Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Koninklijke Nederlandse Dambond
Deelnames in teamtoernooien
Ludwig Pietershove
696
uitslagen
in database.
479 - 516 (Perc. 53.9%)*
* 217 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
199
applets
in database.
1
composities
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
11829
01-07-2024:
1992
(1035)
Lijst:
a
Speler bij:
Geen clubspelers
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
WK Veteranen Blitz Korbach Buitenland 2023
WK Veteranen Korbach Buitenland 2023
EK Veteranen Bergamo Buitenland 2022
EK Veteranen Korbach Buitenland 2019
Golden Prague Buitenland 2019
EK Veteranen Korbach Buitenland 2016
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 1e klasse
NK Rapid Groep BC KNDB 2015, Groep B
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2014
Terrasdammen Genk Belgie 2013
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2013
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2013, Hoofdklasse
Barnsteen toernooi VPDB 2011
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 3
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Barrage 2
NK Rapid Algemeen Finale KNDB 2007, Groep B
Plusminus 55 Toernooi Lent 2007, Groep A
Barnsteen toernooi VPDB 2007
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2007
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2006
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2006, Groep C
Plusminus 55 toernooi Lent 2006, Groep A
Barnsteen toernooi VPDB 2006
Golden Prague Buitenland 2006
Provinciaal Kampioenschap Utrecht 2006
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2005
Nijmegen Open NK KNDB 2005, Groep D
Plusminus 55 toernooi Lent 2005
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2005/2006
Ordina Open Gelderland 2002
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 2002, Blitz
IT Paastoernooi Genk Belgie 2000, 1e klasse B
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2000, Hoofdklasse
Limburgse Beker Belgie 2000
Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1999, Hoofdklasse
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1999
Limburgse Beker Belgie 1999
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Blitz Belgie 1999
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1998, Hoofdklasse
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1998
Limburgse Beker Belgie 1998
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 1998, Hoofdklasse
The Hague Open NK KNDB 1998
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1997
Limburgse Beker Belgie 1997
Nijmegen Open NK KNDB 1997
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 1997, Hoofdklasse
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1996, Barrage
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 1996, Hoofdklasse
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 1996
Limburgse Beker Belgie 1996
Nijmegen Open Gelderland 1996
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 1996, Algemeen
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 1996, Hoofdklasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1996
Brunssum Open Limburg 1995
Onderlinge Competitie Genk Belgie 1995
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1995, Blitz
Onderlinge Competitie Genk Blitz Belgie 1995, Barrage
Nijmegen Open Gelderland 1994
Brunssum Open Limburg 1993
IT Paastoernooi Genk Belgie 1993, 1e klasse
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1993
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1992
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1991
Brunssum Open NK KNDB 1990
Brunssum Open Limburg 1989
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1989
IT Paastoernooi Genk Belgie 1986, Hoofdklasse
Brunssum Open NK KNDB 1985
Kerst Sneldamtoernooi Damclub Venlo 1985, 1e klasse
IT Genk Belgie 1979, Groep B
Gespeeld bij:
Belgie
CEMA - De Vaste Zet Geleen
De Ridder Brunssum
DVS Schaesberg
Eureka Heerlen
Lent
PSV Dammen Eindhoven
Raes Damclub Maastricht
Treebeek
VPDB