Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Raimonds Vipulis
KNDB-rating 1-7-2024:
1430
Virtuele KNDB-rating:
1430
D
1239
uitslagen
in database.
876 - 1049 (Perc. 59.9%)*
* 363 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
728
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10056
01-07-2024:
2274
(73)
Lijst:
a
Titel(s):
GMI
Speler bij:
DC Schiedam
Letland
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
WorldCup *** Riga Open Letland 2024
EK Blitz Chianciano Terme Buitenland 2024
EK Rapid Chianciano Terme Buitenland 2024
Europees Kampioenschap Chianciano Terme Buitenland 2024
Kampioenschap van Letland 2024, Algemeen
Polish Open *** World Cup Julinek Park Buitenland 2023
WK Rapid Julinek Park Buitenland 2023
WorldCup *** Riga Open Letland 2023
Kampioenschap van Letland 2023, Algemeen
Riga Open Letland 2022
WK Blitz Riga Buitenland 2022
Kampioenschap van Letland 2022
Kampioenschap van Letland 2021
Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2021, Finale
Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2021, Groep A
Kampioenschap van Letland 2020
WSDV - VST/HDC online KNDB 2020
Online clubavond 20200522 DC Schiedam 2020
Online clubavond 20200529 DC Schiedam 2020
Online clubavond 20200605 DC Schiedam 2020
Riga Open Letland 2019
Kampioenschap van Letland 2019
Riga Open Letland 2018
Kampioenschap van Letland 2018
Voorronde A Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2017
Kampioenschap van Letland 2017
Riga Open Letland 2017
Polish Open Karpacz Buitenland 2016
Riga Open Letland 2016
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2015, Groep D
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Wereldkampioenschap Emmen KNDB 2015
Cannes Open Buitenland 2015
EK Blitz Play Offs Cannes Buitenland 2015
EK Blitz Voorronden Cannes Buitenland 2015
Salou Blitz Buitenland 2015
Salou Open Buitenland 2015
EK Blitz Tallinn Buitenland 2014
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2014
Polska Gra Open Polen 2014
Riga Open Letland 2014
Cannes Open Buitenland 2014
GL Barrage World Cup Wageningen Gelderland 2013
World Cup Wageningen Gelderland 2013
B-finale Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013
EK Blitz Boedapest Buitenland 2013
Wereldkampioenschap Ufa Buitenland 2013, Groep C
World Challenger Boedapest Buitenland 2013
EK Rapid Tallinn Buitenland 2012
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
WK Challenge Korbach Buitenland 2012
WMSG WK Blitz Lille Buitenland 2012
WMSG WK Rapid Lille Buitenland 2012
Kampioenschap van Letland 2012, Finale
EK Blitz Tallinn Buitenland 2011, Mannen
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep C
World Cup Ufa Buitenland 2011
Salou Open Buitenland 2011
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
Europees Kampioenschap Murzasichle Buitenland 2010
Balt Cup Vilnius Buitenland 2010
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde B
Salou Open Buitenland 2010
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
Kampioenschap van Letland 2009
EK Blitz Varna Buitenland 2008, Mannen
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Minsk Buitenland 2008
Varna Open Buitenland 2008
WMSG Barrages 10x10 Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 men Great Wall Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Buitenland 2008
WMSG International Draughts 10x10 Rapid Play Offs Men Buitenland 2008
Balt Cup Vilnius Buitenland 2008
Salou Open Buitenland 2008
Zaporozhye Buitenland 2007
Balt Cup Vilnius Buitenland 2007
Cannes Open Buitenland 2007
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Minsk Buitenland 2006, Mannen
Zaporozhye Buitenland 2006
Kampioenschap van Letland 2006
Kampioenschap van Letland 2005
Zonetoernooi Gniezno Buitenland 2005
Europees Kampioenschap KNDB 2002
Kampioenschap van Letland 2002
Kampioenschap van Letland 1999
Tallinn Buitenland 1999
Kampioenschap van Letland 1998
Memorial Kulikauskas Buitenland 1998
Tallinn Buitenland 1998
Golden Prague Buitenland 1997
Ishimbay Buitenland 1997
Kampioenschap van Letland 1997
Memorial Kulikauskas Litouwen 1997, Ereklasse
Motorola Riga Letland 1997
Parthenay Buitenland 1997, Hoofdklasse
Tallinn Buitenland 1997
Kampioenschap van Letland 1996
Tallinn Buitenland 1996
Europees Kampioenschap Lubliniec Buitenland 1995
Kampioenschap van Letland 1995
Kampioenschap van Letland 1994
Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1994
Tallinn Buitenland 1994
Andreiko Memorial Buitenland 1993
Kampioenschap van Letland 1993
Kampioenschap van Letland 1992
WK Juniors Zaparozhe Buitenland 1992
WK Juniors Brussel Buitenland 1991
Riga Buitenland 1990
Kampioenschap van de Eerste Liga USSR 1989
Gespeeld bij:
Apeldoorn
DAB Riga
RTU Riga