Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Raphaël Zdoroviak
1091
uitslagen
in database.
1000 - 1125 (Perc. 56.3%)*
* 91 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
637
applets
in database.
2
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10312
01-07-2024:
2084
(571)
Lijst:
a
Titel(s):
MF
Speler bij:
Duitsland
EDC Enschede
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
EK Veteranen Dabki Buitenland 2024
Kampioenschap van Duitsland 2024
WK Veteranen Blitz Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Rapid Korbach Buitenland 2023
EK Veteranen Julinek Buitenland 2023
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep D
Nijmegen Open NK KNDB 2021
Onderlinge Competitie EDC Enschede 2021/2022, Groep M
Kampioenschap van Duitsland 2020
EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
Kampioenschap van Duitsland 2019
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep D
Europees Kampioenschap Moskou Buitenland 2018
Nijmegen Open Gelderland 2018
Kampioenschap van Duitsland 2018
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep C
EK Veteranen Dabki Buitenland 2017
Nijmegen Open Gelderland 2017
Kampioenschap van Duitsland 2017
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep C
EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
Europees Kampioenschap Izmir Buitenland 2016
Kampioenschap van Duitsland 2016
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep C
EK Veteranen Sunny Beach Buitenland 2015
Nijmegen Open Gelderland 2015
Kampioenschap van Duitsland 2015, Halve Finale B
Kampioenschap van Duitsland 2015, Finale A
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep C
Salou Open Buitenland 2015
Nijmegen Open Gelderland 2014
EK Veteranen Kolobrzeg Buitenland 2014
Kampioenschap van Duitsland 2014
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep C
Salou Open Buitenland 2014
EK Veteranen Texel KNDB 2013
Rapid WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep C
Sneldammen EK Veteranen Texel KNDB 2013
WK Veteranen Riga Buitenland 2013, Groep C
Kampioenschap van Duitsland 2013
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep C
Salou Open Buitenland 2013
Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012, Groep C
Nijmegen Open NK KNDB 2012
Sneldammen EK Veteranen Vilnius Buitenland 2012, Groep C
WK Challenge Korbach Buitenland 2012
Kampioenschap van Duitsland 2012
Salou Open Buitenland 2012
Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep C
Nijmegen Open Gelderland 2011
Sneldammen EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep C
Tavira Open Portugal 2011, Kampioenscompetitie
Kampioenschap van Duitsland 2011
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep C
Salou Open Buitenland 2011
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep C
Europees Kampioenschap Murzasichle Buitenland 2010
Saarbrucken Open Buitenland 2010
Kampioenschap van Duitsland 2010
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep C
Salou Open Buitenland 2010
EK Veteranen Kapelle Zeeland 2009
Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep B
Challenge Europe Berlin Buitenland 2009
Kampioenschap van Duitsland 2009
Test toernooi EDC Enschede 2009
EK Veteranen Zalaegerszeg Buitenland 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Veterans Buitenland 2008
Kampioenschap van Duitsland 2008
EK Veteranen Avignon Buitenland 2007, Groep B
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep B
Kampioenschap van Duitsland 2007
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep B
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep B
Thailand Open Jomtien Buitenland 2006
EK Veteranen Zoutelande KNDB 2005
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep B
Kampioenschap van Duitsland 2005
Thailand Open Jomtien Buitenland 2005
EK Veteranen Havlickov Brod Buitenland 2004
Kampioenschap van Duitsland 2004
EK Veteranen Amsterdam KNDB 2003
Salou Open Buitenland 2003
Nijmegen Open Gelderland 2001
Berlijn Open Duitsland 2001
Salou Open Buitenland 2001
Nijmegen Open NK KNDB 2000
Salou Open Buitenland 2000
Berlijn Open Duitsland 1999
Ordina Open Gelderland 1999
Berlijn Open Duitsland 1998
Nijmegen Open Gelderland 1996
Europees Kampioenschap Lubliniec Buitenland 1995
Kampioenschap van Moldavie 1995
EK Correspondentiedammen WDCA 1994
Nijmegen Open NK KNDB 1993
Kampioenschap van Oezbekistan 1992
Nijmegen Open NK KNDB 1991
Coupe USSR 1983
Kampioenschap van de USSR 1981
Halve Finale Kampioenschap van de USSR 1962, Halve Finale B
Gespeeld bij:
DIOS-Achterhoek
Witte van Moort Westerhaar