Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Andrei Tolchykau
751
uitslagen
in database.
542 - 708 (Perc. 65.3%)*
* 209 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
436
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
12504
01-04-2024:
2310
Lijst:
c
Titel:
MI
Speler bij:
Wit-Rusland
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
EK Boys U26 Pinsk Buitenland 2016
EK Jeugd B26 Blitz Pinsk Buitenland 2016
EK Jeugd B26 Rapid Pinsk Buitenland 2016
Riga Open Letland 2016
Kampioenschap van Wit-Rusland 2015, Mannen
Minsk Buitenland 2014
EK Studenten + U26 Kolobrzeg Buitenland 2014
Kampioenschap van Wit-Rusland 2014, Mannen
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
Kampioenschap van Wit-Rusland 2013, Mannen
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2013, Mannen
SWMG Beijing Rapid Buitenland 2013, Mannen
SWMG Beijing Superblitz Buitenland 2013
World Cup Wageningen Gelderland 2013
B-finale Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013
Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep B
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
SWMG Beijing Barrages Blitz Buitenland 2012
SWMG Beijing Barrages Georgiev Buitenland 2012
SWMG Beijing Barrages Rapid Buitenland 2012
SWMG Beijing Blitz Buitenland 2012, Mannen
SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Finale D
SWMG Beijing Mannen Buitenland 2012, Groep D
WK Challenge Korbach Buitenland 2012
WMSG World Cup Blitzbarrage Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Lehmanbarrage Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Lille Buitenland 2012
WMSG World Cup Rapidbarrage Lille Buitenland 2012
Kampioenschap van Wit-Rusland 2012
EK Blitz Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
EK Studenten/U26 Mannen Vilnius Buitenland 2011
Finale WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Mannen
Nikolay Kychkin Memorial Buitenland 2011
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep D
World Cup Ufa Buitenland 2011
Golden Prague Buitenland 2011
Kampioenschap van Wit-Rusland 2011, Finale A
Kampioenschap van Wit-Rusland 2011, Voorronde A
Europees Kampioenschap Murzasichle Buitenland 2010
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2010
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2010, Groep B
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde B
Golden Prague Buitenland 2010
Kampioenschap van Wit-Rusland 2010
EK Boys Juniors Hijken DTC 2009
EK Jeugd Sneldammen Hijken DTC 2009, Junioren
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
WK Juniors Vitebsk Buitenland 2009
Kampioenschap van Wit-Rusland 2009
EK Boys Juniors Szczecin Buitenland 2008
Minsk Buitenland 2008
WK Juniors Nidzica Buitenland 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Play Offs Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Under 23 Buitenland 2008
WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
Kampioenschap van Wit-Rusland 2008
EK Boys Juniors St. Petersburg Buitenland 2007
Minsk Buitenland 2007
WK Juniors Anduze Buitenland 2007
Kampioenschap van Wit-Rusland 2007
EK Boys Cadets Tallinn Buitenland 2006
WK Cadets Ulan Bator Buitenland 2006
WK Juniors Hijken KNDB 2006
Bashkortostan Open Buitenland 2006
Halve Finale Kampioenschap van Wit-Rusland 2006
Kampioenschap van Wit-Rusland 2006
EK Boys Cadets Kluczbork Buitenland 2005
Minsk Buitenland 2005, Algemeen
WK Cadets Dneprodzerzhinsk Buitenland 2005
Bashkortostan Open Buitenland 2005
Kampioenschap van Wit-Rusland 2005
EK Boys Cadets Kluczbork Buitenland 2004
Kampioenschap van Wit-Rusland 2004
WK Cadets Minsk Mazowiecki Buitenland 2004
Halve Finale Kampioenschap van Wit-Rusland 2004
Barrage WK Cadets Hijken KNDB 2003
EK Boys Minicadets Minsk Buitenland 2003
WK Cadets Hijken KNDB 2003
WK Junioren Triest Buitenland 2003
EK Boys Minicadets St. Petersburg Buitenland 2002
WK Juniors Alphen aan de Rijn KNDB 2002
EK Boys Minicadets Tuchola Buitenland 2001
WK Cadets Minsk Buitenland 2001
EK Boys Minicadets Triest Buitenland 2000
Gespeeld bij:
Bulgarije
ROCD Minsk
Witte van Moort Westerhaar