Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Eric Conrad
1270
uitslagen
in database.
685 - 733 (Perc. 53.5%)*
* 585 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
370
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10171
01-07-2024:
2053
(717)
Lijst:
a
Speler bij:
Belgie
Raes Damclub Maastricht
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Blitz kampioenschap van Belgie 2023, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2022, 2e klasse
Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2022
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2022, Finale A
Twaalf van Brussel Belgie 2022
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2017
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2016
Kampioenschap van Belgie 2016, 1e klasse
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2012, Finale
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2012, Hoofdklasse
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2012
Kampioenschap van Belgie 2012, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2011, 1e klasse
Zomercompetitie (Open Limburgs) Raes Damclub Maastricht 2011
Kampioenschap van Belgie 2011, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2010, 1e klasse
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2010/2011, Hoofdklasse
Golden Prague Buitenland 2010
Kampioenschap van Belgie 2010, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2009, 1e klasse
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
Zomercompetitie Maastricht Limburg 2009
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2009/2010, Groep D
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2009/2010, Groep C
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2009/2010, Groep A
Rapid kampioenschap van Belgie 2009/2010, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 2009, 1e klasse
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2008, Groep D
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2008, Groep C
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2008, Groep A
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
Kampioenschap van Belgie 2008, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2007, 1e klasse
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2007/2008, Groep A
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2007/2008, 3e klasse
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2007/2008, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 2007, 1e klasse
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2006, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 2006, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 2005, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2003, 2e klasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 2003/2004
Kampioenschap van Belgie 2003, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2002, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2001, 2e klasse
Rapid kampioenschap van Belgie 2001/2002, 1e klasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 2001/2002, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2000, 1e klasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
Kampioenschap van Belgie 1998, 1e klasse
LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1998
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1998
Blitz kampioenschap van Belgie 1997, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1997, 1e klasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1997, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1996, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1996, 1e klasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1996
Blitz kampioenschap van Belgie 1995, 1e klasse
LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1994
Onderlinge Competitie Damier Seresien Belgie 1994
Blitz kampioenschap van Belgie 1993, 1e klasse
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1993, Hoofdklasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1993, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1992, 1e klasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1992, 1e klasse
Beker van Belgie 1991
Blitz kampioenschap van Belgie 1991, 1e klasse
LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1991
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1991, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1990, 1e klasse
IT Sprimont Belgie 1990, Groep D
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1990, 1e klasse
IT Sprimont Belgie 1989, Groep C
Blitz kampioenschap van Belgie 1988, 2e klasse
Kampioenschap van Belgie 1988
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1988, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1987, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1987
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1987, 1e klasse
Waals Kampioenschap van Belgie 1987
Blitz kampioenschap van Belgie 1986, 1e klasse
Halve Finale Kampioenschap van Belgie 1986
Kampioenschap van Belgie 1986, 1e klasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1986, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1985, 1e klasse
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1986) Belgie 1985, Hoofdklasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1985, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 1984
Blindsimultaan Ton Sijbrands te Brussel Belgie 1983
Blitz kampioenschap van Belgie 1983, 1e klasse
Europees Kampioenschap KNDB 1983
Kampioenschap van Belgie 1983
Onderlinge Competitie Damier Seresien Belgie 1983
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1983, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Mosan Luik Blitz Belgie 1983
Simultaan Mosan Luik door Michel Grégoire Belgie 1983
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1984) Belgie 1983
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1983, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1982, 1e klasse
Jeugdkampioenschap van Belgie 1982, Junioren
Jeugdtoernooi Linschoten KNDB 1982
Onderlinge Competitie Damier Seresien Belgie 1982, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Mosan Luik Belgie 1982, 1e klasse
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1983) Belgie 1982, Hoofdklasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1982, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1981, 2e klasse
IT Paastoernooi Genk Belgie 1981, Algemeen
NT Brussel BBL Finale Jeugd Belgie 1981, Jeugdklasse
NT Brussel BBL Finale Jeugd Belgie 1981, Barrage
Waals Kampioenschap Jeugd Belgie 1981
NT Charleroi Belgie 1980, 2e klasse
Simultaan Damier Seraing door Michel Grégoire Belgie 1978
Gespeeld bij:
Roderland