallinn Buitenland 2011
 EK Jeugd B19 Sneldammen Tallinn Buitenland 2011
 Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
 SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2011
 SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2011
 SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2011
 SWMG Beijing Finale Buitenland 2011
 SWMG Beijing Voorronden Buitenland 2011, Groep A
 Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep D
 WK Juniors Mińsk Mazowiecki Buitenland 2011
 World Cup Ufa Buitenland 2011
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011
 Kampioenschap van Rusland 2011
 EK Boys Juniors Minsk Mazowiecki  Buitenland 2010
 EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki Buitenland 2010, Junioren
 EK Studenten Sunny Beach Buitenland 2010, Mannen
 Europees Kampioenschap Murzasichle  Buitenland 2010
 Incasso Divisie Young Masters DDB 2010, Jongens
 Incasso Divisie Young Masters DDB 2010, Barrage
 Incasso Divisie Young Masters Rapid DDB 2010, Jongens
 Russisch Kampioenschap Junioren Rusland 2010
 Russisch Kampioenschap U23 Rusland 2010
 WK Juniors Naaldwijk 2010
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2010
 Kampioenschap van Rusland 2010
 EK Boys Juniors Hijken DTC 2009
 EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Junioren
 WK Juniors Vitebsk Buitenland 2009
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2009
 Kampioenschap van Rusland 2009
 EK Boys Juniors Szczecin Buitenland 2008
 EK Sneldammen Varna Buitenland 2008, Mannen
 Varna Open Buitenland 2008
 WK Juniors Nidzica Buitenland 2008
 WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
 WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Under 23 Buitenland 2008
 WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
 Kampioenschap van Rusland 2008
 WK Cadets Ufa Buitenland 2008
 EK Boys Cadets St. Petersburg Buitenland 2007
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2007
 Bashkortostan Open Buitenland 2007
 Golden Prague Buitenland 2007
 Kampioenschap van Rusland 2007
 EK Boys Cadets Tallinn Buitenland 2006
 WK Cadets Ulan Bator Buitenland 2006
 Bashkortostan Open Buitenland 2006
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2006
 Kampioenschap van Rusland 2006
 EK Boys Cadets Kluczbork Buitenland 2005
 WK Cadets Dneprodzerzhinsk Buitenland 2005
 Bashkortostan Open Buitenland 2005
 Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2005
 Kampioenschap van Rusland 2005
 EK Boys Minicadets Kluczbork Buitenland 2004
 Bashkortostan Open Buitenland 2004
 Rabobank Internationaal Jeugdtoernooi KNDB 2003
 EK Boys Minicadets St. Petersburg Buitenland 2002
 Bashkortostan Open Buitenland 2002
 EK Boys European Hopes Tuchola Buitenland 2001
 
Gespeeld bij:
   Bashneft Ufa 
   Volendam