Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Jan Algra
1865
uitslagen
in database.
989 - 1243 (Perc. 62.8%)*
* 876 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
421
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
27660
01-07-2024:
2137
(378)
Lijst:
a
Speler bij:
DamCombinatie Fryslan
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
FK Sneldammen Friesland 2024
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale C
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2024, Groep A
Onderling Sneldamkampioenschap DamCombinatie Fryslan 2024
Sytze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslan 2024, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2023, Groep B
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2023, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2023/2024
Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep A2
FK Sneldammen Friesland 2023
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale A
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2023
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Groep A
Noord-Nederlands Kampioenschap KNDB 2023, Hoofdklasse
Noord-Nederlands Kampioenschap Rapide KNDB 2023, Groep A
Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale A
Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
Noord-Nederlands Kampioenschap Blitz KNDB 2022, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2022, Ereklasse
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2022/2023
FK Sneldammen Friesland 2022, Groep A
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale B
Mello Koolman Het Noorden 2021, Groep B
Sneldamavond DamCombinatie Fryslan 2021
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2021/2022
Onderlinge Competitie DamCombinatie Fryslan 2020/2021
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2020, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2020, Ereklasse
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2019/2020
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2019, Ereklasse
Mello Koolman Het Noorden 2018, Groep A
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2018/2019
FK Sneldammen Friesland 2018
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2018, Ereklasse
Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse
Tjalling Goedemoed Memorial Invitatie DamCombinatie Fryslan 2017
Onderlinge Competitie L DamCombinatie Fryslan 2017/2018
FK Sneldammen Friesland 2017, Hoofdklasse
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2016, Groep A
Onderlinge Competitie De Oldehove 2016/2017
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep A
Barrage Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Barrage 2
Barrage Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Barrage
Insulinde Invitatie De Oldehove 2015
Onderlinge Competitie De Oldehove 2015/2016
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
Omnyacc Toernooi Oerterp 2015, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2015, Ereklasse
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2014, Groep A
Onderlinge Competitie De Oldehove 2014/2015
Barrages Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Ereklasse
FK Sneldammen Friesland 2014, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2014, Groep A
Omnyacc Toernooi Oerterp 2014, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2014, Ereklasse
Mello Koolman Het Noorden 2013
Onderlinge Competitie De Oldehove 2013/2014
Omnyacc Toernooi Oerterp 2013, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2012, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2012
Onderlinge Competitie De Oldehove 2012/2013
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep A
Omnyacc Toernooi Oerterp 2012, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep A
Onderlinge Competitie De Oldehove 2011/2012, Algemeen
OmnyAcc Toernooi Oerterp 2011, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2010, Groep A
Onderlinge Competitie De Oldehove 2010/2011, Algemeen
FK Sneldammen Friesland 2010, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep A
OmnyAcc Toernooi Oerterp 2010, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep B
Onderlinge Competitie De Oldehove 2009/2010, Algemeen
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep B
Onderlinge Competitie De Oldehove 2008/2009, Algemeen
St. Nicolaas Dammen De Oldehove 2007, Groep A
Onderlinge Competitie De Oldehove 2007/2008
Mello Koolman Het Noorden 2005, Groep A
Barrages Masters Leeuwarden Friesland 1998
Masters Leeuwarden Friesland 1998
Mello Koolman Het Noorden 1998, Groep A
Golden Prague Buitenland 1997
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1997
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1996, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1996
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1995, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1995
FK Sneldammen Friesland 1994, Hoofdklasse B
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1994, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1994
FK Sneldammen Friesland 1993, Finale B
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1993, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1993
FK Sneldammen Friesland 1992, Finale A
Stadthouder Toernooi Friesland 1990
FK Sneldammen Friesland 1989, Finale B
FK Sneldammen Friesland 1988, Finale B
FK Sneldammen Friesland 1985, Finale C
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1981
Gespeeld bij:
De Harste
De Oldehove