Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Leopold Sekongo
KNDB-rating 1-7-2023:
1355
Virtuele KNDB-rating:
1350
D
1999
uitslagen
in database.
1235 - 1454 (Perc. 58.9%)*
* 764 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
926
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10083
01-04-2024:
2222
(174)
Lijst:
a
Titel:
MI
Speler bij:
Dammers uit Oost
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2024
Bourges Open Frankrijk 2024
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2023
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2023
Brunssum Open Limburg 2021
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2020, Groep A
BDSV Open groep A BDSV Barneveld 2019
Brunssum Open Limburg 2019
Bunschoten Open VPDB 2019
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2019
Jubileumtoernooi (voorr.) 25 jaar sponsoring CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
Jubileumtoernooi 25 jaar sponsoring CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019, Finale A
Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep A
NK Rapid KNDB 2019
Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2019
De Oldehove-Vierkamp Friesland 2019/2020
Golden Prague Buitenland 2019
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep B
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2019
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2018
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep A
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018, Groep A
RotterDamsOpen 2018
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2018, Groep A
Fryslân Open Frysk Spul 2018
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep A
Open Flevoland Friesland 2018
Zomercompetitie Samen Sterk 2018
BDSV Open Groep A BDSV Barneveld 2017
Brunssum Open NK KNDB 2017
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, Hoofdklasse
Mello Koolman Het Noorden 2017, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
RotterDamsOpen 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2016, Groep B
Boboli toernooi VPDB 2016
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
Heritage Open Zenderstad 2016, Groep A
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
Sneldamtoernooi Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep C
Memorial Sranti 2016, Groep A
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep E
Brunssum Open Limburg 2015
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Mello Koolman Het Noorden 2015, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2015, Hoofdklasse
Fryslân Open Frysk Spul 2015
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep E
Rapidbarrage plaats NK Algemeen KNDB 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep D
Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2014, Algemeen
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Mello Koolman Het Noorden 2014, Groep A
Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
WK Blitz Hilversum KNDB 2014
Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2014/2015
Amersfoort Fries Dammen De Rûge Wolf 2014
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
Thailand Open Jomtien Buitenland 2014, Algemeen
Bacoli Blitz Italie 2013
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep C
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
International Bacoli Open Italie 2013
Najaarscompetitie CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
Open Kampioenschap van HDC Den Helder 2013
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Ereklasse
WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep D
World Cup Wageningen Gelderland 2013
Cannes Open Buitenland 2013
Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
Brunssum Open Limburg 2012
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale A
Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
MTB Open International Tournament Drenthe 2012
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Hoofdklasse
WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Ereklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
Cannes Open Buitenland 2011
Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2010, Groep A
Disco Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep A
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010
International Open Tournament Hoogeveen Drenthe 2010
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep A
Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep A
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep B
Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep A
Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
Delfts Damfestival A-B DOS Delft 2009, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2009, Hoofdklasse
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
Nacht van Lent 2009, Groep A
Open Limburgs Kampioenschap Rapid Limburg 2009
Tavira Open Portugal 2009
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2009, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2009, Hoofdklasse
Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
Barnsteen toernooi VPDB 2008
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep C
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep A
Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep B
Mello Koolman Het Noorden 2007, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2007
Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2006
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2006
Axioma Open West-Holland 2005, Groep B
DuWo Open Toernooi DOS Delft 2005
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2005
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2005, Groep A
Open H kl snel De Schijf Roosendaal 2005
Cannes Open Buitenland 2005
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2005, Hoofdklasse
West-Brabants Kamp. snel BDV Bergen op Zoom 2005
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A
DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004
Nijmegen Open Gelderland 2004
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
Cannes Open Buitenland 2004
Open H kl BDV Bergen op Zoom 2004
Open snel BDV Bergen op Zoom 2004
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Algemeen
Bijlmer toernooi Gandhi 2003, Groep B
Open De Schijf Roosendaal 2003
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Algemeen
Voorronde jubileumtoernooi Friesland 2003
Ordina Open Gelderland 2002
Barnsteen toernooi VPDB 2002
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2002, Algemeen
Bijlmer Open Gandhi 2001
Orap Open NK KNDB 2001
Barnsteen toernooi VPDB 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Nijmegen Open NK KNDB 2000
Orap Open West-Holland 2000
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2000
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2000, Groep B
Hierden Gelderland 1999
Ordina Open Gelderland 1999
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1999, Algemeen
The Hague Open West-Holland 1999
Bijlmer toernooi Gandhi 1998, Groep B
Brunssum Open Limburg 1998
Le Havre Frankrijk 1998
Nijmegen Open Gelderland 1998
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen
The Hague Open NK KNDB 1998
Bijlmer toernooi Gandhi 1997, Groep B
Brunssum Open Limburg 1997
Challenge Mondial Stadskanaal KNDB 1997, Voorronde A
Nijmegen Open NK KNDB 1997
The Hague Open West-Holland 1997
Willem Jurg Memorial Noord-Holland 1997
The Hague Open West-Holland 1996
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Finale
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep E
Brunssum Open Limburg 1995
Afrikaans Kampioenschap Dakar Buitenland 1994
Baba Sy Memorial Buitenland 1991
Kampioenschap van Ivoorkust 1990
WK Juniors Mori Buitenland 1987
Gespeeld bij:
Amsterdam 80
BDV Bergen op Zoom
CEMA - De Vaste Zet Geleen
Constant-Charlois Rotterdam
De Lier
De Rûge Wolf
Gandhi
Heemstede
Ivoorkust
SNA Heerhugowaard