HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

   Kampioenschap van Belgie 1961

   Frans Claessens
  
 1140 uitslagen in database. 
 303+  235-  283=  (Perc. 54.1%)*
 * 319 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
 etc. uitgesloten v.d. statistiek
 312 applets in database.
 1 applets in Diversen.
 1 composities in database.
 
Geboortedatum: 13-01-1907
Overlijdensdatum: 24-02-1990
FMJD (100ve.)-gegevens (rating)
FMJD-Id: 10257
 
   Belgie 
   Deceased foreign players 
 Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
 Beker van Belgie 1990
 Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1989
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1989
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1989, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1988, 3e klasse
 Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1988
 Kampioenschap van Belgie 1988
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1988
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1988, 2e klasse
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1987
 Kampioenschap van Belgie 1986, 1e klasse
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1986, 1e klasse
 IT Paastoernooi Genk Belgie 1985, Algemeen
 Kampioenschap van Belgie 1985
 Simultaan Brabo Antwerpen door Roger Kleinmann Belgie 1985
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van Belgie 1985, Halve Finale
 Kampioenschap van Belgie 1984
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1984, Kampioenscompetitie
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1985) Belgie 1984, Halve Finale A
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1985) Belgie 1984, Play Offs
 Blitz kampioenschap van Belgie 1983, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1983
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1984) Belgie 1983
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1983, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1982, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1982
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1982, 1e klasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1981, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1981
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1981, Voorronde B
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1981, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1981
 Onderlinge Competitie Lierse Damkring Belgie 1981
 Vlaams Kampioenschap (Halve finale) van Belgie 1981
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1981, Barrage
 Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1981, 1e klasse
 West-Brabants Kamp. De Variant Oudenbosch 1981
 Blitz kampioenschap van Belgie 1980, 1e klasse
 Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1980, Halve Finale B
 Kampioenschap van Belgie 1980
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1980, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1980, Blitz
 Onderlinge Competitie Lierse Damkring Belgie 1980
 Vlaams Kampioenschap (HF voor BK 1981) Belgie 1980
 Westeuropees Zonetoernooi Arta Terme Buitenland 1980
 Blitz kampioenschap van Belgie 1979, 1e klasse
 Halve Finale voor het Kampioenschap van Belgie 1979, Halve Finale B
 IT Genk Belgie 1979, Groep A3
 Kampioenschap van Belgie 1979
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1979, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Lierse Damkring Belgie 1979
 Twaalf Uren van Brussel Belgie 1979
 Blitz kampioenschap van Belgie 1978, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1978
 Blitz kampioenschap van Belgie 1977, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1977
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1977, Kampioenscompetitie
 Blitz kampioenschap van Belgie 1976, 1e klasse
 IT Genk Belgie 1976, Groep A
 Kampioenschap van Belgie 1976
 NT Charleroi Belgie 1976, Groep A
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1976, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1976, Blitz
 Blitz kampioenschap van Belgie 1975, 1e klasse
 Halve Finale voor het kampioenschap van Belgie 1975, Halve Finale B
 Kampioenschap van Belgie 1975, 1e klasse
 NT Mons/Bergen Belgie 1975, Groep A
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1975, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1975, Blitz
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1975, Rapid
 Onderlinge Competitie sneldammen GDC Goes 1975, Hoofdklasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1974, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1974, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1974, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1974, Blitz
 Simultaan Brabo Antwerpen door Frans Claessens Belgie 1974
 Simultaan Brabo Antwerpen door Hugo Verpoest Belgie 1974
 Simultaan Brabo Antwerpen door Roger Kleinmann Belgie 1974
 Blitz kampioenschap van Belgie 1973, 1e klasse
 IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1973, Groep A4
 Kampioenschap van Belgie 1973, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1973, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1973, Blitz
 Blitz kampioenschap van Belgie 1972, 1e klasse
 IT Gent Blitz Belgie 1972, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Belgie 1972, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1972
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1972, Blitz
 Simultaan Brabo Antwerpen door Hugo Verpoest Belgie 1972
 Blitz kampioenschap van Belgie 1971, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1971, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1970, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1970
 Suikertoernooi PNHDB 1970, Hoofdklasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1969, 1e klasse
 Europees Kampioenschap Rome Buitenland 1969
 Kampioenschap van Belgie 1969, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1969
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1969
 RDG Toernooi WHDB 1969, Groep C
 Samarkand Buitenland 1969
 Blitz kampioenschap van Belgie 1968, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1968, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1968
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1968
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen zomer Belgie 1968
 Turkstra-toernooi PFDB 1968, Hoofdklasse
 Blitz kampioenschap van Belgie 1967, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1967
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1967
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1967
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen zomer Belgie 1967
 Kampioenschap van Belgie 1966
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1966, Play Offs A
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1966, Voorronde B
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1966, Kampioenscompetitie
 Turkstra-toernooi PFDB 1966
 Blitz kampioenschap van Belgie 1965, 1e klasse
 Brinta-toernooi PGD 1965, Hoofdklasse
 Kampioenschap van Belgie 1965, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1965, Groep H
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1965, Kampioenscompetitie
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1965
 Blitz kampioenschap van Belgie 1964
 Jalta Buitenland 1964
 Kampioenschap van Belgie 1964, 1e klasse
 Monte Carlo Buitenland 1964
 Kampioenschap van Belgie 1963, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1962, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1962
 Kampioenschap van Belgie 1961, 1e klasse
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Belgie 1961
 Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1958, Blitz
 Kampioenschap van Belgie 1939
 Kampioenschap van Belgie 1938, 1e klasse
 Kampioenschap van Belgie 1935
 Kampioenschap van Groot-Antwerpen Belgie 1928
 Vrij-kampioenschap van Groot-Antwerpen Belgie 1927
 Kampioenschap van Groot-Antwerpen Belgie 1926
 Simultaan Isaac Buitenkant Kiel-Antwerpen Belgie 1926
 Simultaan Louis Prijs Antwerpen Belgie 1926
 Simultaan P. Kleute Jr. Antwerpen Belgie 1926
 Simultaan Herman de Jongh Antwerpen Belgie 1925
 
Gespeeld bij: