Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Martin Dolfing
1253
uitslagen
in database.
1076 - 1458 (Perc. 67.8%)*
* 177 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
779
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
1
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10427
01-07-2024:
2361
(14)
Lijst:
a
Titel:
GMI
Speler bij:
DVK
Hijken DTC
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Europees Kampioenschap Chianciano Terme Buitenland 2024
Salou Open Buitenland 2024
Damweek Hijken DTC 2023
EK Blitz Damweek Hijken DTC 2023
EK Rapid Damweek Hijken DTC 2023
Kloksimultaan Wouter Sipma Het Noorden 2023
Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep A
Nijmegen Open Gelderland 2023
Wereldkampioenschap Willemstad Buitenland 2023
Onderlinge Competitie Het Noorden 2023/2024
Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2023, Groep A
Nijmegen Open KNDB 2022
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep A
World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022
Onderlinge Competitie Het Noorden 2022/2023
Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
Nijmegen Open NK KNDB 2021
NK Rapid Online KNDB 2020
Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep A
De Oldehove-Vierkamp Friesland 2019/2020
Play Offs WK Braziliaans Aguas de Lindoia Buitenland 2016
WK Braziliaans Aguas de Lindoia Buitenland 2016
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
Onderlinge Competitie Het Noorden 2013/2014, Groep B
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
Onderlinge Competitie Hijken DTC 2012/2013
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Nijmegen Open Gelderland 2011
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2011
Europees Kampioenschap Murzasichle Buitenland 2010
Groningen Seaports Masters Groningen 2010
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2010
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2010, Groep B
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
Nijmegen Open Gelderland 2010
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2010
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2009
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2009, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
Nijmegen Open NK KNDB 2009, Groep A
Beiler damtoernooi Drenthe 2009
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
Salou Open Buitenland 2009
Bijlmer toernooi Gandhi 2008, Groep A
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Groningen Seaports Masters Groningen 2008
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep A
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep A
Onderlinge Competitie Hijken DTC 2008/2009
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2008, Groep B
Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2008
Salou Open Buitenland 2008
DUWO Rabobank Jong - Gevestigd DOS Delft 2007
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep A
Onderlinge Competitie Hijken DTC 2007/2008
DuWo Kennisstad Mini-NK DOS Delft 2006
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2006, Groep B
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2005
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2005, Groep A
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
Parthenay Buitenland 2005
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep D
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2005
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2003
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2003
Europees Kampioenschap KNDB 2002
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2002
Brunssum Open Limburg 2001
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2001
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2001, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep B
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2000
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1999
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1998, Groep B
Mello Koolman Het Noorden 1998, Ereklasse
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1998, Finale
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1998, Barrage
NK Sneldammen KNDB 1997, Finale A
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1997
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1996
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1995
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1995
WK Juniors Bamako Buitenland 1995
Halve Finale NK Junioren KNDB 1994, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1994
Provinciaal Kampioenschap Groningen 1994
Halve Finale NK Junioren KNDB 1993, Junioren B
Nijmegen Open NK KNDB 1993
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 1992, Groep A
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1992, Barrage
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1992, Aspiranten
WK Cadets Riga Buitenland 1992
Jeugdtoernooi Het Noorden 1991
Gespeeld bij:
Apeldoorn
DC Meeden
Het Noorden
Nederland
Wanswerd