Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien: |
Nederlands Kampioenschap categorie C KNDB 2023 | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2023 | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2023, 1e klasse | |
NK Veteranen Voorburg KNDB 2023, Groep B | |
Hoogeveen Open HDC Hoogeveen 2022 | |
Nederlands Kampioenschap categorie C KNDB 2022 | |
World Cup*** Damweek Hijken DTC 2022 | |
Senioren-dammiddag Lammerenburg Vlissingen 2022/2023 | |
Senioren-dammiddag Aagtekerke 2022/2023 | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2022 | |
Provinciaal Sneldamkampioenschap Z-Holland Zuid 2022, Finale B | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2021, Finale | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2020 | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2020, 1e klasse | |
Bunschoten Open VPDB 2019 | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2019 | |
MTB Open Dutch Championship KNDB 2019 | |
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2019 | |
WorldCup *** RotterDamsOpen 2019 | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2019, 1e klasse | |
Nederlands Kampioenschap categorie C KNDB 2019 | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2019, Groep B | |
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2019, Groep C | |
Salou Open Buitenland 2019 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse D | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2018 | |
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2018 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2018, Groep C | |
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2018 | |
RotterDamsOpen 2018 | |
Voorrondes 19e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2018, 1e klasse B | |
Damfeest Dordrecht Z-Holland Zuid 2018, Groep C | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2018 | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2018, 1e klasse | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2018, Groep B | |
Salou Open Buitenland 2018 | |
Zomercompetitie Samen Sterk 2018 | |
Bunscote Open VPDB 2017 | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2017, 2e klasse | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2017 | |
Nijmegen Open Gelderland 2017 | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2017, Groep C | |
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2017 | |
Provinciaal Rapidkampioenschap Z-Holland Zuid 2017, 2e klasse | |
Damfeest Asgar Dordrecht Z-Holland Zuid 2017, Groep C | |
Eierdammen DC Schiedam 2017 | |
Jubileumtoernooi 100 jaar Den Haag 2017, Groep C | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2017 | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2017, 1e klasse | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2017, Groep B | |
Salou Open Buitenland 2017 | |
Sneldamkampioenschap van DC Schiedam 2017 | |
Boboli toernooi VPDB 2016 | |
Johan Kromhout Toernooi - Open NK Rapid KNDB 2016, 2e klasse | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016 | |
Nijmegen Open NK KNDB 2016 | |
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2016 | |
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2016 | |
Sneldamkampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2016 | |
Zomercompetitie Scheveningen 2016, Groep A | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2016, Groep C | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2016 | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2016, 1e klasse | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2016, Groep B | |
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2016, Groep C | |
Salou Open Buitenland 2016 | |
Boboli toernooi VPDB 2015 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse B | |
Jubileumtoernooi 10 jaar Scheveningen 2015 | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2015, Finale | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2015 | |
Nijmegen Open Gelderland 2015 | |
Onderlinge Bekercompetitie Damclub Dordrecht 2015 | |
Oudejaarstoernooi Samen Sterk 2015, Groep C | |
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2015 | |
Voorrondes 16e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2015, 1e klasse E | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2015, 1e klasse | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2015, Groep B | |
Salou Open Buitenland 2015 | |
Boboli toernooi VPDB 2014, Groep D | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse C | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2014, 1e klasse | |
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2014 | |
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2014 | |
Voorrondes 15e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2014, 1e klasse A | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2014, 1e klasse | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep B | |
Salou Open Buitenland 2014 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse E | |
International Bacoli Open Italie 2013 | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, 1e klasse | |
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2013 | |
Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, 1e klasse B | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2013, Groep C | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2013, 1e klasse | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep A | |
Open sneldamkampioenschap van Damclub Dordrecht 2013, Groep C | |
Salou Open Buitenland 2013 | |
Sneldammen Salou Open Buitenland 2013 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse B | |
Johan Kromhout Toernooi RDC Rijnsburg 2012, 2e klasse | |
Jubileumtoernooi Damclub Den Haag 2012, 2e klasse | |
NK Rapid Groep BC KNDB 2012, Groep C | |
Plusminus 55 Toernooi Groep B Lent 2012 | |
Portugal-Open Portugal 2012 | |
Voorrondes 13e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2012, 1e klasse D | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2012, Groep B | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2012, Voorronde A | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2012, 1e klasse | |
Kampioenschap van Schiedam DC Schiedam 2012, 1e klasse | |
Nederlands Kampioenschap Sneldammen KNDB 2012, Groep C1 | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2012 | |
Sneldammen Salou Open Buitenland 2012 | |
Voorronden NK Sneldammen KNDB 2012, Groep C1 | |
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse F | |
Mello Koolman Het Noorden 2011, Groep E | |
Piet Helderman Toernooi VELO Wateringen 2011, Groep C | |
Plusminus 55 Toernooi Lent 2011, Groep B | |
Voorrondes 12e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2011, 1e klasse A | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2011, Groep B | |
Kampioenschap van Damclub Dordrecht 2011, 1e klasse | |
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep A | |
Salou Open Buitenland 2011 | |
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011 | |
Delfts Damfestival E-G DOS Delft 2010, Groep E | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2010 | |
Sani-Dump sneldamkampioenschap Damclub Dordrecht 2010, Groep C | |
Tavira Open Portugal 2010 | |
The Hague Open Zuid-Holland 2010, Groep D | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2010, Groep B | |
Salou Open Buitenland 2010 | |
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep F | |
Tavira Open Portugal 2009 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2009 | |
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2009, Groep B | |
Salou Open Buitenland 2009 | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2008 | |
NK Rapid Finale KNDB 2008, Groep C | |
NK Rapid Voorronde C KNDB 2008, Voorronde X | |
Varna Open Buitenland 2008 | |
Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen DOS Delft 2008 | |
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Tilburg Noord-Brabant 2008 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2008 | |
Salou Open Buitenland 2008 | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2007 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2007 | |
Salou Open Buitenland 2007 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2006 | |
Salou Open Buitenland 2006 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2005 | |
Salou Open Buitenland 2005 | |
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2004 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2004 | |
Salou Open Buitenland 2004 | |
Barnsteen toernooi VPDB 2003 | |
Salou Open Buitenland 2003 | |
Salou Open Buitenland 2002 | |
Salou Open Buitenland 2001 | |
IT Paastoernooi Genk Belgie 2000, 2e klasse B | |
Twaalf Uren van Brussel Belgie 2000 | |
Twaalf Uren van Brussel Belgie 1999 | |