Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Z-Holland Zuid
Deelnames in teamtoernooien
Kees Osté
KNDB-rating 1-7-2023:
760
Virtuele KNDB-rating:
766
D
1534
uitslagen
in database.
1103 - 757 (Perc. 34.3%)*
* 431 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
639
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
12533
01-04-2024:
1798
(1982)
Lijst:
a
Speler bij:
Damclub Dordrecht
De Kroonschijf Mookhoek
De Waarddammers
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Nederlands Kampioenschap categorie C KNDB 2023
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2023
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2023, 1e klasse
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep B
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
Nederlands Kampioenschap categorie C KNDB 2022
World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022
Senioren-dammiddag Lammerenburg Vlissingen 2022/2023
Senioren-dammiddag Aagtekerke 2022/2023
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2022
Provinciaal Sneldamkampioenschap Z-Holland Zuid 2022, Finale B
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2021, Finale
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2020
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2020, 1e klasse
Bunschoten Open VPDB 2019
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2019
MTB Open Dutch Championship KNDB 2019
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2019
WorldCup *** RotterDamsOpen 2019
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2019, 1e klasse
Nederlands Kampioenschap categorie C KNDB 2019
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep B
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep C
Salou Open Buitenland 2019
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse D
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2018
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2018
RotterDamsOpen 2018
Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse B
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2018, Groep C
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2018
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2018, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep B
Salou Open Buitenland 2018
Zomercompetitie Samen Sterk 2018
Bunscote Open VPDB 2017
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 2e klasse
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017
Nijmegen Open Gelderland 2017
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2017
Provinciaal Rapidkampioenschap Z-Holland Zuid 2017, 2e klasse
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C
Eierdammen Van Stigt Thans Schiedam 2017
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2017
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2017, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep B
Salou Open Buitenland 2017
Sneldamkampioenschap van Van Stigt Thans Schiedam 2017
Boboli toernooi VPDB 2016
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 2e klasse
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
Nijmegen Open NK KNDB 2016
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2016
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2016
Sneldamkampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016
Zomercompetitie Scheveningen 2016, Groep A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep C
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2016
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2016, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep B
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep C
Salou Open Buitenland 2016
Boboli toernooi VPDB 2015
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse B
Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2015, Finale
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015
Nijmegen Open Gelderland 2015
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2015
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2015
Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse E
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2015, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep B
Salou Open Buitenland 2015
Boboli toernooi VPDB 2014, Groep D
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse C
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, 1e klasse
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2014
Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse A
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2014, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep B
Salou Open Buitenland 2014
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse E
International Bacoli Open Italie 2013
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, 1e klasse
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2013
Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep C
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2013, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Groep C
Salou Open Buitenland 2013
Sneldammen Salou Open Buitenland 2013
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse B
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 2e klasse
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 2e klasse
NK Rapid Groep BC KNDB 2012, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2012
Portugal-Open Portugal 2012
Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse D
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2012, Voorronde A
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2012, 1e klasse
Kampioenschap van Schiedam Van Stigt Thans Schiedam 2012, 1e klasse
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep C1
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep A
Salou Open Buitenland 2012
Sneldammen Salou Open Buitenland 2012
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep C1
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse F
Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep E
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Lent 2011, Groep B
Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep B
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2011, 1e klasse
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep A
Salou Open Buitenland 2011
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010, Groep E
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2010
Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep C
Tavira Open Portugal 2010
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep D
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep B
Salou Open Buitenland 2010
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep F
Tavira Open Portugal 2009
Barnsteen toernooi VPDB 2009
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B
Salou Open Buitenland 2009
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2008
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep C
NK Rapid Voorronde C KNDB 2008, Voorronde X
Varna Open Buitenland 2008
Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen DOS Delft 2008
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Tilburg Noord-Brabant 2008
Barnsteen toernooi VPDB 2008
Salou Open Buitenland 2008
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2007
Barnsteen toernooi VPDB 2007
Salou Open Buitenland 2007
Barnsteen toernooi VPDB 2006
Salou Open Buitenland 2006
Barnsteen toernooi VPDB 2005
Salou Open Buitenland 2005
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2004
Barnsteen toernooi VPDB 2004
Salou Open Buitenland 2004
Barnsteen toernooi VPDB 2003
Salou Open Buitenland 2003
Salou Open Buitenland 2002
Salou Open Buitenland 2001
IT Paastoernooi Genk Belgie 2000, 2e klasse B
Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999
Gespeeld bij:
Scheveningen
Van Stigt Thans Schiedam