Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Serge de Groot
1403
uitslagen
in database.
478 - 515 (Perc. 53.9%)*
* 925 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
46
applets
in database.
Gespeelde openingen
Geboortedatum:
26-03-1948
Overlijdensdatum:
18-03-2010
Info
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10904
01-04-2024:
1888
Lijst:
c
Belgie
Deceased foreign players
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Blitz kampioenschap van Belgie 2009, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2008, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2005, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2004, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 2003, 2e klasse
Kampioenschap van Belgie 2002, 2e klasse
Kampioenschap van Belgie 2001
Kampioenschap van Belgie 2000, 1e klasse
LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 2000
Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi Belgie 2000, Groep A
Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000
Blitz kampioenschap van Belgie 1999, 2e klasse
Kampioenschap van Belgie 1999, 2e klasse
Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi Belgie 1999, Groep A
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
Kampioenschap van Belgie 1998, 2e klasse
LFJD-VDSL blitz (IR) Belgie 1998
Tournoi des loisiers et de vacances Charleroi Belgie 1998, Groep C
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1998, 1e klasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1997, 1e klasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1996
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1993
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Zomerbeker (blitz) Belgie 1993, Finale B
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Zomerbeker (blitz) Belgie 1993, Finale A
Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean Colaut Belgie 1993
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1993
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1993, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1992, 2e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1992
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1992
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l espoir Belgie 1992
Onderlinge Competitie Ixelles Rapid Belgie 1992, Finale B
Onderlinge Competitie Ixelles Rapid Belgie 1992, Finale A
Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean-Louis Delbar Belgie 1992
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1992
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1992, Barrage
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1992, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1991, 2e klasse
IT Sprimont Belgie 1991, Groep F
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1991, Play Offs B
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1991, Play Offs A
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1991, Set 5
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1991, Set 4
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1991, Set 3
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1991, Set 1
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1991
Onderlinge Competitie Ixelles Tournoi Jean-Louis Delbar Belgie 1991
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1991
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1991, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1990, 2e klasse
IT Sprimont Belgie 1990, Groep I
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1990
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1990
VDSL-LFJD blitz (IR) Belgie 1990
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1990, 1e klasse
Waals Kampioenschap van Belgie 1990, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1989, 1e klasse
IT Sprimont Belgie 1989, Groep C
NT Tubize Toernooi Jean Michel Belgie 1989
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1989, Set 2
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1989, Set 1
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1989
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1989, 1e klasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1989
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1989, 1e klasse
Waals Kampioenschap van Belgie 1989, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1988, 2e klasse
IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven PSV Dammen Eindhoven 1988, Hoofdklasse West
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1988, Set 2
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe de l amitie Belgie 1988
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1988, 1e klasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1988
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1988, 2e klasse
Waals Kampioenschap van Belgie 1988, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1987, 2e klasse
IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven PSV Dammen Eindhoven 1987, 1e klasse B
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1987, Rapid
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1987, Groep X
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1987, Barrage 2
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1987, Set 5
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1987, Set 4
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1987, 1e klasse
Simultaan Brussel door Jean Claude Fabeck Belgie 1987
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1987
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1987, 2e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1986, Blitz
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe D ETE Belgie 1986
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1986, 1e klasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1986
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1986, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1985, 2e klasse
IT Bevrijdingstoernooi Eindhoven PSV Dammen Eindhoven 1985, 1e klasse West
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1985, Blitz
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1985, Set 1
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe D ETE Belgie 1985
Simultaan Ixelles door Bernard Lemmens Belgie 1985
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1985
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1985, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1984, 2e klasse
Kampioenschap van Brussel (3e toernooi des experts) Belgie 1984
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1984, Rapid
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1984, Set 1
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Coupe D ETE Belgie 1984
Onderlinge Competitie Ixelles Belgie 1984, 2e klasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1984
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1984, 2e klasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1984, 2e klasse A
Kampioenschap van Brussel (2e toernooi des experts) Belgie 1983
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1983, 1e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1983, Blitz
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1983, Rapid
Kampioenschap van Belgie 1982
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1982, 1e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1982, Blitz
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1982, Rapid
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1983) Belgie 1982, Barrage
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1983) Belgie 1982, 1e klasse
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1982, 1e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1981, 2e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1981
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1981, Blitz
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1981, Rapid
Simultaan Damier de Cinquantenaire Brussel door Michel Grégoire Belgie 1981
Simultaan Le Damier Bruxellois door Michel Grégoire Belgie 1981
Waals Kampioenschap (HF voor BK 1982) Belgie 1981
Blitz kampioenschap van Belgie 1980, 2e klasse
IT Genk Belgie 1980, 1e klasse
Kampioenschap van Brussel (1e toernooi des experts) Belgie 1980
NT Charleroi Belgie 1980, 1e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1980
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1980
Simultaan Damier de Cinquantenaire Brussel door Michel Grégoire Belgie 1980
Waals kampioenschap Blitz Belgie 1980, 2e klasse
Blitz kampioenschap van Belgie 1979, 3e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1979, Voorronde A
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Belgie 1979, 1e klasse
Onderlinge Competitie 50-quantenaire Brussel Blitz Belgie 1979
Simultaan Evere door Alphons Tielen Belgie 1979
Simultaan Iser Kouperman Bruxelles Belgie 1979
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1979
Blitz kampioenschap van Belgie 1978, 3e klasse
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1978, Halve Finale B
Simultaan Damier Seraing door Michel Grégoire Belgie 1978
Simultaan Serge de Groot Brussel Belgie 1978
IT Brabo Damdag der Honderd Belgie 1977, Groep L
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1977, Halve Finale A
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1977, 1e klasse
Promotieklasse Kampioenschap van Belgie 1977, Voorronde A
Promotieklasse Kampioenschap van Belgie 1977, 2e klasse C
IT Genk Belgie 1976, Groep I
IT Woluwe-Saint-Pierre (Brussel) Belgie 1976, Groep D
Onderlinge Competitie Le Damier Bruxellois Belgie 1976, 1e klasse
Gespeeld bij: