Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Guido van den Berg
1990
uitslagen
in database.
1193 - 1261 (Perc. 52.8%)*
* 797 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
564
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11129
01-07-2024:
2075
(610)
Lijst:
a
Speler bij:
Damcombinatie Zaanstreek
DC Schiedam
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2024
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2024/2025, Groep B
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2024, Hoofdklasse
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2023
Sneldamkampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2023
WorldCup *** RotterDamsOpen 2023
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2023, 1e klasse
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2023
Europees Kampioenschap Kortrijk Buitenland 2022
Jubileumtoernooi MDV Monster 2022, Groep A
Kerst Sneldamtoernooi Scheveningen 2022
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2022
Oudjaarstoernooi DC Schiedam 2022
Bliksemsneldamtoernooi Zuid-Holland 2022, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2022
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2022
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2021
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2021
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2020
Open Herfsttoernooi Hijken DTC 2020
WSDV - VST/HDC online KNDB 2020
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2020, 1e klasse
Online clubavond 20200522 DC Schiedam 2020
Online clubavond 20200529 DC Schiedam 2020
Online clubavond 20200605 DC Schiedam 2020
Online clubavond 20200612 DC Schiedam 2020
Online clubavond 20200619 DC Schiedam 2020
Online clubavond 20200626 DC Schiedam 2020
Brunssum Open Limburg 2019
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2019
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2019
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2019, Hoofdklasse
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep A
Paasdammen DC Schiedam 2019
Sneldamkampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2019
Bekercompetitie DC Schiedam 2018
Clubkampioenschap DC Schiedam 2018
House Warming Toernooi Den Haag 2018, Groep A
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2018, Hoofdklasse
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
Eierdammen DC Schiedam 2018
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2018, Hoofdklasse
Bekertoernooi DC Schiedam 2017
Oliebollendammen DC Schiedam 2017
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2017
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 2017, Ereklasse
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep A
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep A
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2017, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Algemeen
Sneldamkampioenschap van DC Schiedam 2017
DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep A
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2016
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2016
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2016, Groep A
Sneldamkampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2016
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2016, Hoofdklasse
Memorial Sranti 2016, Groep A
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2016, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep A
Boboli toernooi VPDB 2015
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, Hoofdklasse
Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2015
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2015
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep A
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep A
Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, Hoofdklasse A
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2015, Hoofdklasse
Memorial Sranti 2015, Groep A
Open Sneldamkampioenschap van Westland 2015, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep A
Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2014, Algemeen
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2014
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2014
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2014, Ereklasse
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2014, Groep A
Terrasdammen Genk Belgie 2014
EK Rapid Praag Buitenland 2014
Golden Prague Buitenland 2014
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2014, Hoofdklasse
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep A
Victorie Plaza Toernooi Alkmaar Noord-Holland 2014, Ereklasse
International Bacoli Open Italie 2013
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2013
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2013
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2013, Groep B
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2013, Groep A
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2013, Groep A
Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep B
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2013, 1e klasse
Sneldamkampioenschap van Westland 2013, Groep A
Clubkampioenschap DC Schiedam 2012
Kersttoernooi DOS Delft 2012
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2012
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep A
PC Best Cup Swinoujscie Polen 2012
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep A
Bliksemsneldamtoernooi Zuid-Holland 2012
Golden Prague Buitenland 2012
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2012, Hoofdklasse
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Groep A
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2011, Hoofdklasse
NK Rapid Groep A KNDB 2011
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2011
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2011
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep A
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, Hoofdklasse
Kampioenschap van DC Schiedam 2011, Hoofdklasse
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Groep A
Disco Blitz Naaldwijk 2010
Eindejaarstoernooi DC Schiedam 2010
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2010, 1e klasse
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2010
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2010
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2010, 1e klasse
Onderlinge Bekercompetitie DC Schiedam 2009/2010
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2009/2010
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2009, Hoofdklasse
Bekercompetitie DC Schiedam 2008
Onderlinge Competitie DC Schiedam 2008/2009
Generale repetitie blindsimultaan Erno Prosman DOS Delft 2008
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2008, Hoofdklasse
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2007, Hoofdklasse
NK Correspondentiedammen NCC 2006
Experi Dammen vd Toekomst DOS Delft 2006
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2006, Hoofdklasse
Axioma Open West-Holland 2005, Groep B
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2005
Thailand Open Jomtien Buitenland 2005
Provinciaal Kampioenschap West-Holland 2004
DuWo Open Toernooi DOS Delft 2003
Oudejaars Sneldamtoernooi van IJmuiden 2002, Ereklasse
Orap Open NK KNDB 2001
Salou Open Buitenland 2001
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1999, Barrage
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1999, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1998, Hoofdklasse
Districtskampioenschap Zaanstreek/Waterland Noord-Holland 1997, Hoofdklasse
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1997, Hoofdklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1997, Studenten
Provinciaal Kampioenschap Noord-Holland 1997, Hoofdklasse
Willem Jurg Memorial Noord-Holland 1997
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1996, Hoofdklasse
Brunssum Open Limburg 1995
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1995, Ereklasse
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1995, Studenten
Oudejaars Sneldamtoernooi IJmuiden 1994, Hoofdklasse
Provinciaal Jeugdkampioenschap Noord-Holland 1991, Junioren
Gespeeld bij:
Assendelft
CEMA - De Vaste Zet Geleen
Constant-Charlois Rotterdam
Krommenie