Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Noord-Brabant
Deelnames in teamtoernooien
Andrej Kalmakov
1387
uitslagen
in database.
1169 - 1464 (Perc. 62.6%)*
* 218 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
855
applets
in database.
2
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10093
01-07-2024:
2327
Lijst:
c
Titel:
GMI
Speler bij:
Rusland
Witte van Moort Westerhaar
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Minsk Wit-Rusland 2022
Wereldkampioenschap Tallinn Buitenland 2021, Groep C
Kampioenschap van Rusland 2021
Lishui Open China 2019
Riga Open Letland 2019
Lishui Open China 2017
Kampioenschap van Rusland 2017
Riga Open Letland 2017
Kampioenschap van Rusland 2016
Rapidkampioenschap van Rusland 2016
Sneldamkampioenschap van Rusland 2016
Brunssum Open Limburg 2015
Heerhugowaard Open NK KNDB 2015
Minsk Wit-Rusland 2015
Nijmegen Open Gelderland 2015
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
WK Blitz Izmir Turkije 2015, Finale A
WK Blitz Izmir Turkije 2015, Groep A
WK Rapid Izmir Turkije 2015
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2015, Groep A
Kampioenschap van Rusland 2015
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2014, Groep B
Heerhugowaard Open NK KNDB 2014
Nijmegen Open Gelderland 2014
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
Kampioenschap van Rusland 2014
Blitz Heerhugowaard Open Noord-Holland 2013, Groep B
Blitzkampioenschap van Rusland 2013
Disco Blitz-open Portugal 2013
Heerhugowaard Open NK KNDB 2013
Kampioenschap van Rusland 2013
Minsk Buitenland 2013
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
Portugal-Open Portugal 2013
Rapidkampioenschap van Rusland 2013
Russian Cup Barrages Ishimbai Rusland 2013
Russian Cup Mannen Ishimbai Rusland 2013
EK Rapid Tallinn Buitenland 2012
Europees Kampioenschap Emmen KNDB 2012
Minsk Buitenland 2012
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
Portugal-Open Portugal 2012
Tallinn Buitenland 2012
Kampioenschap van Rusland 2012
Minsk Buitenland 2011
Tavira Open Portugal 2011, Kampioenscompetitie
Voorronden WK Blitz Ufa Buitenland 2011, Groep A
World Cup Ufa Buitenland 2011
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011
Kampioenschap van Rusland 2011
Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
Brunssum Open NK Limburg 2010
Europees Kampioenschap Murzasichle Buitenland 2010
Tallinn Buitenland 2010, Finale
Tavira Open Portugal 2010
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Mannen
EK Blitz Vilnius Buitenland 2010, Voorronde A
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2010
Kampioenschap van Rusland 2010
Brunssum Open Limburg 2009
EK Blitz Stockholm Buitenland 2009, Mannen
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2009
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2009, Groep B
Viking Cup Stockholm Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Berlijn Buitenland 2009
WK Blitz Mannen Finale Berlijn Buitenland 2009
Balt Cup Vilnius Buitenland 2009
Bashkortostan Open Rusland 2009
Challenge Europe Berlin Buitenland 2009
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2009
Kampioenschap van Rusland 2009
Brunssum Open Limburg 2008
Europees Kampioenschap Tallinn Buitenland 2008
Hiltex Zeeland Open Zeeland 2008
Minsk Buitenland 2008
Zaporozhye Buitenland 2008
Balt Cup Vilnius Buitenland 2008
Confederation Cup Pavlovsk Blitzpartijen Buitenland 2008
Kampioenschap van Rusland 2008
Marinapark Volendam Invitatie Toernooi WDC 2008
Brunssum Open Limburg 2007
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2007
Hiltex Zeeland finalewedstrijden Zeeland 2007
Hiltex Zeeland Hoofdgroepen Zeeland 2007, Groep B
Minsk Buitenland 2007
Zaporozhye Buitenland 2007
Balt Cup Vilnius Buitenland 2007
Kampioenschap van Rusland 2007
Novikov Memorial Rusland 2007
Europees Kampioenschap Bovec Buitenland 2006
Minsk Buitenland 2006, Mannen
Zaporozhye Buitenland 2006
Bashkortostan Open Buitenland 2006
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2006
Kampioenschap van Rusland 2006
Rapidkampioenschap van Rusland 2006
Minsk Buitenland 2005, Algemeen
Bashkortostan Open Buitenland 2005
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2005
Kampioenschap van Rusland 2005
Kampioenschap van Rusland 2004
Minsk Buitenland 2004, Algemeen
Bashkortostan Open Buitenland 2004
Minsk Buitenland 2003
Kampioenschap van Rusland 2003
Challenge Mondial Jakoetsk Buitenland 2002, Voorronde A
Minsk Buitenland 2002
Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2002
Kampioenschap van Rusland 2002
Bijlmer toernooi Gandhi 2001, Groep A
Minsk Buitenland 2001
Ploegenkampioenschap van Rusland 2001
Minsk Buitenland 2000
Wereldkampioenschap Moskou Buitenland 2000
Kampioenschap van Rusland 2000
Kampioenschap van Rusland 1999
Silver Pine Forest Buitenland 1999
Kampioenschap van Rusland 1998
Minsk Buitenland 1998
Kampioenschap van Rusland 1997
Minsk Buitenland 1997, 1e klasse
Aziatisch Kampioenschap Nebit Dag Buitenland 1996
Kampioenschap van Rusland 1996
Memorial Romuald Frey Polen 1996
Minsk Buitenland 1996
Wereldkampioenschap Abidjan Buitenland 1996, Groep A
Europees Kampioenschap Lubliniec Buitenland 1995
Kampioenschap van Rusland 1995
Militair Kampioenschap van Rusland 1995
Kampioenschap van Rusland 1994
Minsk Buitenland 1994, Finale A
Kampioenschap van Wit-Rusland 1993
Minsk Wit-Rusland 1993
Oosteuropees Zonetoernooi Buitenland 1992
Kampioenschap van Wit-Rusland 1991
Kampioenschap van Wit-Rusland 1990
Jeugdkampioenschap van de USSR 1989
Kampioenschap van de Eerste Liga USSR 1989
Gespeeld bij:
Apeldoorn
Bashneft Ufa
CEMA - De Vaste Zet Geleen
Denk en Zet Culemborg
Melkom Tver
PSV Dammen Eindhoven
Van Stigt Thans Schiedam
Wit-Rusland