Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Martin van Dijk
1593
uitslagen
in database.
877 - 1099 (Perc. 62.7%)*
* 716 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
588
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11331
01-07-2024:
2196
(199)
Lijst:
a
Speler bij:
IJmuiden
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2023, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2023/2024
Barrage Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep C
Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep A3
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2023, Groep C
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2023
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2023
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2022/2023
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep C
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2021/2022
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2020/2021
Kerst de Jong toernooi IJmuiden 2019, Groep A
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2019, Ereklasse
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2019/2020
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2019, Ereklasse
NK Sneldammen KNDB 2019, Groep A3
Fries damkampioenschap van IJmuiden 2018, Halve Finale B
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2018, Ereklasse
Bekertoernooi IJmuiden 2018/2019
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2018/2019
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2018
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2017
Kerst de Jong toernooi IJmuiden 2017, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 2017, Ereklasse
Bekertoernooi IJmuiden 2017/2018
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2017/2018
Theo Tielrooijtoernooi Haarlemse Damclub 2017
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016
Kerst de Jong toernooi IJmuiden 2016, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2016, Ereklasse
Bekertoernooi IJmuiden 2016/2017
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2016/2017
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep A2
Roethof Open Suriname 2016
Simultaan Lorens Hoeve IJmuiden 2016
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2016, Groep A
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep G
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Kerst de Jong toernooi IJmuiden 2015, Groep A
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2015/2016
Open Aziatisch Blitzkampioenschap Buitenland 2015
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2015, Groep A
Thailand Open Jomtien Buitenland 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep F
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Kerst de Jong toernooi IJmuiden 2014, Groep A
Kerstdamtoernooi DCIJ IJmuiden 2014, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2014/2015
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep B
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A2
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2014, Algemeen
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep A2
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
Kerst de Jong toernooi IJmuiden 2013, Groep A
Kerstdamtoernooi DCIJ IJmuiden 2013, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2013, Ereklasse
WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep C
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2013/2014
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2013, Ereklasse
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A2
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2013
Thailand Open Jomtien Buitenland 2013
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
Kerst de Jong toernooi IJmuiden 2012, Groep A
Kerstdamtoernooi DCIJ IJmuiden 2012, Groep A
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2012, Ereklasse
Sneldammen SNA Heerhugowaard 2012, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie DCIJ IJmuiden 2012/2013
Joop Meure Toernooi Haarlemse Damclub 2012, Ereklasse
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep A3
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2011, Ereklasse
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep A1
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep A4
Brunssum Open NK Limburg 2010
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2010, Ereklasse
Sneldamkampioenschap van Noord-Holland 2010, Finale A
Brunssum Open Limburg 2009
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2009, Algemeen
Brunssum Open Limburg 2008
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2008, Ereklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2008, Studenten
Brunssum Open Limburg 2007
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2006
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2006, Studenten
Amsterdam Killer club 2005, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Studenten
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2004, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2004, Hoofdklasse
Barnsteen toernooi VPDB 2004
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2004, Groep C
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Studenten
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 2003
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Studenten
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Ereklasse
Brunssum Open Limburg 2001
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 2001, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 2000, Promotieklasse
Halve Finale NK Junioren KNDB 2000, Groep A
Bijlmer toernooi Gandhi 1999, Jeugdklasse
Brunssum Open NK KNDB 1999
Halve Finale NK Junioren KNDB 1999, Groep B
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1998, Algemeen
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1998, 1e klasse
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1997, 1e klasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1997, Promotieklasse
Parthenay Buitenland 1997, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1996, Promotieklasse
Gespeeld bij:
Damcombinatie Zaanstreek
DKZ