Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Roberts Misans
825
uitslagen
in database.
491 - 617 (Perc. 62.8%)*
* 334 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
444
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10770
01-07-2024:
2305
(35)
Lijst:
a
Titel(s):
MI
Speler bij:
DamCombinatie Fryslan
Letland
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
EK Blitz Chianciano Terme Buitenland 2024
EK Rapid Chianciano Terme Buitenland 2024
Europees Kampioenschap Chianciano Terme Buitenland 2024
Kampioenschap van Letland 2024, Algemeen
Salou Blitz Buitenland 2023
WK Blitz Riga Buitenland 2022
Salou Open Buitenland 2022
Golden Prague Buitenland 2019
WK Blitz Bergamo Italie 2018, Finale B
Kampioenschap van Letland 2017
EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
Sneldammen Salou Open Buitenland 2014
SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale B
SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep B
WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
Kampioenschap van Letland 2012, Finale
Kampioenschap van Letland 2012, Barrage
EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2011
SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2011
SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2011
SWMG Beijing Finale Buitenland 2011
SWMG Beijing Voorronden Buitenland 2011, Groep B
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep D
World Cup Ufa Buitenland 2011
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde B
EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
Kampioenschap van Letland 2009
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Under 23 Buitenland 2008
WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
WK Blitz PlayOffs Nazereth Buitenland 2007
WK Blitz Voorronden Nazereth Buitenland 2007, Groep A
Wereldkampioenschap KNDB 2007
Zonetoernooi Vilnius Buitenland 2007
Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep A
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2006
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2006, Groep A
Tallinn Buitenland 2006
Kampioenschap van Letland 2006
EK Boys Juniors Kluczbork Buitenland 2005
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2005
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2005, Groep B
Kampioenschap van Letland 2005
Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep A
WK Juniors Dneprodzerzhinsk Buitenland 2005
EK Blitz Praag Buitenland 2005
Zonetoernooi Gniezno Buitenland 2005
Bijlmer toernooi Gandhi 2004, Groep B
EK Boys Juniors Kluczbork Buitenland 2004
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2004
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2004, Groep B
WK Juniors Minsk Mazowiecki Buitenland 2004
Avignon Open Buitenland 2003
SNS Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2003
SNS Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2003, Groep B
Tallinn Buitenland 2003
WK Junioren Triest Buitenland 2003
Golden Prague Buitenland 2003
EK Boys Cadets St. Petersburg Buitenland 2002
Europees Kampioenschap KNDB 2002
Tallinn Buitenland 2002
WK Cadets Mlawa Buitenland 2002
Andreiko Memorial Buitenland 2002
Kampioenschap van Letland 2002
EK Boys Cadets Tuchola Buitenland 2001
WK Cadets Minsk Buitenland 2001
WK Juniors Parthenay Buitenland 2001
Berlijn Open Duitsland 2001
EK Boys Cadets Triest Buitenland 2000
Minsk Open Buitenland 2000
EK Boys Minicadets Ludow Polski Buitenland 1999
WK Cadets Pessac Buitenland 1999
WK Juniors Woerden KNDB 1998
Gespeeld bij:
DAB Riga
RTU Riga
Rusland