Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Radjinder Jharap
1684
uitslagen
in database.
1172 - 1243 (Perc. 53%)*
* 512 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
566
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13358
01-07-2024:
2109
(471)
Lijst:
a
Speler bij:
020
Personeelsvereniging NS Rotterdam
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Zomerrapid 020 2024
NK Veteranen Delft KNDB 2024, Groep A
Onderlinge Competitie DOS Delft 2024
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2024
Paassneldamtoernooi Scheveningen 2024
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2024
Sneldamkampioenschap Z-Holland Zuid 2024, Groep A
Kerstsneldamtoernooi Scheveningen 2023
Kersttoernooi Hofstad 2023, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2023
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep B
Zomercompetitie Scheveningen 2023, Groep A
Zomerrapid 020 2023
Nederlands Kampioenschap Categorie A KNDB 2023
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep A
Sneldamtoernooi NK Witte van Moort Westerhaar 2023
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
Jubileumtoernooi MDV Monster 2022, Groep A
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep B
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep A
Plusminus 55 Toernooi Lent 2022
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2022
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2022, Hoofdklasse
Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2022, Groep A
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2022
Bliksemsneldamtoernooi Zuid-Holland 2022, Groep A
Onderlinge Competitie DOS Delft 2022
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2022
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2021
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2021
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2021
Zomerrrapid 020 2021
Hoogeveen Open Drenthe 2020
Onderlinge Competitie Constant-Charlois Rotterdam 2020/2021, Groep B
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2020, Hoofdklasse
Damevenement Delft/Wateringen Piet Helderman Dampromotie 2019, Groep A
Damevenement Delft/Wateringen vrijdag Dampromotie 2019
Damevenement Delft/Wateringen zondag Dampromotie 2019
EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2019, Groep A
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2019
Zomercompetitie Scheveningen 2019, Groep A
De Hofstad Prijs De Hofstad Dammers 2019/2020
Onderlinge Bekercompetitie Constant-Charlois Rotterdam 2019/2020
Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2019, Hoofdklasse
Open Kampioenschap van Den Haag 2019, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2019
Salou Open Buitenland 2019
Bunscote Open VPDB 2018
Expositie Damtoernooi - Invitatie Dampromotie 2018
House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
RotterDamsOpen 2018
Zomercompetitie Scheveningen 2018, Groep A
Kampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2018/2019
Internationaal Toernooi Lublin Buitenland 2018
Open Delfland DOS Delft 2018, Hoofdklasse
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2018, Finale A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2017
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2017, Hoofdklasse
Provinciaal Rapidkampioenschap Z-Holland Zuid 2017, Hoofdklasse
Zomercompetitie Scheveningen 2017, Groep A
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep A
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2017, Hoofdklasse
Open sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2017, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
Salou Blitz Buitenland 2017
Salou Open Buitenland 2017
DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep B
Heritage Open Zenderstad 2016, Groep B
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2016, Hoofdklasse
Zomercompetitie Scheveningen 2016, Groep A
Onderlinge Competitie 1 Constant-Charlois Rotterdam 2016/2017
Memorial Sranti 2016, Groep A
Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2016, Hoofdklasse
Open Sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2016
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2016, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
Salou Blitz Buitenland 2016
Salou Open Buitenland 2016
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
Rapid kampioenschap van Z-Holland Zuid 2015, Hoofdklasse
Memorial Sranti 2015, Groep A
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2015, Hoofdklasse
Open Flevolands Sneldamkampioenschap Friesland 2015, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2015, Algemeen
Salou Blitz Buitenland 2015
Salou Open Buitenland 2015
Simultaan Delflandkampioenschap DOS Delft 2015
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
Openluchttoernooi Groep A&B Dampromotie 2014, Groep B
Rapid kampioenschap van Z-Holland Zuid 2014, Hoofdklasse
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2014, Hoofdklasse
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2014, Promotieklasse
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2014, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
Sneldamtoernooi juli DOS Delft 2013, Groep B
Memorial Sranti 2013, Ereklasse
NK Kwalificatietoernooi Delft/Schiedam KNDB 2013
Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep B
Boboli toernooi Utrecht 2012
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
Kersttoernooi DOS Delft 2012
NK Rapid Groep A KNDB 2012
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
Sneldamkampioenschap van Wamel LH Gelderland 2012
Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012
Barnsteen toernooi VPDB 2011
Klaas Hazendonk / 75 jaar Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, Hoofdklasse
NK Rapid Groep A KNDB 2011
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Hoofdklasse
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep A
Provinciaal Rapidkampioenschap Z-Holland Zuid 2010
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2009, Hoofdklasse
Rapidkampioenschap van Z-Holland Zuid 2009
Wereldrecordpoging Blindsimultaan Amsterdam Noord-Holland 2009
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2008, Hoofdklasse
DNC Open West-Holland 2007, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2007, Hoofdklasse
DNC Open NK KNDB 2006, Groep C
DuWo Kennisstad Open Toernooi DOS Delft 2006, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2006, Hoofdklasse
Axioma Open West-Holland 2005, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2005
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep C
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Salou Open Buitenland 2003
Orap Open West-Holland 2002
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2002
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2001
Orap Open West-Holland 2000
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2000
Barnsteen toernooi VPDB 2000
Hierden Gelderland 1999
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 1999
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep A
Le Havre Frankrijk 1998
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen
Salou Open Buitenland 1998
The Hague Open NK KNDB 1998
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 1997
Provinciaal kampioenschap Z-Holland Zuid 1996, Voorronde A
Provinciaal kampioenschap Z-Holland Zuid 1996, Finale
Gespeeld bij:
Constant-Charlois Rotterdam
De Hofstad Dammers
Den Haag
DOS Delft
Nederland
Scheveningen
Suriname