Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Marco de Leeuw
KNDB-rating 1-7-2023:
1192
Virtuele KNDB-rating:
1196
D
1347
uitslagen
in database.
508 - 553 (Perc. 54.4%)*
* 839 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
317
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
17217
01-04-2024:
2075
(721)
Lijst:
a
Speler bij:
RDC Rijnsburg
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2024, Groep A
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2023/2024, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2023/2024
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2023, Groep A
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2022, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep B
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2022/2023
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2022, Groep A
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale B
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2021/2022, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2021/2022
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2020, Hoofdklasse
Piet van Egmond trofee RDC Rijnsburg 2020
Simultaan Richard Kromhout RDC Rijnsburg 2020
Rabobank Zomertoernooi RDC Rijnsburg 2020/2021
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2020, Groep A
EK Boys Juniors Warschau Buitenland 2019
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep B
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2019
WK Juniors Boys Izimir Buitenland 2019
Zomercompetitie LDG Leiden 2019
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2019/2020, Hoofdklasse
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2019, Groep A
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2019
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2019
NK Sneldammen Junioren KNDB 2019
Nijmegen Open Gelderland 2018
Zomercompetitie LDG Leiden 2018
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2018/2019, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2018/2019
Carnavalsdammen RDC Rijnsburg 2018
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2018, Groep A
Meuleman Engineering sneldamtoernooi NK junioren Witte van Moort Westerhaar 2018, Finale B
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2018
NK Sneldammen Junioren KNDB 2018
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep B
Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2017, Hoofdklasse
Zomercompetitie LDG Leiden 2017
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2017/2018, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2017/2018
Halve Finale NK Junioren KNDB 2017, Halve Finale C
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2017, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2017
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Barrage NK Aspiranten KNDB 2016
Blitz WK Cadets Boys Izmir Buitenland 2016
EK Boys Cadets Pinsk Buitenland 2016
EK Jeugd B16 Blitz Pinsk Buitenland 2016
EK Jeugd B16 Rapid Pinsk Buitenland 2016
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2016
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Hoofdklasse
Piet van Egmond Trofee RDC Rijnsburg 2016
WK Cadets Boys Izmir Buitenland 2016
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2016/2017, Hoofdklasse
Den Haag Topsport Mini Match Zuid-Holland 2016
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2016, Aspiranten B
Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2016
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2016, Groep B
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2016, Aspiranten A
Blitz WK Cadets Boys Beilen KNDB 2015
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2015
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C
WK Cadets Boys Beilen KNDB 2015
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2015/2016, Hoofdklasse
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2015, Groep D
Halve Finale NK Sneldammen Aspiranten KNDB 2015
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2015, Groep A
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2015, Aspiranten A
Simultaan Ndjofang - RDC Rijnsburg 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep L
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep C
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2014/2015, Hoofdklasse
Barrage Halve Finale NK Aspiranten Den Helder KNDB 2014
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2014, Groep D
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2014, Groep B
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Aspiranten A
Sneldamkampioenschap van RDC Rijnsburg 2014
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Aspiranten B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep C
WK Minicadets Boys Orsha Buitenland 2013
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2013/2014, Hoofdklasse
Halve Finale NK Pupillen Den Ilp KNDB 2013
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2013, Groep B
NK Pupillen Algemeen KNDB 2013
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Pupillen A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Jeugd Zuid-Holland 2013
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2013, Pupillen D
Dirk van Spengen Toernooi Zuid-Holland 2012, Pupillen
Georgievtoernooi RDC Rijnsburg 2012
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 2e klasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Promotieklasse
Rabobank Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 1e klasse
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2012/2013, 1e klasse
DamZ! Toernooi Roermond KNDB 2012, Jeugdklasse
Halve Finale NK Pupillen Katwijk KNDB 2012
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2012, Groep B
NK Pupillen Algemeen KNDB 2012
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Pupillen B
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2012, Pupillen
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2012, 1e klasse
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Pupillen D
Dirk van Spengen Toernooi Zuid-Holland 2011, Junioren
Jeugdtoernooi Scheveningen Pupillen / Welpen Zuid-Holland 2011, Pupillen
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep D
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Pupillen
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2011/2012, 1e klasse
Halve Finale NK Pupillen Katwijk KNDB 2011
Kampioenschap van RDC Rijnsburg 2011, Groep C
NK Pupillen Algemeen KNDB 2011
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Pupillen A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Zuid-Holland 2011, Pupillen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Welpen en Pupillen Zuid-Holland 2011
Sneldamkampioenschap RDC Rijnsburg 2011, 1e klasse
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Pupillen C
Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010, Groep E
EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki Buitenland 2010
EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki Buitenland 2010, Welpen
Jeugdtoernooi Hazerswoude Zuid-Holland 2010, Welpen
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Promotieklasse
Clubkampioenschap RDC Rijnsburg 2010/2011, 1e klasse
Halve Finale NK Pupillen Landgraaf KNDB 2010
Halve Finale NK Welpen Den Ilp KNDB 2010
NK Pupillen Algemeen KNDB 2010
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Welpen
NK Welpen Algemeen KNDB 2010
Provinciaal Jeugdkampioenschap Midden-Holland 2010, Pupillen
Sneldammen Welpen/Pupillen DMH/WHDB West-Holland 2010
Delfts Damfestival E-F-G DOS Delft 2009, Groep E
EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Welpen
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Jeugdklasse
Halve Finale NK Pupillen Dordrecht KNDB 2009
Halve Finale NK Welpen B KNDB 2009
NK Welpen Algemeen KNDB 2009
WHDB/DMH Sneldammen Jeugd West-Holland 2009, Pupillen
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Promotieklasse
NK Welpen Algemeen KNDB 2008
NK Welpen Algemeen KNDB 2007
Gespeeld bij:
CTT/CJT/CAT/CPT/CMT
Den Haag
LDG Leiden
Zuid Holland