Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Viacheslav Shchegolev
1756
uitslagen
in database.
1650 - 2070 (Perc. 62.7%)*
* 106 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
1548
applets
in database.
35
applets
in Diversen.
62
composities
in database.
Gespeelde openingen
Geboortedatum:
30-12-1940
Overlijdensdatum:
09-10-2022
Info
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10009
01-04-2024:
2252
Lijst:
c
Titel:
GMI
Deceased foreign players
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Zomerrapid 020 2015
Salou Open Buitenland 2012
Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
EK Veteranen Riga Buitenland 2011, Groep C
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep A
World Cup Ufa Buitenland 2011
Salou Open Buitenland 2011
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
Blitz-toernooi EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep C
EK Veteranen Berlijn Buitenland 2010, Groep C
Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde A
Golden Prague Buitenland 2010
EK Veteranen Kapelle Zeeland 2009
Kampioenschap van Rusland 2009
Thailand Open Jomtien Buitenland 2009
EK Blitz Varna Buitenland 2008, Mannen
Varna Open Buitenland 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Forbidden City Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Veterans Buitenland 2008
WMSG Rapid 10x10 Barrages Buitenland 2008
Bijlmer toernooi Gandhi 2007, Groep B
Bovec Open Slovenie 2007
Doorwerth Invitatie Toernooi WDC 2007
Thailand Open Jomtien Buitenland 2007
Bijlmer toernooi Gandhi 2006, Groep B
Thailand Open Jomtien Buitenland 2006
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2004
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2004, Groep A
Ploegenkampioenschap van Rusland 2004
EK Veteranen Amsterdam KNDB 2003
Bashkortostan Open Buitenland 2002
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2002
Kampioenschap van Rusland 2002
Duwo Kennisstad Toernooi DOS Delft 2001
Ploegenkampioenschap van Rusland 2001
Bijlmer toernooi Gandhi 1999, Groep A
Elektrostal Buitenland 1999
Silver Pine Forest Buitenland 1999
Elektrostal Buitenland 1998
Kampioenschap van Rusland 1998
Open Polen 1998
Zaporozhye Buitenland 1998
Challenge Mondial Stadskanaal KNDB 1997, Voorronde A
Kampioenschap van Rusland 1997
Aziatisch Kampioenschap Nebit Dag Buitenland 1996
Kampioenschap van Rusland 1996
Tallinn Buitenland 1996
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep D
Darlowko Buitenland 1995, Algemeen
Tallinn Buitenland 1995
Amber Palanga Buitenland 1993, Groep A
Andreiko Memorial Buitenland 1993
Golden Prague Buitenland 1993
Maars-toernooi Gelderland 1993
Memorial Kulikauskas Litouwen 1993
Amber Palanga Buitenland 1991
Baba Sy Memorial Buitenland 1991
Kampioenschap van de USSR 1991
Trzcianka Buitenland 1991, Algemeen
Brunssum Open NK KNDB 1990
Cannes Open Buitenland 1990
Kampioenschap van de USSR 1990
Moskou Buitenland 1990
Trainingsmatch Sijbrands - Shchegolev KNDB 1990
Kampioenschap van de USSR 1989
Kiev Buitenland 1989, Algemeen
Sandomierz Buitenland 1989
Vakbondskampioenschap USSR 1989
Kampioenschap van Moskou Buitenland 1988
Coupe USSR 1987
Kampioenschap van Moskou Buitenland 1987
Kampioenschap van de USSR 1986
Coupe USSR 1985
Kampioenschap van de USSR 1985
Kampioenschap van de Eerste Liga USSR 1985
Bakoe Buitenland 1984
Coupe USSR 1984
Kampioenschap van de USSR 1984
Coupe USSR 1983
Europees Kampioenschap KNDB 1983
Kampioenschap van de USSR 1983
Minsk Buitenland 1983
Golden Prague Buitenland 1982
Kampioenschap van de USSR 1982
Odessa USSR 1982
Coupe USSR 1981
Kampioenschap van de USSR 1981
Kislowodsk Buitenland 1981
Oosteuropees Zonetoernooi Soezdal Buitenland 1981
Kampioenschap van de USSR 1980
Wereldkampioenschap Bamako Buitenland 1980
Kampioenschap van de USSR 1979
Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
Coupe USSR 1978
Kampioenschap van de USSR 1978, Finale
Kampioenschap van de USSR 1978, Barrage
Volmac Vierkamp Noord-Holland 1978
Wereldkampioenschap Arco Buitenland 1978, Finale
Wereldkampioenschap Arco Buitenland 1978, Groep A
Coupe USSR 1977
Kampioenschap van de USSR 1977
Kampioenschap van de USSR 1976
Wereldkampioenschap KNDB 1976
WK Kwalificatie USSR 1976
Kampioenschap van de USSR 1975, Finale
Kampioenschap van de USSR 1974
Suikertoernooi Noord-Holland 1974, Finale
Kampioenschap van de USSR 1973
Kampioenschap van de USSR 1972
Europees Kampioenschap Soechoemi Buitenland 1971
Kampioenschap van de USSR 1971
Suikertoernooi Noord-Holland 1971, Finale
Kampioenschap van de USSR 1970
Samarkand Buitenland 1970
Kampioenschap van de USSR 1969
Samarkand Buitenland 1969
Kampioenschap van de USSR 1968, Finale
Turkstra-toernooi Friesland 1968, Finale
Wereldkampioenschap Bolzano Buitenland 1968
Brinta-toernooi Groningen 1967, Finale
Europees Kampioenschap Livorno Buitenland 1967
Kampioenschap van de USSR 1967, Finale
RDG Toernooi West-Holland 1967, Groep B
Challenge Mondial Ales Buitenland 1966
Kampioenschap van de USSR 1966
Soechoemi Buitenland 1966
Brinta-toernooi Groningen 1965, Finale
Europees Kampioenschap Bolzano Buitenland 1965
WK-match Koeperman - Shchegolev Tblisi Buitenland 1965
Kampioenschap van de USSR 1964, Finale
Kampioenschap van de USSR 1964, Barrage
Wereldkampioenschap Merano Buitenland 1964
Kampioenschap van de USSR 1963, Finale
Kampioenschap van de USSR 1963, Barrage
Bakoe Buitenland 1962
Kampioenschap van de USSR 1962
Kwalificatie Challenge Mondial USSR 1962
WK-match Shchegolev - Koeperman Buitenland 1961
Kiev Buitenland 1960
Wereldkampioenschap KNDB 1960
Kampioenschap van de USSR 1959, Finale
Kampioenschap van de USSR 1959, Barrage
Gespeeld bij:
020
Amsterdam 80
Bulgarije
Hijken DTC
Rusland
USSR
Volendam