Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Tom Swelsen
1486
uitslagen
in database.
668 - 748 (Perc. 56%)*
* 818 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
489
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
16416
01-07-2024:
2093
(529)
Lijst:
a
Speler bij:
DIOS-Eureka
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale C
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024
Salou Open Buitenland 2024
Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2023
Terrasdammen Genk Belgie 2023
WorldCup *** RotterDamsOpen 2023
Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Groep A3
Halve Finale NK Sneldammen Categorie A KNDB 2023
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2023, Groep A
Brunssum Open Limburg 2022
Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2022
Terrasdammen Genk Belgie 2022
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2022/2023
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2022, Groep D
Paassneldamtoernooi DIOS-Eureka 2022
Damdag Limburg 2021, Groep B
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2021
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2021/2022
Toernooibase Lidraughts WinterCup Buitenland 2021/2022
Hoogeveen Open Drenthe 2020
Sittard-Geleen Lidraughts Cup Buitenland 2020
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2020/2021
Brunssum Open Limburg 2019
Jubileumtoernooi (voorr.) 25 jaar sponsoring CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
Jubileumtoernooi 25 jaar sponsoring CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019, Finale C
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Nijmegen Open Gelderland 2019
Zomertoernooi Raes Damclub Maastricht 2019
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2019/2020
Sneldammen DIOS-Eureka 2019/2020
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
Paasdamtoernooi DIOS-Eureka 2019
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2019, Groep A
Salou Open Buitenland 2019
Brunssum Open NK KNDB 2018
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2018
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep B
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2018
Roger Kleinmann zomertoernooi Antwerpen Belgie 2018, Groep A
Terrasdammen Genk Belgie 2018
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2018
Clubkampioenschap Rapiddammen Damclub Roermond 2018/2019
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2018/2019
Sneldamkampioenschap van DIOS-Eureka 2018/2019
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2018
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep B
Nieuwjaarstoernooi DVS Schaesberg 2018
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2018, Algemeen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2018, Finale A
Salou Open Buitenland 2018
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2017, Groep B
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2017
Terrasdammen Genk Belgie 2017
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2017
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2017/2018
Onderlinge Competitie Damcombinatie Tilburg - Eindhoven 2017/2018
Rapidtoernooi DIOS-Eureka 2017/2018
Sneldamkampioenschap van Parkstad DIOS-Eureka 2017/2018
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2017, Studenten
Provinciaal sneldamkampioenschap Limburg 2017, Groep A
Brunssum Open Limburg 2016
Ktar Nijmegen Open Gelderland 2016
Nijmegen Open NK KNDB 2016
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep B
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2016
Terrasdammen Genk Belgie 2016
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2016
Zomercompetitie Samen Sterk 2016
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2016/2017
Rapidtoernooi DIOS-Eureka 2016/2017
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2016
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep B2
Open rapid DIOS-Eureka 2016
Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld Overijssel 2016, Algemeen
Boboli toernooi VPDB 2015
Brunssum Open Limburg 2015
Finalepoules Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015, Finale B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 1e klasse
Jubileumtoernooi Groep 2 BDSV Barneveld 2015
Rock & Roll Damtoernooi Wapenveld Overijssel 2015
Terrasdammen Genk Belgie 2015
Voorrondes Damnacht Witte van Moort Westerhaar 2015
Wereldrecordpoging Kloksimultaan Almere 2015
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2015/2016
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2015/2016
Provinciale Bekercompetitie Noord-Brabant 2015/2016
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2015
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2015
NK Sneldammen KNDB 2015, Groep B2
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2015, Groep B
Brunssum Open Limburg 2014
Terrasdammen Genk Belgie 2014
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2014
DIOS/Eureka DIOS Brunssum 2014/2015
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2014/2015
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2014/2015
Geleen 64-100 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2014
NK 64 velden KNDB 2014, Groep B
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Junioren C
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2014
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2014, Junioren C
Brunssum Open Limburg 2013
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2013, Groep B
Terrasdammen Genk Belgie 2013
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2013
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2013/2014
Golden Prague Buitenland 2013
Halve Finale NK Junioren Dongen KNDB 2013
Limburg Blitz CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
Brunssum Open Limburg 2012
Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale D
Incasso Divisie Rapid Open Voorronden Drenthe 2012
Terrasdammen Genk Belgie 2012
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2012
Onderlinge Competitie TDV Tilburg 2012/2013
Halve Finale NK Junioren Heerlen KNDB 2012
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Junioren B
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2012, Junioren D
Brunssum Open NK Limburg 2011
Nederlands Kampioenschap Aspiranten KNDB 2011
Zomercompetitie (Open Limburgs) Raes Damclub Maastricht 2011
Halve Finale NK Aspiranten Tilburg KNDB 2011
Nieuwjaarstoernooi DVS Schaesberg 2011
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Aspiranten B
Voorronden NK Sneldammen Jeugd KNDB 2011, Aspiranten A
Brunssum Open NK Limburg 2010
Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2010
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2010, Groep C
NK Sneldammen Jeugd KNDB 2010, Aspiranten C
Provinciaal Jeugdkampioenschap Limburg 2010, Aspiranten
Provinciaal Kampioenschap Limburg 2010
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2010, Groep C
Brunssum Open Limburg 2009
Open Limburgs Kampioenschap Rapid Limburg 2009
Zomercompetitie Maastricht Limburg 2009
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2009/2010, Groep F
Halve Finale NK Aspiranten KNDB 2009, Groep C
Provinciaal Jeugdkampioenschap Limburg 2009, Aspiranten
Brunssum Open Limburg 2008
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Pupillen
NK Pupillen Algemeen KNDB 2008
Kampioenschap van Heerlen Eureka Heerlen 2007/2008, Groep B
Gespeeld bij:
CEMA - De Vaste Zet Geleen
DAmateurs
Damclub Roermond
Damcombinatie Tilburg - Eindhoven
DIOS Brunssum
Eureka Heerlen
Nederland
TDV Tilburg