Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Cees Rijk
923
uitslagen
in database.
821 - 850 (Perc. 51.8%)*
* 102 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
389
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13334
01-07-2024:
2023
Lijst:
c
Speler bij:
Geen clubspelers
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2019/2020, Hoofdklasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zeeland 2019, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2018/2019, Hoofdklasse
Open H kl snel BDV Bergen op Zoom 2018
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2017/2018, Hoofdklasse
Kloksimultaan Ben Provoost Aagtekerke 2017
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zeeland 2017, Groep A
Simultaan Wouter Sipma Breskens Zeeuws-Vlaanderen 2017
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2016/2017, Hoofdklasse
Simultaan Roel Boomstra Breskens Zeeuws-Vlaanderen 2016
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2015/2016, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2014/2015, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2013/2014, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2012/2013, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2011/2012, Hoofdklasse
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2010
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2010/2011, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2010, Hoofdklasse
EK Veteranen Kapelle Zeeland 2009
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2009, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2008
West-Brabants Kamp. H kl snel BDV Bergen op Zoom 2008
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2007
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2006
EK Veteranen Zoutelande KNDB 2005
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2005, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2004
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2003, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2003, Hoofdklasse
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2002
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2002, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2002
SNS Zeeland Open Zeeland 2001
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2001
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2000
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2000, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2000
Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1999, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1998
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1997
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1996, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1980, Blitz
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1980
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1979, Blitz
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1979
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1978, Groep B3
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1978, Blitz
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1977, Blitz
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1976, Groep B2
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1975, Blitz
Onderlinge Competitie sneldammen GDC Goes 1975, Hoofdklasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zeeland 1975
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1974, Blitz
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1973, Groep A3
Onderlinge Competitie Brabo Antwerpen Blitz Belgie 1973, Blitz
Rayonwedstrijden NK KNDB 1972, Groep E
Gespeeld bij:
GDC Goes
Nederland
PWG s-Gravenpolder
Zeeland