Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Erik Hoogendoorn
KNDB-rating 1-7-2023:
1282
Virtuele KNDB-rating:
1280
D
1298
uitslagen
in database.
990 - 1197 (Perc. 60.5%)*
* 308 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
349
applets
in database.
4
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10430
01-04-2024:
2134
(446)
Lijst:
a
Speler bij:
Damlust Gouda
Mulder Boskoop
Samen Sterk
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Bekercompetitie Samen Sterk 2024
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2024/2025
Putten Open PDC Putten 2024, Finale
Sneldamkampioenschap Damlust Gouda 2024
Oefensimultaan Martijn van IJzendoorn Damlust Gouda 2023
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep A
WorldCup *** RotterDamsOpen 2023
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2023/2024
Simultaan Erno Prosman Damlust Gouda 2023
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep A
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2022/2023
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022/2023
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2021/2022
Online Rapidtoernooi april-mei Damlust Gouda 2021
Online Rapidtoernooi januari-maart Damlust Gouda 2021
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2020/2021
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep A
WorldCup *** RotterDamsOpen 2019
Zomercompetitie Samen Sterk 2019
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2019/2020
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep A
RotterDamsOpen 2018
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2018/2019
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018, Finale B
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2018
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep A
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2017/2018
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017, Finale B
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Brunssum Open Limburg 2016
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2016
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2016/2017
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016/2017
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016, Finale B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2015
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2015/2016
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015, Finale B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2014
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2014/2015
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014, Finale B
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013, Finale A
WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep C
Zomercompetitie Samen Sterk 2013
Onderlinge Competitie Damlust Gouda 2013/2014
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013/2014
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2012
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012/2013
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012, Groep A
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2011
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2011/2012
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011, Groep A
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010
Tavira Open Portugal 2010
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2010
Zomercompetitie Samen Sterk 2010
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2009
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2008
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008, Groep A
DUWO Rabobank Open Toernooi DOS Delft 2007, Groep B
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2007/2008
Brunssum Open Limburg 2006
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
DuWo Open Toernooi DOS Delft 2005
Barnsteen toernooi VPDB 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Midden-Holland 2001
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep A
Minsk Buitenland 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Orap Open West-Holland 2000
Provinciaal Kampioenschap Midden-Holland 2000
Berlijn Open Duitsland 1999
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep A
The Hague Open West-Holland 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Triƫst Buitenland 1998
Brunssum Open Limburg 1997
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1997
Brunssum Open NK KNDB 1996
Golden Prague Buitenland 1996
Brunssum Open Limburg 1995
Nijmegen Open Gelderland 1992
Nijmegen Open NK KNDB 1991
Gespeeld bij: