Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Z-Holland Zuid
Deelnames in teamtoernooien
Simon Rompa
KNDB-rating 1-7-2023:
879
Virtuele KNDB-rating:
888
D
1622
uitslagen
in database.
779 - 687 (Perc. 44.1%)*
* 843 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
382
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
13361
01-04-2024:
1868
(1833)
Lijst:
a
Speler bij:
D.A.M. Dongen
Damclub Dordrecht
De Waarddammers
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2024
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep C1
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2024
Kloksimultaan Toby Hage De Variant Oudenbosch 2024
Salou Open Buitenland 2024
Sneldamkampioenschap Z-Holland Zuid 2024, Groep C
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2023, Groep C
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2023/2024
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2023/2024
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2023
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2022
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2022, Finale B
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2022
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2022
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale D
NK Sneldammen KNDB 2022, Groep C1
Provinciaal Sneldamkampioenschap Z-Holland Zuid 2022, Finale B
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2021, Finale
Nijmegen Open NK KNDB 2021
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2021
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2021/2022
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2020
Damevenement Delft/Wateringen vrijdag Dampromotie 2019
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 2e klasse
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2019
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale D
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2019
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep C
Salou Open Buitenland 2019
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep C
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2018
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018, Groep C
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2018
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2018, Groep C
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2018
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2018
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep C
NK Sneldammen KNDB 2018, Groep B3
Salou Open Buitenland 2018
Clubcompetitie D.A.M. Dongen 2017
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep B
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 1e klasse
Nijmegen Open Gelderland 2017
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep B
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2017
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2017
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2017
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2017
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C
Memorial Sranti 2017, Groep B
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep C2
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep C
Salou Open Buitenland 2017
Sneldamkampioenschap 1e/2e klasse van Utrecht 2017, 1e klasse
DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep C
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 2e klasse
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2016
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep C
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2016
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2016
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2016, 1e klasse
Sneldamkampioenschap van Wamel EK Gelderland 2016
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2016
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2016
Memorial Sranti 2016, Groep B
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep C2
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep C
Salou Open Buitenland 2016
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse A
Jubileumtoernooi Groep 3 BDSV Barneveld 2015, Groep C
NK Rapid Groep BC KNDB 2015, Groep C
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2015
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2015, 1e klasse
Terrasdammen Genk Belgie 2015
Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse B
Provinciale Bekercompetitie Noord-Brabant 2015/2016
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2015, Groep C
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2015
Memorial Sranti 2015, Groep B
NK Sneldammen KNDB 2015, Groep C2
Salou Blitz Buitenland 2015
Salou Open Buitenland 2015
Nijmegen Open Gelderland 2014
NK Rapid Groep BC KNDB 2014, Groep C
Openluchttoernooi Groep C&D Dampromotie 2014, Groep C
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2014, Groep C
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2014, Groep C
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2014/2015
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2014
Memorial Sranti 2014, Hoofdklasse
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C2
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep C
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C1
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2013
Disco Blitz-open Portugal 2013
Nijmegen Open Gelderland 2013
Portugal-Open Portugal 2013
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2013
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2013, 1e klasse
Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep C
Sneldamtoernooi juli DOS Delft 2013, Groep C
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2013/2014
Memorial Sranti 2013, Hoofdklasse
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep C1
Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep C
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Groep C
Sneldamkampioenschap van Z-Holland Zuid 2013, Groep C
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Groep C1
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 1e klasse
NK Rapid Groep BC KNDB 2012, Groep C
Portugal-Open Portugal 2012
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2012, 1e klasse
Rapid kampioenschap van Z-Holland Zuid 2012
Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2012/2013
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep C3
Provinciaal Sneldamkampioenschap Noord-Brabant 2012
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep C2
Nijmegen Open Gelderland 2011
NK Rapid Groep C KNDB 2011
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2011, 1e klasse
Provinciaal Rapidkampioenschap Z-Holland Zuid 2011, Senioren
Sneldamkampioenschap van Wamel EK Gelderland 2011
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep C1
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep C1
Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010, Groep E
NK Rapid Groep BC KNDB 2010, Groep C
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2010, 1e klasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2010
Provinciaal Rapidkampioenschap Z-Holland Zuid 2010
Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep C
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep C4
NK Rapid Groep C KNDB 2009
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2009, 1e klasse
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2009
Rapidkampioenschap van Z-Holland Zuid 2009
NK Rapid Barrages KNDB 2008
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep C
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep B
NK Rapid Voorronde C KNDB 2008, Voorronde X
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep E
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2008
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Tilburg Noord-Brabant 2008
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep C
DNC Open West-Holland 2007, Groep E
DNC Open NK KNDB 2006, Groep E
Axioma Open West-Holland 2005, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2005, 1e klasse
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep E
Axioma Orap Open West-Holland 2003
Orap Open West-Holland 2002
Gespeeld bij:
DVSB Soest-Baarn
OSDO D.A.M.
TDV Tilburg