Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Limburg
Deelnames in teamtoernooien
Wiel Okrogelnik
1261
uitslagen
in database.
906 - 1135 (Perc. 62.6%)*
* 355 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
286
applets
in database.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10761
01-07-2024:
2069
(642)
Lijst:
a
Speler bij:
Damclub Roermond
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2024, Finale A
Rapidkampioenschap van Damclub Roermond 2024
Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2023
Sneldamkampioenschap van Damclub Roermond 2023
Kampioenschap van Damclub Roermond 2023/2024
Laddercompetitie Damclub Roermond 2023/2024
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2023, Groep A
Kampioenschap van Damclub Roermond 2022/2023
Laddercompetitie Damclub Roermond 2022/2023
Sneldamkampioenschap van Damclub Roermond 2022/2023
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2022, Finale A
Kampioenschap van Damclub Roermond 2021/2022
Kampioenschap van Damclub Roermond 2020/2021
Kampioenschap van Damclub Roermond 2019/2020, Hoofdklasse
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2019, Groep A
Sneldamkampioenschap van Damclub Roermond 2018, Finale
Clubkampioenschap Rapiddammen Damclub Roermond 2018/2019
Kampioenschap van Damclub Roermond 2018/2019, Halve Finale
Kampioenschap van Damclub Roermond 2018/2019, Hoofdklasse
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2018
Nieuwjaarstoernooi DVS Schaesberg 2018
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2018, Finale A
Kampioenschap van Damclub Roermond 2017/2018
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2017
Sneldammen Brunssum Open Limburg 2016
Terrasdammen Genk Belgie 2016
Kampioenschap van Damclub Roermond 2016/2017, Halve Finale
Kampioenschap van Damclub Roermond 2016/2017, Hoofdklasse
Clubkampioenschap Rapiddammen Damclub Roermond 2016
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
Simultaan 80jr PLDB/D.V.Z. Roel Boomstra CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
Brunssum Open Limburg 2015
Sneldamkampioenschap van Damclub Roermond 2015/2016
Voorjaarscompetitie Damclub Roermond 2015/2016
Clubkampioenschap Rapiddammen Damclub Roermond 2015
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2015
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2015, Groep A
Veteranenkampioenschap van Limburg 2014
Kampioenschap van Damclub Roermond 2014/2015
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2014/2015
Sneldamkampioenschap van Damclub Roermond 2014/2015
Clubkampioenschap Rapiddammen Damclub Roermond 2014
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2014, Groep C
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2014
Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse A
Plusminus 55 Toernooi Groep A Lent 2013
Sneldamkampioenschap van Damclub Roermond 2013
Voorrondes 14e Dammen op de Dijk DC Hilversum 2013, Hoofdklasse C
Kampioenschap van Damclub Roermond 2013/2014
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2013, Groep C
Clubkampioenschap Rapiddammen Damclub Roermond 2012
Sneldamkampioenschap van Damclub Roermond 2012
Terrasdammen Genk Belgie 2012
Barrage kampioenschap van Damclub Roermond 2012/2013
Kampioenschap van Damclub Roermond 2012/2013
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2012, Groep C
Plusminus 55 Toernooi Lent 2011, Groep A
Wereldrecordpoging Kloksimultaandammen Brunssum Limburg 2011
Kampioenschap van Damclub Roermond 2011/2012
Kloksimultaan Martijn van Gortel Damclub Roermond 2011
Nieuwjaarstoernooi DVS Schaesberg 2011
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2011, Groep C
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2011
Euregiotoernooi Raes Damclub Maastricht 2010
Plusminus 55 Toernooi Lent 2010, Groep A
Saarbrucken Open Buitenland 2010
Kampioenschap van Damclub Roermond 2010/2011
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2010, Groep C
Provinciaal Sneldamkampioenschap Limburg 2010, Groep A
Brunssum Open Limburg 2009
Plusminus 55 Toernooi Lent 2009, Groep A
Kampioenschap van Damclub Roermond 2009/2010
Onderlinge Competitie Raes Damclub Maastricht 2009/2010, Groep C
Brunssum Open Limburg 2008
Plusminus 55 Toernooi Lent 2008, Groep A
Golden Prague Buitenland 2008
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2008, Groep C
Korbach Buitenland 2007
Plusminus 55 Toernooi Lent 2007, Groep A
Open NK Veteranen WSDV Wageningen 2007, Groep C
Plusminus 55 toernooi Lent 2006, Groep A
Brunssum Open Limburg 2005
Plusminus 55 toernooi Lent 2005
Provinciaal Kampioenschap Limburg 2004
Plusminus 55 toernooi Lent 2003
Provinciaal Kampioenschap Limburg 2003
Provinciaal Kampioenschap Limburg 2002
Brunssum Open Limburg 2001
Brunssum Open Limburg 2000
Provinciaal Kampioenschap Limburg 2000
Brunssum Open NK KNDB 1999
Brunssum Open Limburg 1998
Brunssum Open Limburg 1997
Brunssum Open NK KNDB 1996
Brunssum Open Limburg 1995
Brunssum Open NK KNDB 1994
Nijmegen Open Gelderland 1994
Brunssum Open Limburg 1993
Wereldrecordpoging Blindsimultaandammen Venlo Limburg 1993
Brunssum Open Limburg 1991
Nijmegen Open NK KNDB 1991
Brunssum Open NK KNDB 1990
IT Sprimont Belgie 1990, Groep D
Nijmegen Open Gelderland 1990
Brunssum Open Limburg 1989
Kloksimultaan Ton Sijbrands Bakel Noord-Brabant 1989
Brunssum Open Limburg 1988
Provinciaal Kampioenschap Limburg 1985
Rayonwedstrijden NK KNDB 1968
IT Zeskamp VOS Speckholzerheide VOS Kerkrade 1964, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Limburg 1963
Finale Coca Cola Cup KNDB 1960
Lucas Bols Toernooi Amsterdam Noord-Holland 1960, Jeugdklasse
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1958, Barrage
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1958, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Limburg 1958
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1956, Groep D
Gewestelijke Kwalificatie NK KNDB 1955, Groep D
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1955
Nederlands Kampioenschap Junioren KNDB 1954
Gespeeld bij:
De Kroonschijf Kerkrade
De Ridder Brunssum
DIOS Brunssum
Eureka Heerlen
Limburg
Nederland
Raes Damclub Maastricht
Roderland
Treebeek
VOS Kerkrade