Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien: |
Finale NK Sneldammen KNDB 2024, Groep C1 | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2024 | |
Kloksimultaan Toby Hage De Variant Oudenbosch 2024 | |
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale C | |
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024 | |
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2024 | |
Salou Open Buitenland 2024 | |
Sneldamkampioenschap Z-Holland Zuid 2024, Groep C | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2023, Groep C | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2023, Groep C | |
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2023/2024 | |
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2023/2024 | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2023 | |
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B | |
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023 | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022 | |
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2022 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2022, Finale B | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2022 | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2022 | |
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale D | |
NK Sneldammen KNDB 2022, Groep C1 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Z-Holland Zuid 2022, Finale B | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2021, Finale | |
Nijmegen Open NK KNDB 2021 | |
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2021 | |
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2021/2022 | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2020 | |
Damevenement Delft/Wateringen vrijdag Dampromotie 2019 | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2019, 2e klasse | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2019 | |
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2019, Finale D | |
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2019 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2019 | |
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep C | |
Salou Open Buitenland 2019 | |
Heritage Open Zenderstad 2018, Groep C | |
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2018 | |
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2018, Groep C | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2018, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C | |
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2018 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2018, Groep C | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie B KNDB 2018 | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2018 | |
Metaldammen Samen Sterk 2018, Groep C | |
NK Sneldammen KNDB 2018, Groep B3 | |
Salou Open Buitenland 2018 | |
Clubcompetitie D.A.M. Dongen 2017 | |
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep B | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 1e klasse | |
Nijmegen Open Gelderland 2017 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep B | |
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2017 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2017 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2017 | |
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2017 | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C | |
Memorial Sranti 2017, Groep B | |
NK Sneldammen KNDB 2017, Groep C2 | |
Open Sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2017, Groep C | |
Salou Open Buitenland 2017 | |
Sneldamkampioenschap 1e/2e klasse van Utrecht 2017, 1e klasse | |
DamFeest Constant-Charlois Rotterdam 2016, Groep C | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 2e klasse | |
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2016 | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2016, Groep C | |
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2016 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2016 | |
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2016, 1e klasse | |
Sneldamkampioenschap van Wamel EK Gelderland 2016 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2016 | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2016 | |
Memorial Sranti 2016, Groep B | |
NK Sneldammen KNDB 2016, Groep C2 | |
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep C | |
Salou Open Buitenland 2016 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse A | |
Jubileumtoernooi Groep 3 BDSV Barneveld 2015, Groep C | |
NK Rapid Groep BC KNDB 2015, Groep C | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2015, Groep C | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2015 | |
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2015, 1e klasse | |
Terrasdammen Genk Belgie 2015 | |
Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse B | |
Provinciale Bekercompetitie Noord-Brabant 2015/2016 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2015, Groep C | |
Halve Finale NK Sneldammen Categorie C KNDB 2015 | |
Memorial Sranti 2015, Groep B | |
NK Sneldammen KNDB 2015, Groep C2 | |
Salou Blitz Buitenland 2015 | |
Salou Open Buitenland 2015 | |
Nijmegen Open Gelderland 2014 | |
NK Rapid Groep BC KNDB 2014, Groep C | |
Openluchttoernooi Groep C&D Dampromotie 2014, Groep C | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2014, Groep C | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2014, Groep C | |
Rock & Roll Toernooi Tilburg Noord-Brabant 2014, Groep C | |
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2014/2015 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2014 | |
Memorial Sranti 2014, Hoofdklasse | |
NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C2 | |
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, Groep C | |
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2014, Groep C1 | |
Brabants Kampioenschap Sneldammen Noord-Brabant 2013 | |
Disco Blitz-open Portugal 2013 | |
Nijmegen Open Gelderland 2013 | |
Portugal-Open Portugal 2013 | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2013 | |
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2013, 1e klasse | |
Sneldamtoernooi augustus A-D DOS Delft 2013, Groep C | |
Sneldamtoernooi juli DOS Delft 2013, Groep C | |
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2013/2014 | |
Memorial Sranti 2013, Hoofdklasse | |
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2013, Groep C1 | |
Open Delfts Sneldamkampioenschap DOS Delft 2013, Groep C | |
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Groep C | |
Sneldamkampioenschap van Z-Holland Zuid 2013, Groep C | |
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2013, Groep C1 | |
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 1e klasse | |
NK Rapid Groep BC KNDB 2012, Groep C | |
Portugal-Open Portugal 2012 | |
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2012, 1e klasse | |
Rapid kampioenschap van Z-Holland Zuid 2012 | |
Sneldamtoernooi aug DOS Delft 2012 | |
Provinciaal Bekertoernooi individueel Noord-Brabant 2012/2013 | |
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep C3 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Noord-Brabant 2012 | |
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep C2 | |
Nijmegen Open Gelderland 2011 | |
NK Rapid Groep C KNDB 2011 | |
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2011, 1e klasse | |
Provinciaal Rapidkampioenschap Z-Holland Zuid 2011, Senioren | |
Sneldamkampioenschap van Wamel EK Gelderland 2011 | |
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2011, Groep C1 | |
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2011, Groep C1 | |
Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010, Groep E | |
NK Rapid Groep BC KNDB 2010, Groep C | |
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2010, 1e klasse | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2010 | |
Provinciaal Rapidkampioenschap Z-Holland Zuid 2010 | |
Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep C | |
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2010, Groep C4 | |
NK Rapid Groep C KNDB 2009 | |
Provinciaal Kampioenschap Z-Holland Zuid 2009, 1e klasse | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2009 | |
Rapidkampioenschap van Z-Holland Zuid 2009 | |
NK Rapid Barrages KNDB 2008 | |
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep C | |
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep B | |
NK Rapid Voorronde C KNDB 2008, Voorronde X | |
Novio Pontis Nijmegen Open Gelderland 2008, Groep E | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2008 | |
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Tilburg Noord-Brabant 2008 | |
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2008, Groep C | |
DNC Open West-Holland 2007, Groep E | |
DNC Open NK KNDB 2006, Groep E | |
Axioma Open West-Holland 2005, Groep D | |
Provinciaal Kampioenschap Noord-Brabant 2005, 1e klasse | |
Axioma Open NK KNDB 2004, Groep E | |
Axioma Orap Open West-Holland 2003 | |
Orap Open West-Holland 2002 | |