Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Sjoerd Koopman
1241
uitslagen
in database.
643 - 801 (Perc. 62.3%)*
* 598 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
218
applets
in database.
6
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13444
01-07-2024:
2152
(327)
Lijst:
a
Titel:
CMF
Speler bij:
DCH Heerenveen - Mildam
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2024
FK Sneldammen Friesland 2024
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Gongdammen DCH Heerenveen - Mildam 2023, 1e klasse
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2023
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale A
Open kerstsneldamtoernooi DCH Heerenveen - Mildam 2022/2023
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2020
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2019
FK Sneldammen Friesland 2019, Groep A
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2019
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2019, Groep A3
Steenwijker damdag Overijssel 2019
FK 50-65 plus DCH Heerenveen - Mildam 2018
FK Sneldammen Friesland 2018
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2018
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2018, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2018, Groep A2
Kerstsneldamavond open DCH Heerenveen - Mildam 2017
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2017, Groep A
Steenwieker damdag Steenwijk 36 2017, Groep A
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2016
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2016, Groep A
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep A3
Provinciaal Kampioenschap 50+ Friesland 2016
NK Rapid Groep A KNDB 2015
FK Sneldammen Friesland 2015, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2015, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2015, Groep A
Omnyacc Toernooi Oerterp 2015, Groep A
Open Flevolands Sneldamkampioenschap Friesland 2015, Groep A
Provinciaal Kampioenschap 50+ Friesland 2015
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
NK Rapid Groep A KNDB 2014
FK Sneldammen Friesland 2014, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2014, Groep D
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2014, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Ereklasse
Provinciaal kampioenschap 50+ Friesland 2014
Victorie Plaza Toernooi Alkmaar Noord-Holland 2014, Hoofdklasse
NK Rapid Groep A KNDB 2013
Open Kampioenschap van HDC Den Helder 2013
Rapidtoernooi Wânswert Wanswerd 2013
WK Blitz Den Helder KNDB 2013, Groep B
Beiler damtoernooi Drenthe 2013
Finales Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013, Finale B
FK Sneldammen Friesland 2013, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep A
Kornelius de Vries toernooi Groningen 2013
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep A2
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2013, Groep A
Omnyacc Toernooi Oerterp 2013, Groep A
Provinciaal Kampioenschap 55+ Friesland 2013
Rapid Toernooi DCH Heerenveen - Mildam 2013, Groep A
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Vrouwen 3
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2012, Groep A
Provinciaal Kampioenschap 55+ Friesland 2012
Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, Ereklasse
FK Sneldammen Friesland 2011, Groep A
NK Rapid Groep A KNDB 2011
Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2011/2012, Groep A3
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep A
OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep A
FK Sneldammen Friesland 2010, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep A2
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2009, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep A
Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2008, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2007, Groep A
Open DCT Twijzelerheide 2007
Barrage 1 plaats HF NK Friesland 2006, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2006
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2005
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
HF Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2004
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2004, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2002
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2002
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2001
FK Sneldammen Friesland 2001, Hoofdklasse A
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2001, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2000
FK Sneldammen Friesland 2000, Finale C
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2000, Groep B
FK Sneldammen Friesland 1999, Finale B
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1999, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1999
FK Sneldammen Friesland 1998, Finale A
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1998, Groep B
Masters Leeuwarden Friesland 1998
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1998, Hoofdklasse
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1997, Groep D
Nieuwjaarstoernooi Huizum 1997, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1997
Eindeseizoenstoernooi Huizum 1995, Groep B
Eindeseizoenstoernooi Huizum 1994, Groep B
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1987
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1987, Finale
Rayonwedstrijden NK KNDB 1987, Groep A
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1986, Groep A
Kwartfinale Kampioenschap van Friesland 1986, Groep B
Onderlinge Competitie Huizum 1986
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1986
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1984
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1982
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1973, Junioren
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1972
Gespeeld bij:
De Oldehove
Huizum
Mildam