Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Martijn de Jong
992
uitslagen
in database.
635 - 759 (Perc. 59.8%)*
* 357 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
361
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10948
01-07-2024:
2192
(212)
Lijst:
a
Speler bij:
Het Noorden
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2023, Groep A
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep A
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale A
Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep B
Mello Koolman Het Noorden 2019, Groep B
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019
NK Sneldammen KNDB 2019, Groep A3
Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep A
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2018, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2018
Mello Koolman Het Noorden 2017, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2017
Misker massasimultaan Hijken DTC 2016, Finale
Beiler damtoernooi Drenthe 2015, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2015
Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep A
Open Kampioenschap van HDC Den Helder 2013
WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep A
Onderlinge Competitie Het Noorden 2013/2014, Groep C
Finales Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013, Finale A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
Onderlinge Competitie Het Noorden 2012/2013, Groep B
Beiler damtoernooi Drenthe 2012, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep A
Open Sneldamkampioenschap Het Noorden 2012, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Groningen 2012
Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2011
Onderlinge Competitie Het Noorden 2011/2012, Groep B
Golden Prague Buitenland 2011
OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep A
Golden Horse Cup - Xin Tai China 2010, Mannen
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2010
Provinciaal Kampioenschap barrage Groningen 2010
Tavira Open Portugal 2010
Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep B
Cambridge Engeland 2009
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2008, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2008, Hoofdklasse
Thailand Open Jomtien Buitenland 2008
Mello Koolman Het Noorden 2007, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A
Amsterdam Killer club 2005, Hoofdklasse
Axioma Open West-Holland 2005, Groep B
Onderlinge Competitie Het Noorden 2005/2006, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2003
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2003, Studenten
Voorronde jubileumtoernooi Friesland 2003
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2002
Barnsteen toernooi VPDB 2002
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep A
Brunssum Open Limburg 2001
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2001, Finale
Provinciaal Kampioenschap Groningen 2001, Barrage
Brunssum Open Limburg 2000
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 2000, Junioren
FK Sneldammen Friesland 2000, Junioren
Halve Finale NK Junioren KNDB 2000, Groep A
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 2000, Junioren
EK Boys Juniors Ludow Polski Buitenland 1999
FK Sneldammen Friesland 1999, Junioren
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1999, Groep C
Halve Finale NK Junioren KNDB 1999, Groep A
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1999
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1999, Junioren
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Parthenay Buitenland 1998
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1998, Junioren
FK Sneldammen Friesland 1997, Junioren
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1997, Junioren
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1996, Aspiranten
The Hague Open West-Holland 1996
Gespeeld bij:
De Toer Grou
Gorredijk
Huizum
Mildam