Toernooibase
HOME
|
LAATST INGEVOERD
|
RATINGS
|
TOERNOOIEN
|
ACTUEEL
|
PARTIJEN
|
POSITIES
|
LINKS
|
Frysk Spul
Deelnames in teamtoernooien
Foeke Tiemensma
1358
uitslagen
in database.
823 - 1031 (Perc. 62.6%)*
* 535 regl., sneldam-, rapidpartij(en)
etc. uitgesloten v.d. statistiek
694
applets
in database.
1
applets
in Diversen.
Gespeelde openingen
FMJD-gegevens (rating)
FMJD-Id:
10980
01-07-2024:
2162
(294)
Lijst:
a
Speler bij:
De Rûge Wolf
Deelgenomen in de volgende persoonlijke toernooien:
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2024, Finale A
Fryslân Open Frysk Spul 2024
Grutmastertoernoai Fryslân Open Frysk Spul 2024, Finale A
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2024, Finale A
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2024
Sytze Terpstra Blitztoernooi DamCombinatie Fryslan 2024, Groep A
Golden Prague Buitenland 2023
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2023
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
Tessel Open Oosterend Texel 2023
Fries Kampioenschap Rapiddammen/Open DCT Twijzelerheide 2023, Finale A
Metaldammen (finale) Samen Sterk 2023, Finale B
Metaldammen (voorronde) Samen Sterk 2023
Sytze Terpstra Blitztoernooi (finale) DamCombinatie Fryslan 2023, Finale B
Sytze Terpstra Blitztoernooi (voorronde) DamCombinatie Fryslan 2023, Groep A
DamDenkToernooi editie 2 Gaastmeer Stichting Hersenfitness 2022
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2022
Bastille Open Damtoernooi PDC Putten 2022
Fries Kampioenschap Rapiddammen/ Open DCT Twijzelerheide 2022, Finale A
Metaldammen Samen Sterk 2022, Finale A
Rapidtoernooi, 10e editie DamCombinatie Fryslan 2022, Groep A
Salou Open Buitenland 2022
BaarnOpen DBS Baarn Soest 2021
Golden Prague Buitenland 2021
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2021
DamDenkToernooi editie 1 Putten Stichting Hersenfitness 2021/2022
Golden Prague Buitenland 2020
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2020, Groep A
Bakkerij Siesling-Tresoar-Partij Frysk Spul 2019
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2019
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2019/2020, Groep A
Fryslân Open Frysk Spul 2019
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2019
Golden Prague Buitenland 2019
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2019, Groep A
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2019, Groep A
WK FRYSK! Frysk Spul 2019
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2018
Rapidtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Groep A
WK Fries Dammen Leeuwarden Frysk Spul 2018, Finale
WK Fries Dammen Leeuwarden Frysk Spul 2018, Barrage
WK Fries Dammen Leeuwarden Frysk Spul 2018, Algemeen
Fryslân Open Frysk Spul 2018
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2018
Golden Prague Buitenland 2018
Grutmastertoernoai Fryslân Open Frysk Spul 2018, Finale A
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2018, Groep A
Persoonlijk Kampioenschap Frysk Spul 2018, Finale A
Sytze Terpstra Slotsneldamtoernooi DamCombinatie Fryslan 2018, Ereklasse
Eindejaarstoernooi Oosterend Texel 2017
Fryslân Open Frysk Spul 2017
Golden Prague Buitenland 2017
Grutmastertoernoai Fryslân Open Frysk Spul 2017, Finale B
Hepie Koelstra Open DCT Twijzelerheide 2017, Groep A
Persoonlijk Kampioenschap Frysk Spul 2017, Finale A
WK FRYSK! Frysk Spul 2017
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2016
Fryslân Open Frysk Spul 2016
Geleen 64-100-144 CEMA - De Vaste Zet Geleen 2016
Grutmastertoernoai Fryslân Open Frysk Spul 2016, Finale B
Persoonlijk Kampioenschap Frysk Spul 2016, Finale A
WK FRYSK! Frysk Spul 2016
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2015
Fryslân Open Frysk Spul 2015
Fryslân Open Barrage Frysk Spul 2015
Persoonlijk Kampioenschap Frysk Spul 2015, Finale A
Blitztoernooi Excelsior 2014, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2014
Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2014/2015
Grutmastertoernoai Frjentsjer Frysk Spul 2014, Finale B
Persoonlijk Kampioenschap Frysk Spul 2014, Finale A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2013
Grutmastertoernoai Frjentsjer Frysk Spul 2013
Persoonlijk Kampioenschap Frysk Spul 2013, Finale B
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2012
Persoonlijk Kampioenschap Frysk Spul 2012, Finale C
Doeksensneldamtoernooi Excelsior 2011, Ereklasse
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2011
Diversen Frysk Spul 2011
Grutmastertoernoai Frjentsjer Frysk Spul 2011
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2010
Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2010/2011
ICON Yachts Harlingen Excelsior 2010, Hoofdklasse A
Mello Koolman Het Noorden 2009, Groep A
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2009
Onderlinge Competitie De Rûge Wolf 2009/2010
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2009, Groep A
ICON Yachts Harlingen Excelsior 2009, Ereklasse
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2009, Groep A
Mello Koolman Het Noorden 2008, Groep B
Open Kampioenschap van ADG Amersfoort 2008
Mangopower Open DCT Twijzelerheide 2008
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2007
FK Sneldammen Friesland 2007, Groep A
Open DCT Twijzelerheide 2007
Barrage 1 plaats HF NK Friesland 2006, Barrage
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2006
FK Sneldammen Friesland 2006, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2005
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2005, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2004
Barrage FK 3e plaats Friesland 2003
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2003
FK Sneldammen Friesland 2003, Hoofdklasse
Halve Finale NK Algemeen KNDB 2003, Groep B
Jubileumtoernooi PFDB Friesland 2003
Voorronde jubileumtoernooi Friesland 2003
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2002
FK Sneldammen Friesland 2002, Hoofdklasse
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2002
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2001
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2001
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2001, Groep B
Nieuwjaarssneldamgala Huizum 2001
Grutte Pier Toernooi Kimswerd Friesland 2000
Provinciaal Kampioenschap Friesland 2000
Eindeseizoenstoernooi Huizum 2000
Halve Finale Kampioenschap Friesland 2000, Groep C
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1999, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1999
Eindeseizoenstoernooi Huizum 1998, Groep A
FK Sneldammen Friesland 1997, Finale A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1997, Groep D
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1997
FK Sneldammen Friesland 1996, Finale A
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1996, Groep A
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1996
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1995, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1995
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1994, Groep B
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1994
FK Sneldammen Friesland 1993, Finale A
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1993, Groep C
Halve Finale NK Algemeen KNDB 1992, Groep C
Koperen Tuin Toernooi Friesland 1992
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1992
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1992
FK Sneldammen Friesland 1991, Finale A
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1991, Groep B
Kloksimultaan Harm Wiersma De Oldehove 1991
Provinciaal Kampioenschap Friesland 1991
Halve Finale Kampioenschap Friesland 1990, Halve Finale C
Open Damkampioenschap van Leeuwarden Friesland 1990
Stadthouder Toernooi Friesland 1990
FK Sneldammen Friesland 1989, Finale D
Halve Finale NK Junioren KNDB 1986, Groep C
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1986, Junioren
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1985, Junioren
Provinciaal Jeugdkampioenschap Friesland 1984
Gespeeld bij:
ADC Achlum
DamCombinatie Fryslan
De Oldehove
Mildam
Wanswerd