Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Igor Kirzner
1128
uitslagen
in database.
949 - 1097 (Perc. 57.8%)*
* 179 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
797
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10040
01-07-2024:
2255
(93)
Lijst:
a
Titel(s):
GMI
Speler bij:
Ukraine
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Playoffs WK Blitz Nof HaGalil Buitenland 2023
WK Blitz Nof HaGalil Buitenland 2023, Voorronde B
Europees Kampioenschap Kortrijk Buitenland 2022
Riga Open Letland 2022
WK Blitz Riga Buitenland 2022
Kampioenschap van Ukraine 2021, Algemeen
Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2021, Groep B
EK Rapid Netanya Buitenland 2019, Algemeen
Kampioenschap van Ukraine 2019, Algemeen
Lishui Open China 2019
Riga Open Letland 2019
World Cup Toernooi Netanya Israël Buitenland 2019
Kampioenschap van Ukraine 2018, Algemeen
Polish Open Szczyrk Buitenland 2018
Turkish Open Izmir Buitenland 2018
World Cup Toernooi Netanya Israël Buitenland 2018
Abidjan Open Buitenland 2018
Hungarian Open Buitenland 2018
Open Flevoland Friesland 2018
Polish Open Karpacz Buitenland 2017
Voorronde C Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
Golden Prague Buitenland 2017
Salou Open Buitenland 2017
Europees Kampioenschap Izmir Buitenland 2016
Polish Open Karpacz Buitenland 2016
Salou Blitz Buitenland 2016
Salou Open Buitenland 2016
Kampioenschap van Ukraine 2015, Algemeen
Polish Open Karpacz Buitenland 2015
WK Rapid Izmir Turkije 2015
Bacoli Blitz Italie 2014
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep C
EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
International Bacoli Open Italie 2014
WK Rapid Izmir Turkije 2014
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Kampioenschap van Ukraine 2013, Mannen
World Cup Wageningen Gelderland 2013
Salou Open Buitenland 2013
Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
Kampioenschap van Ukraine 2012, Algemeen
WK Challenge Korbach Buitenland 2012
WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
Salou Open Buitenland 2012
Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
Kampioenschap van Ukraine 2011, Algemeen
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep B
World Cup Ufa Buitenland 2011
Europees Kampioenschap Murzasichle Buitenland 2010
Kampioenschap van Ukraine 2010
Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
Kampioenschap van Ukraine 2009, Algemeen
Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
Challenge Europe Berlin Buitenland 2009
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Kampioenschap van Ukraine 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
Zaporozhye Buitenland 2008
Kampioenschap van Ukraine 2007
WK Blitz PlayOffs Nazereth Buitenland 2007
WK Blitz Voorronden Nazereth Buitenland 2007, Groep A
Zaporozhye Buitenland 2007
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Zaporozhye Buitenland 2006
Kampioenschap van Ukraine 2005
Wereldkampioenschap KNDB 2005, Groep C
Zonetoernooi Gniezno Buitenland 2005
Halve Finale Kampioenschap van Ukraine 2004
Kampioenschap van Ukraine 2004
Minsk Buitenland 2004, Algemeen
Bashkortostan Open Buitenland 2004
Kampioenschap van Ukraine 2003
Tallinn Buitenland 2003
Europees Zonetoernooi Buitenland 2003
Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
Europees Kampioenschap KNDB 2002
Tallinn Buitenland 2002
Andreiko Memorial Buitenland 2002
Salou Open Buitenland 2002
Tallinn Buitenland 2001
Minsk Buitenland 2001
Tallinn Buitenland 2000
Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
Europees Zonetoernooi Slawno Buitenland 2000
Kampioenschap van Ukraine 2000
Europees Kampioenschap KNDB 1999
Kampioenschap van Ukraine 1999
Tallinn Buitenland 1999
Kampioenschap van Ukraine 1998
Memorial Kulikauskas Buitenland 1998
Minsk Buitenland 1998
Zaporozhye Buitenland 1998
Ishimbay Buitenland 1997
Minsk Buitenland 1997, Hoofdklasse
Olympiade Londen Buitenland 1997
Open Polen 1997
Minsk Buitenland 1996
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep B
Europees Kampioenschap Lubliniec Buitenland 1995
Kampioenschap van Ukraine 1995
Minsk Buitenland 1994, Finale A
Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1994
Minsk Buitenland 1992
Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1992
Kampioenschap van de USSR 1991
Kampioenschap van de Eerste Liga USSR 1990
Kampioenschap van Ukraine 1988
Gespeeld bij:
Bulgarije
Motor Sich Zaporozye
Rusland