Participated in the following individual tournaments: |
Clubcompetition Samen Sterk 2024/2025 | |
Cupcompetition Samen Sterk 2024 | |
Clubcompetition ADC Alphen aan den Rijn 2024, Finale A | |
Clubcompetition ADC Alphen aan den Rijn 2024, Voorronde A | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2023 | |
Simultaan Samen Sterk 2023 | |
WorldCup *** RotterDamsOpen Loze club 2023 | |
Clubcompetition Samen Sterk 2023/2024 | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2023 | |
Hein 80-toernooi Leids Damgenootschap Leiden 2023 | |
Dutch Championship Veterans Voorburg KNDB 2023, Groep D | |
Final B Clubcompetition Samen Sterk 2022 | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022 | |
Anniversary tournament ADC Alphen aan den Rijn 2022, Groep E | |
Nijmegen Open KNDB 2022 | |
RotterDamsOpen Loze club 2022 | |
Clubcompetition ADC Alphen aan den Rijn 2022/2023, Finale B | |
Clubcompetition ADC Alphen aan den Rijn 2022/2023, Voorronde A | |
Preliminary Rounds Clubcompetition Samen Sterk 2022/2023 | |
Rapid championship Samen Sterk 2021 | |
Simultane Rick Hakvoort Samen Sterk 2021 | |
Simultaan Wouter Morssink Samen Sterk 2021 | |
Internal Competition ADC Alphen aan den Rijn 2021/2022, Finale B | |
Internal Competition ADC Alphen aan den Rijn 2021/2022, Voorronde A | |
Preliminary Rounds Club Competition Samen Sterk 2021/2022 | |
Voorronde Onderlinge Competitie Samen Sterk 2020 | |
Internal Competition ADC Alphen aan den Rijn 2020/2021 | |
Delfland DOS Delft 2020, Promotieklasse | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2020, Finale B | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 2e klasse | |
MTB Open Dutch Championship KNDB 2019 | |
End of Year tournament Samen Sterk 2019, Groep C | |
Plusminus 55 Tounament Group B DC Lent 2019 | |
Stadsspelen Clubdammers Damclub Den Haag 2019, Groep A | |
Preliminaries Clubcompetition Samen Sterk 2019 | |
RotterDamsOpen Loze club 2019 | |
Summer competition Samen Sterk 2019 | |
Internal Competition ADC Alphen aan den Rijn 2019/2020 | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2019, Finale B | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2019 | |
Dutch Championship blitz KNDB 2019, Groep C2 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2019, Groep C | |
QL Samen Sterk 2018 | |
Internal Competition ADC Alphen aan den Rijn 2018/2019 | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2018, Finale B | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2018, 1e klasse | |
Summer competition Samen Sterk 2018 | |
BDSV Open Groep B BDSV Barneveld 2017 | |
Brunssum Dutch Open KNDB 2017 | |
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse A | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017 | |
End of Year tournament Samen Sterk 2017, Groep C | |
Plusminus 55 Tounament Group B DC Lent 2017 | |
QL Samen Sterk 2017 | |
Semi-finals 18th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2017, 1e klasse E | |
Summer competition Samen Sterk 2017 | |
Internal Competition ADC Alphen aan den Rijn 2017/2018 | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2017, Finale B | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Damclub Den Haag 2017, Groep C | |
Memorial Sranti 2017, Groep B | |
Open Blitztournament of Damclub Dordrecht 2017, Groep C | |
Sneldamkampioenschap 1e/2e klasse van de Utrecht 2017, 2e klasse | |
Steenwieker damdag Steenwijk 36 2017, Groep C | |
Brunssum Open Limburg 2016 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2016 | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 2e klasse | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016 | |
Nijmegen Open Dutch Championship KNDB 2016 | |
Autum champ DOS Delft 2016, Groep A | |
End of year tournament Samen Sterk 2016, Groep C | |
Plusminus 55 Tounament Group B DC Lent 2016 | |
Summer competition Samen Sterk 2016 | |
Internal Competition ADC Alphen aan den Rijn 2016/2017 | |
Preliminary Rounds Club Competition Samen Sterk 2016/2017 | |
Beiler draughtstournament Drenthe 2016 | |
CBP Tournament Damclub Deventer Colmschate 2016, 1e klasse A | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2016, Finale B | |
Memorial Sranti 2016, Groep B | |
Open Delfland - Provincial Championship Zuid-Holland 2016, Promotieklasse | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2016, Groep C | |
Boboli tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2015 | |
Brunssum Open Limburg 2015 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse E | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2015, 2e klasse | |
