Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Vladimir Milshin
932
uitslagen
in database.
833 - 940 (Perc. 56.4%)*
* 99 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
570
applets
in database.
3
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10039
01-07-2024:
2289
Lijst:
c
Titel:
GMI
Speler bij:
Rusland
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Kampioenschap van Rusland 2024
Kampioenschap van Rusland 2020
Kampioenschap van Rusland 2018
Chernyshev Memorial Rusland 2017, Finale A
Minsk Wit-Rusland 2017
Kampioenschap van Rusland 2017
Bashkortostan Open Rusland 2016
Rapidkampioenschap van Rusland 2016
Sneldamkampioenschap van Rusland 2016
Bashkortostan Open Rusland 2015
Kampioenschap van Rusland 2015
Kampioenschap van Rusland 2014
Blitzkampioenschap van Rusland 2013
Kampioenschap van Rusland 2013
Rapidkampioenschap van Rusland 2013
Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep D
World Cup Ufa Buitenland 2011
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011
Kampioenschap van Rusland 2011
Rapidkampioenschap van Rusland 2010
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2010
Kampioenschap van Rusland 2010
Bashkortostan Open Rusland 2009
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2009
Kampioenschap van Rusland 2009
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Bashkortostan Open Buitenland 2007
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Bashkortostan Open Buitenland 2006
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2006
Kampioenschap van Rusland 2006
Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep D
Bashkortostan Open Buitenland 2005
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2005
Kampioenschap van Rusland 2005
Zonetoernooi Gniezno Buitenland 2005
Kampioenschap van Rusland 2004
Minsk Buitenland 2004, Algemeen
Bashkortostan Open Buitenland 2004
Ploegenkampioenschap van Rusland 2004
Salou Open Buitenland 2004
Minsk Buitenland 2003
Kampioenschap van Rusland 2003
Wereldkampioenschap KNDB 2003
Barrage Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002
Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Finale
Europees Kampioenschap KNDB 2002
Andreiko Memorial Buitenland 2002
Bashkortostan Open Buitenland 2002
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2002
Ishimbay Open Rusland 2002
Kampioenschap van Rusland 2002
Salou Open Buitenland 2002
Kampioenschap van Rusland 2001
Minsk Buitenland 2001
Ploegenkampioenschap van Rusland 2001
Minsk Buitenland 2000
WK Blitz Tel Aviv Buitenland 2000, Voorronde A
Kampioenschap van Rusland 2000
Kampioenschap van Rusland 1999
Minsk Buitenland 1999
Kampioenschap van Rusland 1998
Minsk Buitenland 1998
Ishimbay Buitenland 1997
Kampioenschap van Rusland 1997
Minsk Buitenland 1997, Hoofdklasse
Minsk Buitenland 1996
Kampioenschap van Ukraine 1995
Minsk Buitenland 1995, Hoofdklasse
Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1994
Wereldkampioenschap KNDB 1994
Amber Palanga Buitenland 1993, Groep A
Minsk Wit-Rusland 1993
Kampioenschap van Ukraine 1992
Kampioenschap van de USSR 1991
Kampioenschap van de USSR 1990
Kampioenschap van de Eerste Liga USSR 1990
Moskou Buitenland 1990
Kampioenschap van de USSR 1989
Halve Finale Kampioenschap van de USSR 1987
Kampioenschap van de USSR 1986
Toernooi der Socialistische landen Buitenland 1986
Jeugdkampioenschap van de USSR 1983
Jeugdkampioenschap van de USSR 1982
Jeugdkampioenschap van de USSR 1981
Gespeeld bij:
Bashneft Ufa
Intelekt St Petersburg
Ukraine
USSR