Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Engelbertus Pronk
1394
uitslagen
in database.
878 - 1054 (Perc. 60%)*
* 516 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
155
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
15999
01-07-2024:
1950
Lijst:
b
Speler bij:
De Hofstad Dammers
MDV Monster
Scheveningen
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Zomercompetitie Scheveningen 2024
Paaseieren Sneldamtoernooi MDV Monster 2024
Paassneldammen KDC Katwijk 2024
Paassneldamtoernooi Scheveningen 2024
Kerstsneldamtoernooi Scheveningen 2023
Open Sneldamtoernooi MDV Monster 2023
Zomercompetitie Scheveningen 2023, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2023/2024, Groep A
Onderlinge Competitie Scheveningen 2023/2024
Paassneldamtoernooi Scheveningen 2023
Jubileumtoernooi MDV Monster 2022, Groep A
Kerst Sneldamtoernooi Scheveningen 2022
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep B
Zomercompetitie Scheveningen 2022, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2022/2023, Groep A
Onderlinge Competitie Scheveningen 2022/2023, Groep A
Bliksemsneldamtoernooi Zuid-Holland 2022, Groep B
Paaseieren Sneldamtoernooi MDV Monster 2022
Zomercompetitie Scheveningen 2021, Groep A
Onderlinge Competitie Scheveningen 2021/2022, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2021/2022, Groep A
Haringbokaal Scheveningen 2020/2021, Groep A
Onderlinge Competitie Scheveningen 2020/2021, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2020/2021, Groep A
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2020, Groep C
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2019
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep C
Zomercompetitie Scheveningen 2019, Groep A
Haringbokaal Scheveningen 2019/2020, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2019/2020, Groep A
Onderlinge Competitie Scheveningen 2019/2020, Groep A
Open Antwerps Rapidkampioenschap Belgie 2019
Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2019
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2018
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep B
Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen Belgie 2018, Groep A
Zomercompetitie Scheveningen 2018, Groep A
Haringbokaal Scheveningen 2018/2019, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2018/2019, Groep A
Onderlinge Competitie Scheveningen 2018/2019, Groep A
Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2018, Groep A
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep B
Zomercompetitie Scheveningen 2017, Groep A
Haringbokaal Scheveningen 2017/2018, Groep A
Onderlinge Competitie Scheveningen 2017/2018, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2017/2018, Groep A
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2017
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep B
Open sneldamtoernooi MDV Monster 2016
Zomercompetitie Scheveningen 2016, Groep A
Haringbokaal Scheveningen 2016/2017, Groep A
Onderlinge Competitie Scheveningen 2016/2017, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2016/2017, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep B
Open Sneldamkampioenschap van Den Haag 2016
Paaseieren sneldamtoernooi MDV Monster 2016
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 2e klasse
Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep B
Onderlinge Competitie Scheveningen 2015/2016, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2015/2016, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, 2e klasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep B
Onderlinge Competitie Scheveningen 2014/2015, Groep A
Onderlinge Competitie MDV Monster 2014/2015, Groep A
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep B
Sneldamtoernooi MDV Monster 2013
Onderlinge Competitie Scheveningen 2013/2014, Groep A
Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
Open Kampioenschap van Den Haag 2013, Play Offs Poule B
Open Kampioenschap van Den Haag 2013, 1e klasse A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Groep B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 2e klasse
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 1e klasse
Wereldrecordpoging Blindsimultaan Gouda Zuid-Holland 2012
Onderlinge Competitie De Hofstad Dammers 2012/2013
Onderlinge Competitie Scheveningen 2012/2013, Groep A
Sneldamtoernooi DOS Delft 2012/2013
Bliksemsneldamtoernooi Zuid-Holland 2012
Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2011, Algemeen
NK Rapid Groep C KNDB 2011
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep B
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, 1e klasse
Onderlinge Competitie Scheveningen 2011/2012, Groep A
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2011/2012, Groep C
Kampioenschap van Den Haag 2011, 1e klasse
Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2010
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep D
Onderlinge Competitie Scheveningen 2010/2011, Groep A
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2010/2011, Groep B
Kampioenschap van Den Haag 2010, 1e klasse
Disco Blitz West-Holland 2009, Groep C
DNC Open West-Holland 2009, Groep E
Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2009
Park Blitz West-Holland 2009, Groep D
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2009, Groep B
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2009/2010, Groep C
Kampioenschap van Den Haag 2009, 1e klasse
WHDB/DMH Sneldammen West-Holland 2009, Groep B
DNC Open NK KNDB 2008, Groep C
NK Rapid Barrages KNDB 2008
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep B
NK Rapid Voorronde B KNDB 2008
Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep C
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2008/2009, Groep C
DNC Open West-Holland 2007, Groep E
Piet Lok Competitie De Hofstad Dammers 2007/2008, Groep C
Kampioenschap van Den Haag 2007, Hoofdklasse B
Kampioenschap van Den Haag 2006, Hoofdklasse A
Kampioenschap van Den Haag 2006, 1e klasse
Kampioenschap van Den Haag 2006, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1988
Gespeeld bij:
RDG-DIO Den Haag