Jubileumtoernooi 90 jaar LDC Leiderdorp 2015, 2e klasse | |
Jubileumtoernooi Groep 3 Barneveldse Dam en Schaakvereniging 2015, Groep C | |
Open Autumn DOS Delft 2015, Hoofdklasse | |
End of year tournament Samen Sterk 2015, Groep C | |
Plusminus 55 Tounament Group B DC Lent 2015 | |
Simultane Martin van der Sluis Samen Sterk 2015 | |
Semi-finals 16th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse A | |
Summer competition Samen Sterk 2015 | |
Draughtsday Steenwijk 2015/2016, Groep B | |
Internal Competition ADC Alphen aan den Rijn 2015/2016 | |
Preliminary Rounds Club Competition Samen Sterk 2015/2016 | |
Beilen tournament Drenthe 2015, Groep B | |
CBP Tournament Damclub Deventer Colmschate 2015, Overgangsklasse | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2015, Finale B | |
Clocksimultane Martijn van der Klis - Samen Sterk 2015 | |
Memorial Sranti 2015, Groep B | |
Open Delfland DOS Delft 2015, Groep A | |
Open The Hague - Provincial Championship Zuid-Holland 2015, 2e klasse | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep B | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2015, Groep B | |
Boboli tournament Vereniging Promotie Damsport Bunschoten 2014, Groep C | |
Brunssum Open Limburg 2014 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse F | |
Herfstkampioenschap DOS Delft 2014, 1e klasse A | |
International Bacoli Open Italy 2014 | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2014, 2e klasse | |
MTB Open International Drenthe 2014 | |
Outdoor Tournament Group C&D Stichting Dampromotie 2014, Groep C | |
End of year tournament Samen Sterk 2014, Groep C | |
Plusminus 55 Toernament Group B DC Lent 2014 | |
Semi-Finals 15th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse C | |
Internal Competition ADC Alphen aan den Rijn 2014/2015 | |
Qualifying Rounds Club Competition Samen Sterk 2014/2015 | |
Beiler damtoernooi Drenthe 2014 | |
CBP Tournament Damclub Deventer Colmschate 2014, Overgangsklasse | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2014, Finale B | |
Memorial Sranti 2014, Hoofdklasse | |
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C3 | |
Open Delfland DOS Delft 2014, Hoofdklasse B | |
Open Delfland DOS Delft 2014, Hoofdklasse | |
Open Den Haag - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2014, 1e klasse | |
Dutch Open Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2014, Groep C | |
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Den Haag 2014, 2e klasse | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2014, Groep C | |
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C2 | |
Brunssum Open Limburg 2013 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse D | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2013, Finale C | |
Heerhugowaard Dutch Open KNDB 2013 | |
Johan Kromhout Tournament RDC Rijnsburg 2013, 2e klasse | |
MTB Open International Drenthe 2013 | |
Dutch Championship Rapid BC KNDB 2013, Groep C | |
End of year tournament Samen Sterk 2013, Groep C | |
Piet Helderman Tournament VELO Wateringen 2013, Groep C | |
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2013 | |
Semi-Finals 14th Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse B | |
Summercompetition Samen Sterk 2013 | |
Internal competition ADC Alphen aan den Rijn 2013/2014 | |
Tamek-toernooi DSS Zwartsluis 2013/2014, Hoofdklasse C | |
Qualifying Rounds Club Competition Samen Sterk 2013/2014 | |
Beiler damtoernooi Drenthe 2013 | |
CBP Tournament Damclub Deventer Colmschate 2013, Overgangsklasse | |
Joop Meure Tournament Haarlemse Damclub 2013, 1e klasse | |
Memorial Sranti 2013, Hoofdklasse | |
Open Delfland - Provinciaal Kampioenschap Zuid-Holland 2013, 1e klasse | |
Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep C | |
Open Dutch Championship Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2013, Groep C | |
Open rapid championship of Damclub Dordrecht 2013, Groep C | |
Paaseitoernooi DOS Delft 2013 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2013, Groep C | |
Brunssum Open Limburg 2012 | |
Incasso Divisie Open Rapid Drenthe 2012, Finale C | |
Incasso Divisie Rapid Open Qualification Drenthe 2012 | |
Jubileumtoernooi Damclub Damclub Den Haag 2012, 2e klasse | |
MTB Open International Drenthe 2012 | |
Nijmegen Open NK KNDB 2012 | |
Dutch Championship Rapid BC KNDB 2012, Groep C | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2012, Groep C | |
Portugal-Open Portugal 2012 | |
Rapid Competitie Samen Sterk 2012 | |
