Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Siep Buurke
879
uitslagen
in database.
791 - 888 (Perc. 56.1%)*
* 88 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
364
applets
in database.
4
applets
in Diversen.
1
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11040
01-07-2024:
2088
(556)
Lijst:
a
Speler bij:
Het Noorden
Hijken DTC
Houdt Stand Hoogezand
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2024, Groep A
Kloksimultaan Wouter Sipma Het Noorden 2023
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2023, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Het Noorden 2023/2024
Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2023, Groep A
Simultaan Boomstra Het Noorden 2023
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep B
Onderlinge Competitie Het Noorden 2022/2023
Individueel Bekertoernooi Drenthe 2019
Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep B
WK Rapid Beilen Drenthe 2019
Onderlinge Competitie Hijken DTC 2019/2020
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2018, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Hijken DTC 2018/2019
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2017, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Hijken DTC 2017/2018
Individueel bekertoernooi Drenthe 2017
Misker massasimultaan Hijken DTC 2016, Finale
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2016, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Hijken DTC 2016/2017
Roethof Open Suriname 2016
Feike Boomstra Toernooi Computers 2015
Onderlinge Competitie Hijken DTC 2015/2016
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2014, Hoofdklasse
Hijken 1200 Hijken DTC 2014/2015
Onderlinge Competitie Het Noorden 2012/2013, Groep B
Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2012, Groep A
Onderlinge Competitie Het Noorden 2011/2012, Groep B
Onderlinge Competitie Het Noorden 2005/2006, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1998, Finale
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1997
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1994
Tallinn Buitenland 1994
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1993, Groep B
Internationaal Toernooi Mongolie Buitenland 1993
Open Polen 1993, Algemeen
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1993
Koperen Tuin Toernooi Friesland 1992
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1992
Kloksimultaan Ton Sijbrands Houdt Stand Hoogezand 1988
Rabenhaupttoernooi Groningen 1988
Rabenhaupttoernooi Groningen 1986
Kwartfinale Kampioenschap van Nederland KNDB 1985, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1985
Rayonwedstrijden NK KNDB 1984, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1980
Rayonwedstrijden NK AtmD KNDB 1980, Groep A
Rayonwedstrijden NK KNDB 1979, Groep A
KSH-toernooi Groningen 1977, Hoofdklasse
KSH-toernooi Groningen 1973, Jeugdklasse
Rayonwedstrijden NK Junioren KNDB 1973
KSH-toernooi Groningen 1971, Jeugdklasse
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1971
Gespeeld bij:
DamCombinatie Fryslan
De Oldehove
Fivelgo
Mildam
Nederland
Witte van Moort Westerhaar