Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Dick de Jong
KNDB-rating 1-7-2023:
825
Virtuele KNDB-rating:
831
D
749
uitslagen
in database.
451 - 334 (Perc. 37%)*
* 298 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
175
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
12361
01-04-2024:
1863
(1847)
Lijst:
a
Speler bij:
Samen Sterk
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2024/2025
Onderlinge Bekercompetitie Samen Sterk 2024
Simultaan Koos van Amerongen Samen Sterk 2024
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2024
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep C
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2023
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2023
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023/2024
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale C
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Simultaan Jan Groenendijk LDG Leiden 2023
Finale B Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022
Jubileumtoernooi ADC Alphen aan den Rijn 2022, Groep F
Kloksimultaan Jasper Lemmen Samen Sterk 2022
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep C
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2022
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022/2023
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale D
Rapid competitie Samen Sterk 2021
Simultaan Rick Hakvoort Samen Sterk 2021
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2021/2022
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2020
Simultaan Micha van Tol Samen Sterk 2020
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2020
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020, Finale B
Rapid competitie Samen Sterk 2020
Brunssum Open Limburg 2019
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale D
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep C
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019
Zomercompetitie Samen Sterk 2019
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale B
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep C
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018, Finale B
Golden Prague Buitenland 2018
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep C
Zomercompetitie Samen Sterk 2018
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017, Finale B
Simultaan van de kampioen Samen Sterk 2017
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Brunssum Open Limburg 2016
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep C
Zomercompetitie Samen Sterk 2016
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016/2017
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016, Finale B
Bekercompetitie Samen Sterk 2015
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2015
Zomercompetitie Samen Sterk 2015
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015/2016
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015, Finale B
International Bacoli Open Italie 2014
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep C
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014/2015
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014, Finale B
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013, Finale C
Zomercompetitie Samen Sterk 2013
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013/2014
Golden Prague Buitenland 2013
Zomercompetitie Samen Sterk 2012
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012/2013
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012, Groep C
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep D
Zomercompetitie Samen Sterk 2011
Bekercompetitie Samen Sterk 2011/2012
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
Sneldam Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2011/2012
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011, Groep C
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2010
Zomercompetitie Samen Sterk 2010
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010, Groep C
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep B
Zomercompetitie Samen Sterk 2009
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009, Groep B
Zomercompetitie Samen Sterk 2008
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2007/2008
Brunssum Open Limburg 2006
Brunssum Open Limburg 2000
Golden Prague Buitenland 2000
Golden Prague Buitenland 1996
Gespeeld bij: