Participated in the following individual tournaments: |
Draughtsweek Hijken DTC 2024 | |
BaarnOpen Stichting Hersenfitness 2024 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2024, 1e klasse | |
Open Sneldamkampioenschap van Westlandse Dam Combinatie 2024, Groep C | |
Putten Open PDC Putten 2024, Finale | |
World Cup *** Flevoland Open KNDB 2024 | |
BaarnOpen Damclub Baarn Soest 2023 | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023 | |
Nijmegen Open Gelderland 2023 | |
Cupcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2023 | |
Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2023 | |
WC Veterans Blitz Korbach Buitenland 2023 | |
WC Veterans Korbach Buitenland 2023 | |
WC Veterans Rapid Korbach Buitenland 2023 | |
WorldCup *** RotterDamsOpen Loze club 2023 | |
Championschip of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2023, 1e klasse | |
Dutch Championship Veterans Voorburg KNDB 2023, Groep B | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2023 | |
Putten Open PDC Putten 2023 | |
Rob Hendriks Pentecost tournament Steenwijk 2023 | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022 | |
Jubileetournament MDV Monster 2022, Groep B | |
Nijmegen Open KNDB 2022 | |
End of Year Tournament Samen Sterk 2022, Groep C | |
Oudjaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2022 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2022, Groep C | |
Plusminus 55 Tounament DC Lent 2022 | |
World Cup*** Draughtsweek Hijken DTC 2022 | |
BaarnOpen Damclub Baarn Soest 2022 | |
Bastilleopen PDC Putten 2022 | |
Cupcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2022 | |
Onderlinge competitie Van Stigt Thans Schiedam 2022 | |
Open Flevoland KNDB 2022 | |
Rob Hendriks Pentecost tournament Steenwijk 2022 | |
Brunssum Open Limburg 2021 | |
Draughts week Hijken Hijken DTC 2021 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021 | |
Nijmegen Open KNDB 2021 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2021 | |
Hoogeveen Open Drenthe 2020 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2020 | |
Open Autumn tournament Hijken DTC 2020 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2020, 1e klasse | |
BDSV Open group B Barneveldse Dam en Schaakvereniging 2019 | |
Bunschoten Open Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2019 | |
EC Veterans Korbach Buitenland 2019 | |
MTB Open Dutch Championship KNDB 2019 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2019 | |
Open Autumn tournament Hijken DTC 2019 | |
RotterDamsOpen Loze club 2019 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, 1e klasse | |
Easter Draughts Van Stigt Thans Schiedam 2019 | |
Salou Open Buitenland 2019 | |
Bunscote Open Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2018 | |
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2018 | |
MTB Open International Drenthe 2018 | |
End of Year tournament Samen Sterk 2018, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C | |
Plusminus 55 Tounament Group B DC Lent 2018 | |
RotterDamsOpen Loze club 2018 | |
Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2018 | |
Salou Open Buitenland 2018 | |
Bekertoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2017 | |
Bunscote Open Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2017 | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017 | |
Nijmegen Open Gelderland 2017 | |
Raisinbundraughts Van Stigt Thans Schiedam 2017 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2017 | |
End of Year tournament Samen Sterk 2017, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep C | |
Plusminus 55 Tounament Group B DC Lent 2017 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, 1e klasse | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2017, Groep C | |
Salou Open Buitenland 2017 | |
Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017 | |
Boboli Tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2016 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse B | |
EC Veterans Korbach Buitenland 2016 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016 | |
Cupcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2016 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2016 | |
End of year tournament Samen Sterk 2016, Groep C | |
Plusminus 55 Tounament Group B DC Lent 2016 | |
Semi-finals 17th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2016, 1e klasse D | |
Championship of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, 1e klasse | |
Salou Open Buitenland 2016 | |
Boboli tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2015 | |
Nijmegen Open Gelderland 2015 | |
Cup Van Stigt Thans Schiedam 2015 | |
Clubcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2015 | |
End of year tournament Samen Sterk 2015, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep C | |
Plusminus 55 Tounament Group B DC Lent 2015 | |
Championship of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, 1e klasse | |
Memorial Sranti 2015, Groep C | |
Salou Open Buitenland 2015 | |
Cupcompetition Van Stigt Thans Schiedam 2014 | |