Summercompetition Samen Sterk 2012 | |
Tamek-Toernooi DSS Zwartsluis 2012/2013, 1e klasse A | |
Qualifying Rounds Club Competition Samen Sterk 2012/2013 | |
Beiler damtoernooi Drenthe 2012, Groep C | |
CBP Toernooi Damclub Deventer Colmschate 2012, Overgangsklasse | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2012, Groep C | |
Joop Meure Tournament Haarlemse Damclub 2012, 1e klasse | |
Memorial Sranti 2012, Groep B | |
Dutch Open Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2012, Groep B | |
Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2012, Groep C | |
Brunssum Open Dutch Championship Limburg 2011 | |
Heerhugowaard Open SNA Heerhugowaard 2011 | |
Johan Kromhout Tournament RDC Rijnsburg 2011, 2e klasse | |
Jubilee 65 year tournament Samen Sterk 2011, Groep D | |
Klaas Hazendonk / 75 year Denk en Zet Denk en Zet Culemborg 2011, 2e klasse | |
MTB Open International Drenthe 2011 | |
Nijmegen Open Gelderland 2011 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep C | |
Plusminus 55 Tournament DC Lent 2011, Groep B | |
Zenderstad 50 years young Zenderstad IJsselstein 2011, Groep D | |
Summercompetition Samen Sterk 2011 | |
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2011/2012 | |
Blitz Club Competition Samen Sterk 2011/2012 | |
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2011/2012 | |
Beiler damtoernooi Drenthe 2011 | |
CBP Tournament Damclub Deventer Colmschate 2011, Overgangsklasse | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2011, Groep C | |
Open Dutch Championship Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2011, Groep B | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Zuid-Holland 2011, Groep C | |
Brunssum Dutch Open Limburg 2010 | |
Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2010, Groep D | |
Disco Blitz Damclub Naaldwijk 2010 | |
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Drenthe 2010, Groep D | |
International Open Rapid Tournament Hoogeveen Qualification Drenthe 2010 | |
Johan Kromhout Tournament RDC Rijnsburg 2010, 2e klasse | |
Blitztournament of Damclub IJmuiden 2010, Promotieklasse | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2010, Groep C | |
Plusminus 55 Tournament DC Lent 2010, Groep C | |
Rapid Club Competition Samen Sterk 2010 | |
Voorronde onderlinge competitie Samen Sterk 2010 | |
Summercompetition Samen Sterk 2010 | |
CBP Damclub Deventer Colmschate 2010, Overgangsklasse | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2010, Groep B | |
Jubileumtoernooi RDC Rijnsburg 2010, Groep B | |
Open Dutch Champ. Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2010, Groep B | |
Sneldammen DMH/WHDB West-Holland 2010, Groep C | |
Brunssum Open Limburg 2009 | |
Delfts Damfestival C-D DOS Delft 2009, Groep D | |
EC Veterans Kapelle Zeeland 2009 | |
Nijmegen Open Dutch Championship KNDB 2009, Groep E | |
Plusminus 55 Tournament DC Lent 2009, Groep C | |
Summercompetition Samen Sterk 2009 | |
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010 | |
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2009/2010 | |
Tournament Beilen Drenthe 2009 | |
CBP Damclub Deventer Colmschate 2009, 1e klasse A | |
Final Clubcompetition Samen Sterk 2009, Groep C | |
Dutch Open Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2009, Groep B | |
WHDB/DMH Sneldammen West-Holland 2009, Groep C | |
DNC Dutch Open Championship KNDB 2008, Groep D | |
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep E | |
Plusminus 55 Tournament DC Lent 2008, Groep C | |
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Den Haag 2008 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2008 | |
Rapid Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009 | |
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008/2009 | |
CBP Toernooi DDC Deventer 2008, Overgangsklasse | |
Finale Onderlinge Competitie Samen Sterk 2008, Groep B | |
Dutch Championship Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2008, Groep B | |
DNC Open West-Holland 2007, Groep E | |
Novio Pontis Open NK Nijmegen KNDB 2007, Groep E | |
Plusminus 55 tournament DC Lent 2007, Groep B | |
Voorronden Onderlinge Competitie Samen Sterk 2007/2008 | |
Dutch Open Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2007, Groep B | |
Plusminus 55 tournament DC Lent 2006, Groep C | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2006, Groep B | |
EC Veterans Zoutelande KNDB 2005 | |
Golden Prague Buitenland 2005 | |
Dutch Open Veterans Wageningse Schaak & Damvereniging 2005, Groep B | |