Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
John Folkers
KNDB-rating 1-7-2023:
1011
Virtuele KNDB-rating:
935
D
2109
uitslagen
in database.
1553 - 1688 (Perc. 54.3%)*
* 556 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
1048
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10800
01-04-2024:
1897
(1683)
Lijst:
a
Speler bij:
DCH Heerenveen - Mildam
DSS Zwartsluis
Steenwijk 36
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Damweek DCH Heerenveen - Mildam 2024,
Zomerdamtoernooi Beneluxvet Friesland 2024, Groep B
BaarnOpen Stichting Hersenfitness 2024
Damdag Steenwijk 36 2024, Groep A
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2024
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2024, Groep D
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2024, Groep C
Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2024
Sluziger Damavond DSS Zwartsluis 2024, Hoofdklasse A
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2023
Damdag Lelystad 2023, Groep B
Kerstdagen Steenwijk 36 2023
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep C
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep B
Sneldammen DCH Heerenveen - Mildam 2023
Tessel Open Oosterend Texel 2023
Zomerdamtoernooi Beneluxvetbv Friesland 2023, Groep A
Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2023, Groep B
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2023/2024
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2023/2024, Groep A
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2023/2024, 1e klasse
Damdag Steenwijk 36 2023, Groep A
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale B
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep F
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep C
Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2023
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep C
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep B
World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022
Zomerdamtoernooi Beneluxvetbv Friesland 2022, Groep B
Zomerdamweek DCH Heerenveen - Mildam 2022, Groep B
Damavondtoernooi DSS Zwartsluis 2022/2023, Groep A
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2022/2023
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023, Groep A
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2022/2023, 1e klasse
Bastille Open Damtoernooi PDC Putten 2022
Damdag Steenwijk 36 2022, Groep A
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2022
Fries Kampioenschap Rapiddammen/ Open DCT Twijzelerheide 2022, Finale B
Open Flevoland KNDB 2022
Rob Hendriks Pinkstertoernooi Steenwijk 36 2022
Sluziger Damavond DSS Zwartsluis 2022, Hoofdklasse A
Damweek Hijken Hijken DTC 2021
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
Zomerdamtoernooi Friesland 2021, Groep B
Onderlinge Competitie DCH Heerenveen - Mildam 2021/2022, Hoofdklasse A
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2021/2022
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2021/2022, 1e klasse
Toernooibase Lidraughts WinterCup Buitenland 2021/2022
Fitter Brein Round-robin Lidraughts toernooi Drenthe 2021, Groep C
Toernooibase Lidraughts Eighties Cup Buitenland 2021, 2e klasse
Hoogeveen Open Drenthe 2020
Kleintje Zomerdammen Friesland 2020, Groep A
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2020/2021, 1e klasse
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2020/2021
Pinkstertoernooi Tuk Overijssel 2020/2021
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2020
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 1e klasse
MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
NK Rapid KNDB 2019
Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2019
WK Rapid Beilen Drenthe 2019
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2019/2020, 1e klasse
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2019/2020
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2019
Pinkstertoernooi DDC Deventer 2019, Hoofdklasse
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
Damavondtoernooi DSS Zwartsluis 2018/2019, Groep A
Damavondtoernooi DSS Zwartsluis 2018/2019, Groep A
Jan Bijl Cup Steenwijk 36 2018/2019
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2018/2019
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2018/2019, 1e klasse
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2018
Open Flevoland Friesland 2018
Pinkstertoernooi DDC Deventer 2018, Hoofdklasse
Sluziger damavondtoernooi DSS Zwartsluis 2018, Hoofdklasse A