Internal Competition Van Stigt Thans Schiedam 2014 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, 1e klasse | |
Salou Open Buitenland 2014 | |
Boboli tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2013 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse E | |
EC Veterans Texel KNDB 2013 | |
Onderlinge bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2013 | |
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2013 | |
Piet Helderman Tournament VELO Wateringen 2013, Groep C | |
EC Veterans Texel KNDB 2013 | |
Semi-Finals 14th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse E | |
Golden Prague Buitenland 2013 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, 1e klasse | |
Open Dutch Championship Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2013, Groep A | |
Open rapid championship of Damclub Dordrecht 2013, Groep C | |
Paas Sneldamtoernooi Rotterdam Zuid-Holland 2013, Groep B | |
Salou Open Buitenland 2013 | |
Boboli tournament Utrecht 2012 | |
Brunssum Open Limburg 2012 | |
Clubkampioenschap Van Stigt Thans Schiedam 2012 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse C | |
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2012 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2012, Groep C | |
Voorrondes 13th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse E | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2012, 1e klasse | |
Dutch Open Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2012, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2012 | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2011 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011 | |
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2011 | |
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2011 | |
Plusminus 55 Tournament DC Lent 2011, Groep B | |
Ruuds Damdag Constant-Charlois Rotterdam 2011, 2e klasse | |
Kampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2011, 1e klasse | |
Open Dutch Championship Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2011, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2011 | |
Blitz Salou Open Buitenland 2011 | |
Eindejaarstoernooi Van Stigt Thans Schiedam 2010 | |
International Open Tournament Hoogeveen Drenthe 2010 | |
Onderlinge Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2010 | |
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2010 | |
Tavira Open Portugal 2010 | |
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep E | |
Championship of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2010, 1e klasse | |
Salou Open Buitenland 2010 | |
Delfts Damfestival E-F-G DOS Delft 2009, Groep E | |
DNC Open West-Holland 2009, Groep E | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2009 | |
Tavira Open Portugal 2009 | |
Van Stigt Thans Cup Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010 | |
Club Competition Van Stigt Thans Schiedam 2009/2010 | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2009 | |
Championship of Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2009, 1e klasse | |
Salou Open Buitenland 2009 | |
Bekercompetitie Van Stigt Thans Schiedam 2008 | |
DNC Dutch Open Championship KNDB 2008, Groep D | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2008 | |
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep G | |
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep E | |
Piet Helderman Toernooi West-Holland 2008, Groep D | |
Onderlinge Competitie Van Stigt Thans Schiedam 2008/2009 | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2008 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2008, 1e klasse | |
Salou Open Buitenland 2008 | |
DNC Open West-Holland 2007, Groep E | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2007 | |
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep E | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2007 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2007, 1e klasse | |
Salou Open Buitenland 2007 | |
DNC Open Dutch Championship KNDB 2006, Groep E | |
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep E | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2006 | |
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2006, 1e klasse | |
Salou Open Buitenland 2006 | |
Brunssum Open Limburg 2005 | |
Dutch Open Nijmegen KNDB 2005, Groep E | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2005 | |
Salou Open Buitenland 2005 | |
Axioma Open KNDB 2004, Groep E | |
DuWo Open Toernooi DOS Delft 2004 | |
Nijmegen Open Gelderland 2004 | |
Axioma Orap Open West-Holland 2003 | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2003 | |
Salou Open Buitenland 2003 | |
Orap Open West-Holland 2002 | |
Ordina Open Gelderland 2002 | |
Barnsteen tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2002 | |
Nijmegen Open Gelderland 2001 | |
Orap Open Dutch Championship KNDB 2001 | |
Salou Open Buitenland 2001 | |
Open Dutch Championship Nijmegen KNDB 2000 | |
Orap Open West-Holland 2000 | |
Salou Open Buitenland 2000 | |
Salou Open Buitenland 1999 | |
The Hague Open Dutch Championship KNDB 1998 | |