Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Daaf Kasse
1543
uitslagen
in database.
1344 - 1782 (Perc. 66.3%)*
* 199 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
853
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10788
01-07-2024:
2153
(321)
Lijst:
a
Titel(s):
MF
Speler bij:
Damlust Gouda
Middelburg
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2024, Halve Finale B
NK Veteranen Delft KNDB 2024, Groep B
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023
Onderlinge Competitie Middelburg 2023/2024
Senioren-dammiddag Lammerenburg Vlissingen 2023/2024
Senioren-dammiddag Lammerenburg Vlissingen 2023/2024
Senioren-dammiddag Aagtekerke 2023/2024
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zeeland 2023, Groep A
Onderlinge Competitie Middelburg 2022/2023
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2022/2023, Hoofdklasse
Senioren-dammiddag Lammerenburg Vlissingen 2022/2023
Senioren-dammiddag Aagtekerke 2022/2023
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zeeland 2022, Groep A
Onderlinge Competitie Middelburg 2021/2022
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2021/2022, Hoofdklasse
Senioren-dammiddag Lammerenburg Vlissingen 2021/2022
Online Rapidtoernooi april-mei Damlust Gouda 2021
Onderlinge Competitie Middelburg 2020/2021
Onderlinge Competitie Middelburg 2019/2020
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2019/2020, Hoofdklasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zeeland 2019, Groep A
Onderlinge Competitie Middelburg 2018/2019
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2018/2019, Hoofdklasse
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A2
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zeeland 2018, Groep A
Onderlinge Competitie Middelburg 2017/2018
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2017/2018, Hoofdklasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zeeland 2017, Groep A
Simultaan Wouter Sipma Breskens Zeeuws-Vlaanderen 2017
Onderlinge Competitie Middelburg 2016/2017
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep A
Simultaan Roel Boomstra Breskens Zeeuws-Vlaanderen 2016
Onderlinge Competitie Middelburg 2015/2016
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep D
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep A
Onderlinge Competitie Middelburg 2014/2015
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep A
Onderlinge Competitie Middelburg 2013/2014
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2013/2014, Hoofdklasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2012/2013, Hoofdklasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2011/2012, Hoofdklasse
NK Kwalificatietoernooi Tilburg KNDB 2011
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2010
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2010/2011, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2010, Hoofdklasse
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2009
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2009, Hoofdklasse
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2008
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2008
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2007
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2007, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2007, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2007
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2006
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2006
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2005
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2005, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2004
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2003, Hoofdklasse
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2002
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2002, Groep B
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2002, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2002
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2001
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2001, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2001
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 2000
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1999, Hoofdklasse
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1998
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1997
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1996, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1996
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1995
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1994, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1994
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1993
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1993
Provinciaal Kampioenschap Zeeland 1992
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1991, Groep A
IT Middelburg Middelburg 1991
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1991
Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Middelburg 1991
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1990
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1989, Groep C
Studentenkampioenschap van Nederland Noord-Holland 1985
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1984, Studenten
Rayonwedstrijden NK KNDB 1983, Groep E
Rayonwedstrijden NK KNDB 1981
NK Sneldammen Jeugd KNDB 1979, Junioren
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 1976
NK Sneldammen Jeugd KNDB 1976, Aspiranten
Gespeeld bij:
Nederland
PWG s-Gravenpolder
Zeeland