Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Martin de Jong
KNDB-rating 1-7-2024:
1149
Virtuele KNDB-rating:
1148
D
1390
uitslagen
in database.
905 - 964 (Perc. 53.3%)*
* 485 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
465
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13352
01-07-2024:
2021
(881)
Lijst:
a
Speler bij:
ADC Alphen aan den Rijn
Samen Sterk
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
RotterDamsOpen Zuid-Holland 2024
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2024/2025
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024
Onderlinge Bekercompetitie Samen Sterk 2024
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2024, Finale A
Onderlinge Competitie ADC Alphen aan den Rijn 2024, Voorronde A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2024, Groep A
Simultaan Koos van Amerongen Samen Sterk 2024
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep B
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2023
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2023
Wereldrecordpoging Kloksimultaan Martijn van IJzendoorn Zuid-Holland 2023
WorldCup *** Riga Open Letland 2023
Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023/2024
Finale A Onderlinge Competitie Samen Sterk 2023
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2023
Simultaan Jan Groenendijk LDG Leiden 2023
Finale A Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022
Jubileumtoernooi ADC Alphen aan den Rijn 2022, Groep B
Kloksimultaan Jasper Lemmen Samen Sterk 2022
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2022, Groep B
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2022/2023
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale B
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2021
Rapid competitie Samen Sterk 2021
Simultaan Rick Hakvoort Samen Sterk 2021
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2021/2022
Simultaan Erno Prosman Samen Sterk 2020
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2020
Simultaan Micha van Tol Samen Sterk 2020
Simultaan Steven den Hollander Samen Sterk 2020
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020, Finale B
Rapid competitie Samen Sterk 2020
Brunssum Open Limburg 2019
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, Hoofdklasse
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale C
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2019, Groep B
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019
Zomercompetitie Samen Sterk 2019
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2019, Finale B
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2019, Groep A
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep B
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2018, Finale A
Golden Prague Buitenland 2018
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
Zomercompetitie Samen Sterk 2018
RotterDamsOpen 2017
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017
Zomercompetitie Samen Sterk 2017
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2017, Finale A
Simultaan van de kampioen Samen Sterk 2017
Voorronde Metaldammen Samen Sterk 2017
Brunssum Open Limburg 2016
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, Hoofdklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep B
Zomercompetitie Samen Sterk 2016
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016/2017
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2016, Finale A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep A
Bekercompetitie Samen Sterk 2015
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 1e klasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep B
Simultaan Martin van der Sluis Samen Sterk 2015
Zomercompetitie Samen Sterk 2015
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015/2016
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2015, Finale A
Kloksimultaan Martijn van der Klis - Samen Sterk 2015
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse C
International Bacoli Open Italie 2014
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep B
Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, Hoofdklasse C
Zomercompetitie Samen Sterk 2014
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014/2015
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2014, Finale A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2014, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep A
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013, Finale A
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
Zomercompetitie Samen Sterk 2013
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2013/2014
Golden Prague Buitenland 2013
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Groep A
Brunssum Open Limburg 2012
Rapid Competitie Samen Sterk 2012
Zomercompetitie Samen Sterk 2012
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012/2013
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2012, Groep B
Salou Open Buitenland 2012
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Groep A
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011
Jubileumtoernooi 65 jaar Samen Sterk 2011, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2011
Bekercompetitie Samen Sterk 2011/2012
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
Sneldam Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2011/2012
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011, Groep A
NK Kwalificatietoernooi IJmuiden KNDB 2011
Paassneldamtoernooi Amsterdam Noord-Holland 2011
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010
Tavira Open Portugal 2010
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2010
Wereldrecordpoging Simultaandammen Hengelo Overijssel 2010
Zomercompetitie Samen Sterk 2010
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2010, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2010
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep A
Zomercompetitie Samen Sterk 2009
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2009, Algemeen
Zomercompetitie Samen Sterk 2008
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008, Groep A
Golden Prague Buitenland 2008
DNC Open West-Holland 2007, Groep C
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2007/2008
Brunssum Open Limburg 2006
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2005, Algemeen
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2004, Algemeen
Golden Prague Buitenland 2002
Orap Open NK KNDB 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Golden Prague Buitenland 2000
Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Gouda Midden-Holland 1999
Salou Open Buitenland 1998
Brunssum Open NK KNDB 1996
Golden Prague Buitenland 1996
Brunssum Open NK KNDB 1994
Brunssum Open Limburg 1993
Gespeeld bij:
Killer club
LDG Leiden