Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Evgeni Vatutin
KNDB-rating 1-7-2023:
1484
Virtuele KNDB-rating:
1484
D
1592
uitslagen
in database.
1366 - 1757 (Perc. 64.3%)*
* 226 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
1225
applets
in database.
2
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10013
01-04-2024:
2332
Lijst:
b
Titel:
GMI
Speler bij:
Wit-Rusland
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Kampioenschap van Wit-Rusland 2024, Mannen
Minsk Wit-Rusland 2023
Kampioenschap van Wit-Rusland 2023, Mannen
Riga Open Letland 2019
WK Rapid Beilen Drenthe 2019
Kampioenschap van Wit-Rusland 2019, Mannen
Europees Kampioenschap Moskou Buitenland 2018
Polish Open Szczyrk Buitenland 2018
Turkish Open Izmir Buitenland 2018
Kampioenschap van Wit-Rusland 2018, Mannen
Open Flevoland Friesland 2018
IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2017, Mannen
IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2017, Mannen
IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2017, Mannen
Polish Open Karpacz Buitenland 2017
Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
Golden Prague Buitenland 2017
Salou Open Buitenland 2017
Turkish Open Izmir Buitenland 2017
Europees Kampioenschap Izmir Buitenland 2016
IMSA Elite Huaian Blitz Buitenland 2016
IMSA Elite Huaian Rapid Buitenland 2016
IMSA Elite Huaian Superblitz Buitenland 2016
Kampioenschap van Wit-Rusland 2016, Mannen
Salou Open Buitenland 2016
Barrage Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep B
Concrex Masters Heerhugowaard KNDB 2015
Cannes Open Buitenland 2015
Salou Open Buitenland 2015
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
International Bacoli Open Italie 2014
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2014
SWMG Beijing Rapid Buitenland 2014
SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2014
Kampioenschap van Wit-Rusland 2014, Mannen
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
B-finale Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013
Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep A
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2012
Minsk Buitenland 2012
WK Challenge Korbach Buitenland 2012
WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
Kampioenschap van Wit-Rusland 2012
Damschool Culemborg 25 jaar Denk en Zet Culemborg 2011
Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
Minsk Buitenland 2011
Tavira Open Portugal 2011, Kampioenscompetitie
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep C
World Cup Ufa Buitenland 2011
Kampioenschap van Wit-Rusland 2011, Finale A
Kampioenschap van Wit-Rusland 2011, Voorronde A
Kampioenschap van Wit-Rusland 2010
Kampioenschap van Wit-Rusland 2009
Bijlmer toernooi Gandhi 2008, Groep A
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Minsk Buitenland 2008
Kampioenschap van Wit-Rusland 2008
Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep A
Minsk Buitenland 2007
Kampioenschap van Wit-Rusland 2007
Minsk Buitenland 2006, Mannen
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2006
Axioma Open West-Holland 2005, Groep A
Minsk Buitenland 2005, Algemeen
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep A
Kampioenschap van Wit-Rusland 2005
Kampioenschap van Wit-Rusland 2004
Minsk Buitenland 2004, Algemeen
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2004
Europees Kampioenschap KNDB 2002
Andreiko Memorial Buitenland 2002
PCBest Cup Szczecin Polen 2000
Brunssum Open NK KNDB 1999
Kampioenschap van Wit-Rusland 1999
Minsk Buitenland 1999
Salou Open Buitenland 1999
Kampioenschap van Wit-Rusland 1998
Memorial Kulikauskas Buitenland 1998
Minsk Buitenland 1998
Challenge Mondial Stadskanaal KNDB 1997, Voorronde A
Ishimbay Buitenland 1997
Kampioenschap van Wit-Rusland 1997
Memorial Kulikauskas Litouwen 1997, Ereklasse
Minsk Buitenland 1997, Hoofdklasse
Open Polen 1997
Parthenay Buitenland 1997, Hoofdklasse
Golden Prague Buitenland 1996
Kampioenschap van Wit-Rusland 1996
Minsk Buitenland 1996
Open Polen 1996
Europees Kampioenschap Lubliniec Buitenland 1995
Kampioenschap van Wit-Rusland 1995
Vilnius Open Litouwen 1995
Kampioenschap van Wit-Rusland 1994
Minsk Buitenland 1994, Finale A
Amber Palanga Buitenland 1993, Groep A
Brunssum Open Limburg 1993
Kampioenschap van Wit-Rusland 1993
Minsk Wit-Rusland 1993
Brunssum Limburg 1992
Minsk Buitenland 1992
Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1992
Amber Palanga Buitenland 1991
Brunssum Open Limburg 1991
Kampioenschap van Wit-Rusland 1991
Kampioenschap van de USSR 1991
Minsk Buitenland 1991
Nijmegen Open NK KNDB 1991
Brink toernooi Overijssel 1990, Finale B
Brink toernooi Overijssel 1990, Voorronde B
Brunssum Open NK KNDB 1990
Cannes Open Buitenland 1990
Kampioenschap van de USSR 1990
Minsk Buitenland 1990
Wereldkampioenschap KNDB 1990
Kampioenschap van de USSR 1989
Minsk Buitenland 1988
Minsk Buitenland 1983
Jeugdkampioenschap van de USSR 1980
Jeugdkampioenschap van de USSR 1979
Gespeeld bij:
Apeldoorn
De Lier
Denk en Zet Culemborg
DVSB Soest-Baarn
Polen
Rusland
USSR
Volendam
Witte van Moort Westerhaar