Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Limburg
Deelnames in teamtoernooien
Olga Kamychleeva
KNDB-rating 1-7-2023:
1367
Virtuele KNDB-rating:
1345
D
1090
uitslagen
in database.
672 - 897 (Perc. 66.7%)*
* 418 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
445
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10060
01-04-2024:
2207
(213)
Lijst:
a
Titel:
MF
Vrouwentitel:
GMIF
Speler bij:
020
DIOS-Eureka
Roderland
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2024
Terrasdammen Genk Belgie 2023
Drancy Open World Cup *** Buitenland 2023
Finale NK Sneldammen KNDB 2023, Vrouwen
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2023, Groep A
Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2022
Terrasdammen Genk Belgie 2022
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2022/2023
NK Sneldammen KNDB 2022, Vrouwen
Paassneldamtoernooi DIOS-Eureka 2022
Damestoernooi DES Lunteren / DroomDamsters KNDB 2021
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2021/2022
Terrasdammen Genk Belgie 2019
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2019/2020
Rapid DIOS-Eureka 2019/2020
Sneldammen DIOS-Eureka 2019/2020
NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2019
Paasdamtoernooi DIOS-Eureka 2019
Sinterklaastoernooi DIOS-Eureka 2018
Terrasdammen Genk Belgie 2018
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2018/2019
Sneldamkampioenschap van DIOS-Eureka 2018/2019
Nieuwjaarstoernooi DVS Schaesberg 2018
NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2018
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2017
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2017/2018
Rapidtoernooi DIOS-Eureka 2017/2018
Sneldamkampioenschap van Parkstad DIOS-Eureka 2017/2018
Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2017
NK Sneldammen KNDB 2017, Vrouwen 1
Provinciaal sneldamkampioenschap Limburg 2017, Groep A
Superblitz World Cup Ufa Buitenland 2017, Vrouwen
World Cup Finale Ufa Buitenland 2017, Vrouwen
Blitz Sadowska - Kamychleeva Karpacz Buitenland 2016
MTB Open International Tournament Hoogeveen Drenthe 2016
Rapid Sadowska - Kamychleeva Karpacz Buitenland 2016
Sneldammen Brunssum Open Limburg 2016
Terrasdammen Genk Belgie 2016
WK match vrouwen Sadowska - Kamychleeva Karpacz Buitenland 2016
Zomercompetitie Raes Damclub Maastricht 2016
Onderlinge Competitie DIOS-Eureka 2016/2017
Rapidtoernooi DIOS-Eureka 2016/2017
Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2016
IMSA Elite Huaian Blitz Vrouwen Buitenland 2016
IMSA Elite Huaian Rapid Vrouwen Buitenland 2016
IMSA Elite Huaian Superblitz Vrouwen Buitenland 2016
Jubileumtoernooi Groep 1 BDSV Barneveld 2015
Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Rapid
Nina Hoekman Memorial KNDB 2015, Vrouwen
Nina Hoekman Memorial Knock-out KNDB 2015
Terrasdammen Genk Belgie 2015
Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2015
NK Sneldammen KNDB 2015, Vrouwen 1
WK Vrouwen Wuhan Buitenland 2015
Najaarscompetitie CEMA - De Vaste Zet Geleen 2013
Salou Open Buitenland 2011
Sneldammen Salou Open Buitenland 2011
Voorjaarskampioenschap van CEMA - De Vaste Zet Geleen 2011
Provinciaal Kampioenschap Limburg 2006
DuWo Meestergroep DOS Delft 2005
Provinciaal Kampioenschap Limburg 2005
DuWo Meestergroep DOS Delft 2004
WK match vrouwen Kamychleeva - Tansykkuzhina Ufa Buitenland 2004, Set 3
WK match vrouwen Kamychleeva - Tansykkuzhina Ufa Buitenland 2004, Set 2
WK match vrouwen Kamychleeva - Tansykkuzhina Ufa Buitenland 2004, Set 1
Provinciaal Kampioenschap Limburg 2004
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2003
Wereldkampioenschap Vrouwen Zoutelande KNDB 2003
Brunssum Open Limburg 2002
EK Vrouwen Vilnius Buitenland 2002
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2002
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2001, Barrage
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 2001, Vrouwen
Wereldkampioenschap Vrouwen Velp Buitenland 2001
Barrage Halve Finale NK KNDB 2001
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2001, Groep C
Salou Open Buitenland 2001
EK Vrouwen Zaporozhe Buitenland 2000
Minsk Open Buitenland 2000
Salou Open Buitenland 2000
Vrouwentoernooi DOS Delft 2000, Groep A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2000, Groep B
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 2000, Algemeen
Provinciaal Kampioenschap Limburg 2000
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1999, Groep A
Paastoernooi Amsterdam Noord-Holland 1999, Algemeen
Salou Open Buitenland 1999
Wereldkampioenschap Vrouwen Jakoetsk Buitenland 1999
WK Blitz Vrouwen Rotterdam Buitenland 1999
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1998
The Hague Open NK KNDB 1998
Halve Finale NK Vrouwen KNDB 1997, Groep A
Nederlands Kampioenschap Vrouwen KNDB 1997
Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1997
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki Buitenland 1997, Barrage
Wereldkampioenschap Vrouwen Minsk Mazowiecki Buitenland 1997, Vrouwen
Kampioenschap van Wit-Rusland 1996
Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1996
Brunssum Open Limburg 1995
Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1995
Minsk Open Buitenland 1994
Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1994
EK Vrouwen Lugansk Buitenland 1993
Open Polen 1993, Vrouwen
Vrouwenkampioenschap van Wit-Rusland 1993
Wereldkampioenschap Vrouwen Brunssum KNDB 1993
WK Girls Tallinn Buitenland 1992
Vrouwenkampioenschap van de USSR 1989
Gespeeld bij:
Belgie
CEMA - De Vaste Zet Geleen
DC Vorden
De Kroonschijf Kerkrade
DIOS Brunssum
Eureka Heerlen
Nederland
Raes Damclub Maastricht
Rusland