Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Harm Wiersma
1873
uitslagen
in database.
1648 - 2324 (Perc. 70.5%)*
* 225 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
1479
applets
in database.
77
applets
in Diversen.
207
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10029
01-07-2024:
2384
Lijst:
b
Titel(s):
GMI
GMN
Speler bij:
DamCombinatie Fryslan
Hijken DTC
Huizum
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
Doorwerth Invitatie Toernooi WDC 2007
Trainingsvierkamp Harm Wiersma Huizum 2005
WK Blinddammen DC Schiedam 2005, Rapid
WK Blinddammen DC Schiedam 2005, Blind
Orap Open NK KNDB 2001
Barrage NK Algemeen KNDB 2001, Barrage 2
Barrage NK Algemeen KNDB 2001, Barrage
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 2001
WK Blitz Tel Aviv Buitenland 2000, Halve Finale A
WK Blitz Tel Aviv Buitenland 2000, Voorronde A
Europees Kampioenschap KNDB 1999
WK Rapid KNDB 1999
Barrage 2 Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1998
Breda City-Cup Noord-Brabant 1998
Masters Leeuwarden Friesland 1998
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1998, Barrage
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1998, Algemeen
Masters Vierkamp Leeuwarden Friesland 1997
Olympiade Londen Buitenland 1997
Willem Jurg Memorial Noord-Holland 1997
Match Wiersma - Valneris KNDB 1996
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep E
Barrages Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995, Barrage 2
Kwartfinale Grandmasters Vlieland KNDB 1995, Groep C
Wereldkampioenschap KNDB 1994
WK-match Chizhov - Wiersma KNDB 1994
Brunssum Limburg 1993
Herkamp WK (plek 2) Surhuisterveen KNDB 1993
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1993
Brunssum Limburg 1992
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1992
Wereldkampioenschap Toulon Buitenland 1992
Duo-simultaan Karen van Lith & Harm Wiersma Oosterend Texel 1991
Kloksimultaan Harm Wiersma De Oldehove 1991
Match Gantvarg - Wiersma Minsk Buitenland 1991
Match Valneris - Wiersma Riga Buitenland 1991
Kloksimultaan Harm Wiersma - VAD Noord-Holland 1988
WK-match Wiersma-Virny Moskou/Nederland Buitenland 1984
Volmac-trofee KNDB 1983
WK-match Wiersma - Van der Wal KNDB 1983
Wereldkampioenschap Sao Paolo Buitenland 1982
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1981
WK-match Gantwarg - Wiersma KNDB 1981
Match Wiersma - NDiaye KNDB 1980
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1980, Algemeen
Wereldkampioenschap Bamako Buitenland 1980
Alukon toernooi Groningen 1979
Herkamp WK Gantwarg - Wiersma Arco Buitenland 1979
Match Wiersma - Kouperman Rijssen Overijssel 1979
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1979
Open Kampioenschap van Nederland KNDB 1979
Simultaan Harm Wiersma Beauvais Frankrijk 1979
Simultaan Texel Oosterend 1979
WK-match Wiersma - Gantwarg KNDB 1979
Kloksimultaan Nice door Harm Wiersma Frankrijk 1978
Match Wiersma - Clerc Noord-Holland 1978
Volmac Vierkamp Noord-Holland 1978
Wereldkampioenschap Arco Buitenland 1978, Finale
KSH-toernooi Groningen 1977, Finale
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1977
Simultaan Knokke door Harm Wiersma Belgie 1977
Suikertoernooi Noord-Holland 1977
Kloksimultaan Harm Wiersma KNDB 1976
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1976
Suikertoernooi Noord-Holland 1976, Groep A
Wereldkampioenschap KNDB 1976
IT Paramaribo NAKS Suriname 1975
KSH-toernooi Groningen 1975, Finale
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1975
Simultaan Harm Wiersma tour Suriname 1975
Suikertoernooi Noord-Holland 1975, Groep A
Wereldrecordpoging Simultaandammen Harm Wiersma KNDB 1975
Challenge Mondial Tblisi Buitenland 1974
Heijtings damtoernooi DV VBI Huissen 1974, Hoofdklasse
Lille Buitenland 1974
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1974
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1974
Suikertoernooi Noord-Holland 1974, Finale
KSH-toernooi Groningen 1973, Finale
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1973
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1973
Simultaan Harm Wiersma Woluwe (Sint-Pierre) Belgie 1973
Suikertoernooi Noord-Holland 1973, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1972, Groep A
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1972
Studentenkampioenschap van Nederland KNDB 1972
Suikertoernooi Noord-Holland 1972, Finale
Wereldkampioenschap KNDB 1972
KSH-toernooi Groningen 1971, Finale
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1971
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1971
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1970
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1970, Finale
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1970, Barrage
Suikertoernooi Noord-Holland 1970, Finale
Brinta-toernooi Groningen 1969, Finale
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1969
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1969
Suikertoernooi Noord-Holland 1969, Finale
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1968
Trainingstoernooi Leeuwarden Friesland 1968
Wereldkampioenschap Bolzano Buitenland 1968
Brinta-toernooi Groningen 1967, Finale
Nederlands Kampioenschap Algemeen KNDB 1967
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1967
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1966
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1966
Turkstra-toernooi Friesland 1966
Brinta-toernooi Groningen 1965, Jeugdklasse
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1965
Turkstra-toernooi Friesland 1965, Jeugdklasse A
Brinta-toernooi Groningen 1964, Jeugdklasse
Hoogezand Jeugd Groningen 1964
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1964
Gespeeld bij:
DC Groningen
DC Schiedam
De Oldehove
DVSB Soest-Baarn
Friesland
IJmuiden
Lent
Micone
Nederland
Twentes Eerste