Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Ruud Holkamp
KNDB-rating 1-7-2023:
1113
Virtuele KNDB-rating:
1114
D
1023
uitslagen
in database.
754 - 776 (Perc. 51.5%)*
* 269 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
195
applets
in database.
3
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11696
01-04-2024:
1999
(1156)
Lijst:
a
Speler bij:
Damcombinatie Zaanstreek
Haarlemse Damclub
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2024
Kloksimultaan Casper Remeijer Haarlemse Damclub 2023
Onderlinge Competitie Haarlemse Damclub 2023/2024, Finale A
Onderlinge Competitie Haarlemse Damclub 2023/2024, Voorronde A
Rapid competitie Haarlemse Damclub 2023/2024
Onderlinge Competitie Haarlemse Damclub 2022/2023
Onderlinge Competitie Damcombinatie Zaanstreek 2022/2023
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2022, Finale A
Onderlinge Competitie Damcombinatie Zaanstreek 2021
Onderlinge Competitie Damcombinatie Zaanstreek 2020
Onderlinge Competitie Damcombinatie Zaanstreek 2019
Onderlinge Competitie Damcombinatie Zaanstreek 2018
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2018, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Damcombinatie Zaanstreek 2017/2018
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2017
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep A3
Onderlinge Competitie Damcombinatie Zaanstreek 2016
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2010, Finale A
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2006
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2005
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 2005, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Hoofdklasse
Orap Open NK KNDB 2001
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 2001, Hoofdklasse
Hierden Gelderland 2000
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 2000, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1999, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1998, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1997, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1997, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1997, Algemeen
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1996, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1996, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1995, Promotieklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1995, Ereklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1994, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1993, Promotieklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1993, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Alkmaar/Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1992, Promotieklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1992, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1991, Hoofdklasse
Provinciaal Jeugdkampioenschap Noord-Holland 1991, Junioren
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1990, Hoofdklasse
Gespeeld bij:
Assendelft
DKZ
IJmuiden
Krommenie
Zaandam