Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien: |
Barrage Open Kampioenschap van DC Hilversum 2024 | |
EK Veteranen Dabki Buitenland 2024 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2024, Halve Finale A | |
NK Veteranen Delft KNDB 2024, Groep B | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2024 | |
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2024, Groep A | |
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2023 | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023 | |
Nijmegen Open Gelderland 2023 | |
Plusminus 55 Toernooi Lent 2023 | |
WK Veteranen Blitz Korbach Buitenland 2023 | |
WK Veteranen Korbach Buitenland 2023 | |
WK Veteranen Rapid Korbach Buitenland 2023 | |
WorldCup *** RotterDamsOpen 2023 | |
Open Kampioenschap DC Hilversum 2023/2024, Hoofdklasse | |
Barrage Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep B | |
Barrage Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2023 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep B | |
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep B | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2023 | |
Putten Open PDC Putten 2023 | |
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2023, Hoofdklasse | |
Combinatie 80 Srefidensi Invitatie Suriname 2022 | |
EK Blitz Damweek Hijken DTC 2022 | |
EK Rapid Damweek Hijken DTC 2022 | |
EK Veteranen Bergamo Buitenland 2022 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2022 | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022 | |
Nijmegen Open KNDB 2022 | |
RotterDamsOpen 2022 | |
World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022 | |
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2022 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep B | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2022 | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2022 | |
Putten Open PDC Putten 2022 | |
Damweek Hijken Hijken DTC 2021 | |
Golden Prague Buitenland 2021 | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021 | |
Nijmegen Open NK KNDB 2021 | |
Hoogeveen Open Drenthe 2020 | |
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2020 | |
Barrages Halve Finale NK Algemeen KNDB 2020, Barrage | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2020, Groep B | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2020 | |
Bunschoten Open VPDB 2019 | |
EK Veteranen Korbach Buitenland 2019 | |
MTB Open Dutch Championship KNDB 2019 | |
Nijmegen Open Gelderland 2019 | |
NK Rapid KNDB 2019 | |
Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2019 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2019, Groep A | |
WK Rapid Beilen Drenthe 2019 | |
WorldCup *** RotterDamsOpen 2019 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2019 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2019, Groep A | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep A | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2019 | |
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2019 | |
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep A | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018 | |
Nijmegen Open Gelderland 2018 | |
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2018 | |
Polska Gra Open Polen 2018 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2018, Groep A | |
RotterDamsOpen 2018 | |
Barrage Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2018 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2018 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2018, Groep C | |
Open Flevoland Friesland 2018 | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep A | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2018 | |
Thailand Open Blitz Buitenland 2018 | |
World Cup Blitz 64 Thailand Open Buitenland 2018 | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017 | |
Nijmegen Open Gelderland 2017 | |
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2017 | |
Polska Gra Open Polen 2017 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2017 | |
RotterDamsOpen 2017 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2017 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2017, Groep D | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep A | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2017 | |
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2017 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016 | |
Heritage Open Zenderstad 2016, Groep A | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016 | |
Nijmegen Open NK KNDB 2016 | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Ereklasse | |
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2016 | |
Polish Open Karpacz Buitenland 2016 | |
Polska Gra Open Polen 2016 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2016 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2016, Groep A | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016 | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep A | |
Open Sneldamkampioenschap van Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2016 | |
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse van Utrecht 2016 | |
EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015 | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015 | |
Nijmegen Open Gelderland 2015 | |
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2015 | |
Polish Open Karpacz Buitenland 2015 | |
Polska Gra Open Polen 2015 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2015 | |
Wereldrecordpoging Kloksimultaan Almere 2015 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2015, Groep A | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep A | |
Open Aziatisch Blitzkampioenschap Buitenland 2015 | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep A | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2015, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2015 | |
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2015, Hoofdklasse | |
Boboli toernooi VPDB 2014, Groep A | |
Brunssum Open Limburg 2014 | |
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014 | |
Nijmegen Open Gelderland 2014 | |
NK Rapid Groep A KNDB 2014 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse | |
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2014 | |
Polska Gra Open Polen 2014 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2014, Groep A | |
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2014, Groep A | |
EK Veteranen Kolobrzeg Buitenland 2014 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep B | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep A | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2014 | |
Boboli toernooi VPDB 2013 | |
EK Veteranen Texel KNDB 2013 | |
Nijmegen Open Gelderland 2013 | |
NK Rapid Groep A KNDB 2013 | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013 | |
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2013 | |
Polska Gra Open Polen 2013 | |
Rapid WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A | |
Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013 | |
WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep A | |
World Cup Wageningen Gelderland 2013 | |
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse | |
Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013 | |
NK Kwalificatietoernooi Zwolle KNDB 2013 | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2013 | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2013 | |
Sneldamkampioenschap van Utrecht 2013, Hoofdklasse | |
Thailand Open Jomtien Buitenland 2013 | |
Boboli toernooi Utrecht 2012 | |
MTB Open International Tournament Drenthe 2012 | |
Nijmegen Open NK KNDB 2012 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse | |