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2017/2018, 1e klasse
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2017/2018
Anton Jurg Toernooi Overijssel 2017, Groep B
CBP Toernooi DDC Deventer 2017, Hoofdklasse A
FK 50 -65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2017
FK Sneldammen Friesland 2017, 1e klasse
Steenwieker damdag Steenwijk 36 2017, Groep B
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2016/2017
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2016/2017, 1e klasse
Anton Jurg Toernooi Overijssel 2016, Groep B
CBP Toernooi DDC Deventer 2016, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2016
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2016, 1e klasse
Provinciaal Kampioenschap 50+ Friesland 2016
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015
Damdag Steenwijk 36 2015/2016, Groep B
CBP Toernooi DDC Deventer 2015, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2015
Onderlinge Competitie DSS Zwartsluis 2015, 1e klasse
Provinciaal Kampioenschap 50+ Friesland 2015
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
Kerstsneldamavond Steenwijk 36 2014/2015
Paassneldammen Steenwijk 36 2014/2015
CBP Toernooi DDC Deventer 2014, Hoofdklasse A
Damdag HDC Hardenberg 2014
MTB Open International Tournament Drenthe 2013
Kerstdammen DSS Zwartsluis 2013/2014, Groep A
Nieuwjaarsrapidtoernooi Steenwijk 36 2013/2014
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2013/2014
Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse B
CBP Toernooi DDC Deventer 2013, Hoofdklasse A
Simultaan Paul Oudshoorn Steenwijk Friesland 2013
Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale C
Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
MTB Open International Tournament Drenthe 2012
Kerstsneldamtoernooi Steenwijk 36 2012/2013
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2012/2013
Tamek-Toernooi DSS Zwartsluis 2012/2013, Hoofdklasse A
Beiler damtoernooi Drenthe 2012, Groep B
CBP Toernooi DDC Deventer 2012, Hoofdklasse A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B
Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen Drenthe 2011, Groep C
Incasso Divisie Damnacht Hoogeveen voorrondes Drenthe 2011
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2011/2012
Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2011/2012, Groep A4
Beiler damtoernooi Drenthe 2011
Tavira Open Portugal 2010
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2010/2011, Hoofdklasse
Beiler damtoernooi Drenthe 2010
FK Sneldammen Friesland 2010, Groep B
Damnacht HDC Hoogeveen 2009, Groep D
Damnacht Voorronde HDC Hoogeveen 2009
Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep D
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2009/2010
Sneldamkampioenschap van Salland. Overijssel 2009/2010
CBP Toernooi DDC Deventer 2009, Overgangsklasse
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B
ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, 1e klasse
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep D
Sneldamkampioenschap van DamRa 2008, Groep C
Sneldamkampioenschap van DamRa 2008, Groep B
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2008/2009
Salland Overijssel 2008/2009
CBP Toernooi DDC Deventer 2008, Overgangsklasse
Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
Anton Jurg toernooi Overijssel 2007, Groep B
Onderlinge Competitie Steenwijk 36 2007/2008
Open DCT Twijzelerheide 2007
Salou Open Buitenland 2007
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep D
CBP Toernooi DDC Deventer 2005, Overgangsklasse
Salou Open Buitenland 2002
Brunssum Open Limburg 2001
Nijmegen Open Gelderland 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Provinciaal Kampioenschap Overijssel 1999
Brunssum Open Limburg 1998
The Hague Open NK KNDB 1998
Brunssum Open Limburg 1997
Nijmegen Open NK KNDB 1997
The Hague Open West-Holland 1997
Brunssum Open NK KNDB 1996
Nijmegen Open Gelderland 1996
Brunssum Open Limburg 1995
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1995, Groep C
Brunssum Open NK KNDB 1994
Nijmegen Open Gelderland 1994
Brunssum Open Limburg 1993
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1993, Groep C
Nijmegen Open NK KNDB 1993
Brunssum Open NK Limburg 1992
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1992, Groep B
Nijmegen Open Gelderland 1992
Nijmegen Open NK KNDB 1991
Gespeeld bij:
DamRa
DV Warffum
Pekelsma Nieuw Amsterdam
TDT Salland
TOG Wolvega
Witte van Moort Westerhaar