Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Alex Kruyshoop
1759
uitslagen
in database.
986 - 769 (Perc. 39%)*
* 773 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
550
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13367
01-07-2024:
1881
(1552)
Lijst:
a
Speler bij:
Hofstad
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Bram Limburg Bokaal Hofstad 2024/2025, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Hofstad 2024/2025
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep C1
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2024
Paaseitoernooi Hofstad 2024, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2024, Voorronde B
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2024, 2e klasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep C
Kersttoernooi Hofstad 2023, Groep C
Bram Limburg Bokaal Hofstad 2023/2024, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Hofstad 2023/2024
Piet Scheeres Hofstad 2023/2024, Groep C
Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep C3
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2023
Paaseitoernooi Hofstad 2023, Groep C
Sneldammen bij Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2023
Jubileumtoernooi MDV Monster 2022, Groep B
Open Sneldamkampioenschap van DC Den Haag 2022, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2022/2023, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2022/2023
Paaseitoernooi Den Haag 2022, Groep C
Sneldammen NK Pupillen Zuid-Holland 2021, Senioren
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2021/2022, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2021/2022
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2020/2021, Groep C
Damevenement Delft/Wateringen Piet Helderman Dampromotie 2019, Groep C
Damevenement Delft/Wateringen zondag Dampromotie 2019
Open Rapidkampioenschap van Den Haag 2019, Groep C
Stadsspelen Clubdammers Den Haag 2019, Groep B
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2019/2020, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2019/2020
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2019
NK Sneldammen KNDB 2019, Groep C2
Paaseitoernooi Den Haag 2019, Groep C
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2019, Groep C
Sneldamtoernooi bij NK Pupillen Zuid-Holland 2019
House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2018/2019, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2018/2019
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2018, 1e klasse
Paaseitoernooi Den Haag 2018, Groep C
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2018, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2017/2018, Groep B
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2017/2018
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2017
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep D
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep C1
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2017, 2e klasse
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep C
Open sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2017, Groep C
Paaseitoernooi Den Haag 2017, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2016/2017, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2016/2017
Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2016, 2e klasse
Open Kampioenschap van Den Haag 2016, 1e klasse
Open Sneldamkampioenschap van Zuid-Holland 2016
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2016
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2016, Groep D
Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
Jubileumtoernooi 90 jaar LDC Leiderdorp 2015, 2e klasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2015/2016, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2015/2016
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2015, 3e klasse
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2015, Groep E
Paaseitoernooi Den Haag 2015, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep C
Openluchttoernooi Groep C&D Dampromotie 2014, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2014/2015, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2014/2015
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2014, 2e klasse
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2014, Groep F
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep C
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2014, 3e klasse
Paaseitoernooi Den Haag 2014, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep C
Sneldamtoernooi MDV Monster 2013
Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep D
Sneldamtoernooi juli DOS Delft 2013, Groep D
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2013/2014, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2013/2014
Afscheidssimultaan Fred Ivens Den Haag 2013
Memorial Sranti 2013, Hoofdklasse
Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep D
Open Kampioenschap van Den Haag 2013, Play Offs Poule B
Open Kampioenschap van Den Haag 2013, 1e klasse A
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Groep C
Paaseitoernooi DOS Delft 2013
Paaseitoernooi Den Haag 2013, Groep C
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Groep C
Sneldamkampioenschap van Westland 2013, Groep D
Kersttoernooi DOS Delft 2012
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep C
Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2012/2013, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2012/2013
Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
Bliksemsneldamtoernooi Zuid-Holland 2012
Open Kampioenschap van Den Haag 2012, 2e klasse
Paaseitoernooi Den Haag 2012, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2012, 2e klasse
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2011/2012, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2011/2012
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Groep C
Sneldamkampioenschap van Westland 2011, Groep D
Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010, Groep E
Disco Blitz Zuid-Holland 2010, Groep C
Park Blitz Zuid-Holland 2010, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2010/2011, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2010/2011
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep C4
Paaseitoernooi Den Haag 2010, Groep C
Sneldamkampioenschap van Westland 2010, Groep C
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep C
Delfts Damfestival E-F-G DOS Delft 2009, Groep E
Disco Blitz West-Holland 2009, Groep D
DNC Open West-Holland 2009, Groep F
Park Blitz West-Holland 2009, Groep D
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep C
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2009/2010, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2009/2010
IM Anko Baksoellah West-Holland 2009, Groep C
Kampioenschap van Den Haag 2009, 2e klasse
WHDB/DMH Sneldammen West-Holland 2009, Groep C
Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep D
Rapidtoernooi Duwo Damfestival DOS Delft 2008, Groep H
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2008/2009, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2008/2009
Kampioenschap van Den Haag 2008, Play Offs B
Kampioenschap van Den Haag 2008, 2e klasse B
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2007/2008, Groep C
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2007/2008, Groep C
Kampioenschap van Den Haag 2007, 2e klasse
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2006/2007, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2006/2007
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2006/2007, Groep C
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
Kampioenschap van Den Haag 2006, 2e klasse
Bram Limburg Bokaal Den Haag 2005/2006, Groep C
Harry de Hardt Bokaal Den Haag 2005/2006
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Orap Open West-Holland 2002
Gespeeld bij:
Den Haag