PC Best Cup Swinoujscie Polen 2012 | |
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2012 | |
Zuromin Polen 2012 | |
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse | |
Memorial Sranti 2012, Groep A | |
NK Kwalificatietoernooi Amstelveen KNDB 2012 | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep A | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2012 | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2012 | |
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2012, Hoofdklasse | |
Thailand Open Jomtien Buitenland 2012 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2011 | |
Nijmegen Open Gelderland 2011 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse | |
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse | |
Zuromin Polen 2011 | |
Dammen aan de Waal Lent 2011, Groep A | |
NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Hoofdklasse Utrecht 2011 | |
Sneldamkampioenschap Hoofdklasse / 1e klasse van Utrecht 2011, Hoofdklasse | |
Thailand Open Jomtien Buitenland 2011 | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2010 | |
Nijmegen Open Gelderland 2010 | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010 | |
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse | |
Srefidensi Open Suriname 2010 | |
Ziemi Zawkrzenskiej Polen 2010 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2010 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2010 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2010 | |
Thailand Open Jomtien Buitenland 2010 | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2009 | |
Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep B | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009 | |
Srefidensi Open Suriname 2009 | |
Zuromin Polen 2009 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2009 | |
IM Anko Baksoellah West-Holland 2009, Groep A | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2009, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2009 | |
Thailand Open Jomtien Buitenland 2009 | |
Brunssum Open Limburg 2008 | |
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep B | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008 | |
Srefidensi Open Suriname 2008 | |
Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen DOS Delft 2008 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2008 | |
Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2008, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2008 | |
Thailand Open Jomtien Buitenland 2008 | |
Bovec Open Slovenie 2007 | |
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep B | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2007 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2007 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2007, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2007 | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2006 | |
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep B | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2006 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2006, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2006 | |
Thailand Open Jomtien Buitenland 2006 | |
Axioma Open West-Holland 2005, Groep B | |
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep B | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2005 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2005 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Algemeen | |
Thailand Open Jomtien Buitenland 2005 | |
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep A | |
Nijmegen Open Gelderland 2004 | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2004 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Algemeen | |
Axioma Orap Open West-Holland 2003 | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2003 | |
SNS Zeeland Open Zeeland 2003 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2003 | |
Golden Prague Buitenland 2003 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep B | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Algemeen | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2002 | |
Orap Open West-Holland 2002 | |
Ordina Open Gelderland 2002 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2002 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep B | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2002, Algemeen | |
Salou Open Buitenland 2002 | |
Bijlmer Open Gandhi 2001 | |
Brunssum Open Limburg 2001 | |
Nijmegen Open Gelderland 2001 | |
Orap Open NK KNDB 2001 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2001 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2001 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2001, Algemeen | |
Salou Open Buitenland 2001 | |
Nijmegen Open NK KNDB 2000 | |
Orap Open West-Holland 2000 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2000 | |
Salou Open Buitenland 2000 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2000 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep C | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2000, Algemeen | |
Open Guadeloupe 1999 | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1999 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1999, Hoofdklasse | |
Salou Open Buitenland 1999 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep B | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1998 | |
Salou Open Buitenland 1998 | |
The Hague Open NK KNDB 1998 | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep D | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1997, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1997 | |
The Hague Open West-Holland 1997 | |
Nijmegen Open Gelderland 1996 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1996, Algemeen | |
Jordaan Open Noord-Holland 1994 | |
Nijmegen Open Gelderland 1994 | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1994 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1994, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1994, Hoofdklasse | |
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993, Groep B | |
Nijmegen Open NK KNDB 1993 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1993 | |
Nijmegen Open Gelderland 1992 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1992 | |
Nijmegen Open NK KNDB 1991 | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1991 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1991, Algemeen | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1991 | |
Javaanse Jongens Groningen 1990 | |
Nijmegen Open Gelderland 1990 | |
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 1990 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1990 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1990, Hoofdklasse | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1989 | |
Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1989 | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1988 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1988 | |
Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1988 | |
MNP toernooi Utrecht 1987, Groep B | |
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1987 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1987 | |
Rayonwedstrijden NK KNDB 1987, Groep C | |
Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1987 | |
Rondje Goffert Nijmegen Open Gelderland 1986 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1985 | |
MNP toernooi Utrecht 1984 | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1984 | |
Rayonwedstrijden NK KNDB 1984, Groep C | |
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 1983 | |
Rayonwedstrijden NK KNDB 1983, Groep C | |
Halve Finale NK Junioren KNDB 1979, Groep C | |