Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Limburg
Deelnames in teamtoernooien
Ewa Schalley-Minkina
KNDB-rating 1-7-2023:
1249
Virtuele KNDB-rating:
1263
D
753
uitslagen
in database.
613 - 776 (Perc. 63.3%)*
* 140 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
423
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10118
01-04-2024:
2191
(249)
Lijst:
a
Titel:
MF
Vrouwentitel:
GMIF
Speler bij:
Belgie
CEMA - De Vaste Zet Geleen
Polen
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Kampioenschap van Belgie 2024, 1e klasse
Kampioenschap van Belgie 2022
Blitz kampioenschap van Belgie 2021, 1e klasse
Damdag Limburg 2021, Groep B
Najaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
Onderlinge Competitie Genk/Zwartberg Belgie 2019/2020
Kampioenschap van Belgie 2019, 1e klasse
Onderlinge Competitie Eksel versneld tempo Belgie 2018, Blitz
Onderlinge Competitie Eksel versneld tempo Belgie 2018, Set 1
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2018/2019
Kampioenschap van Belgie 2018
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2018, Hoofdklasse
Limburgs kampioenschap Rapid individueel Belgie 2018, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2017/2018
Kampioenschap van Belgie 2017, 1e klasse
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2017, Hoofdklasse
Onderlinge Competitie Eksel Rapid Belgie 2017, Set 1
Vlaams kampioenschap Rapid Belgie 2017, 1e klasse
Onderlinge Competitie Eksel Blitz Kersttoernooi Belgie 2016
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2016/2017
Golden Prague Buitenland 2016
Kampioenschap van Belgie 2016, 1e klasse
Onderlinge Competitie Eksel Rapid Belgie 2016
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2015/2016
Kampioenschap van Belgie 2015, 1e klasse
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2014/2015
Barrage Kampioenschap van Belgie 2014
Kampioenschap van Belgie 2014, 1e klasse
International Bacoli Open Italie 2013
Najaarscompetitie CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2013/2014
Kampioenschap van Belgie 2013, 1e klasse
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2012/2013
Rapid kampioenschap van Belgie 2012/2013, 1e klasse
Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
DuWo Meestergroep DOS Delft 2003
Limburgs kampioenschap Blitz individueel Belgie 2003, Hoofdklasse
Bovec Open Slovenie 2002
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2002/2003
Kampioenschap van Belgie 2002, 1e klasse
Limburgs kampioenschap individueel Belgie 2001/2002
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 2001/2002
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 1998
Kampioenschap van Belgie 1997, 2e klasse
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 1997
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki Buitenland 1997, Barrage
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki Buitenland 1997, Vrouwen
Blitz kampioenschap van Belgie 1996, 1e klasse
Onderlinge Competitie Eksel Belgie 1996
Vlaams kampioenschap Blitz Belgie 1996, 1e klasse
Vrouwenkampioenschap van Polen 1996
Wereldkampioenschap Vrouwen Bamako Buitenland 1995
Azen Bielsko-Biala Buitenland 1994
Kampioenschap van Polen 1994, Vrouwen
Bielsko Buitenland 1993
Open Polen 1993, Vrouwen
Wereldkampioenschap Vrouwen Brunssum KNDB 1993
WK Girls Rheden KNDB 1993
Brunssum Open NK Limburg 1992
Darlowko Polen 1992, Vrouwen
Golden Prague Buitenland 1992
Open Polen 1992, Vrouwen
WK Girls Tallinn Buitenland 1992
Polish Open Vrouwen Polen 1991
Trzcianka Buitenland 1991, Vrouwen
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Buitenland 1991
Wereldkampioenschap Vrouwen Rosmalen KNDB 1989
WK Meisjes Tallinn Buitenland 1989, Groep Y
WK Meisjes Tallinn Buitenland 1989, Groep A
Vilnius Buitenland 1988
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Buitenland 1987
Gespeeld bij: